Skocz do zawartości

[Zabawa] Piszemy swój własny, EPICKI wpis!


Aretra

Recommended Posts

Czołem!
 
Jako, że mała aktywność jest w dziale zabaw, postanowiłam założyć taką o to nie wiele wymagającą zabawę do której każdy się może przyłączyć. Otóż będzie to coś na typ "Dokończ opowiadanie" ale nie do końca. Będzie to trochę utrudnione, albowiem nie będzie to zwykła siekanka bezsensownych historyjek z dupy wziętych takich jak w off-topie, lecz coś innego. 
 
Tym razem, to wy będziecie musieli kontynuować wpis próbując wcielić się w pegazicę i tak jakbyście pisali wpis do pamiętnika, tyle że słowami RD.. Nic prostszego. Patrzycie na osobę do góry i kontynuujecie wpis na podany temat!
 
7OiHdQ0.png
 
Zasady:
 
1. Nie używamy kolorków
2. Piszemy TYLKO DWA ZDANIA!
3. Próbujemy pisać tak, aby wszystko miało wspólną całość i sens.
5. Należy pisać poprawną polszczyzną, piszemy w formie PRZESZŁEJ jako, że to jest pamiętnik.
6. NIE TRZEBA trzymać się kanonu serialu, macie więc pole do popisu.
Zobaczymy, jak nam to wyjdzie, a więc zaczynamy!
 
Temat wpisu: Wielki pokaz na powitanie zimy
Zbliżała się zima, a mnie zaproszono na przyjęcie, gdzie miałam wziąć udział w pokazie lotniczym w Cloudsdale na powitanie zimy! Były tam dosłownie wszystkie sławne kucyki m.in Celestia, Luna, Wonderbolts.. 
 
I teraz wkraczacie Wy! Patrzycie na osobę powyżej (w tym wypadku na mnie)i dokańczacie dwoma zdaniami, aż powstanie taka jakby historyjka. Zanim weźmiecie udział w zabawie, należy sprawdzić jaki jest temat! Czy opiszecie przygotowania do pokazu, czy sam pokaz, to już w rękach was wszystkich!
Edytowano przez Aretra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Gdy już na luźno leciałam w stronę przyjaciółek, podlecieli do mnie Spitfire i Soarin. Dodatkowo Soarin miał w kopytkach drugi strój WonderBolts.

Edytowano przez dashi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Byliśmy po raz kolejny zachwyceni z Twojego występu, Rainbow Dash, dlatego dajemy Ci znów szansę"-  oznajmiła Spitfire. Miałam przed sobą znów wybór- czy ostatecznie spełnić marzenie swojego życia czy znów odmówić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdy otrząsnęłam się z uścisków rozentuzjazmowanej Pinkie zaśmiałam się i rozejrzałam po przyjaciołach dumna z siebie. 

 

 

Przepraszam bardzo za offtop ale usunę tego posta jak się dowiem co to ma znaczyć ^
Chciałbym wziąść udział więc chcę się dowiedzieć na temat poprzedniego posta.
Na dodatek to jego pierwszy post i zarejestrował się dzisiaj

 

Jakiś troll. Nie klikajcie w link. Może to być wirus lub nie wiadomo co jeszcze. Albo po prostu wbił żeby zareklamować jakiś shit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...