Skocz do zawartości

Witam


Pixelowa

Recommended Posts

Cześć, jestem nowa( w zasadzie, to od tygodnia, ale niech już będzie, że nowa ;) )

Co do mnie to mam 12 lat (dzieciak ze mnie :P), imienia to się raczej można domyślić.

Ogółem gram na fortepianie i na komputerze :). Lubię także rysować, choć mi to niezbyt wychodzi, oraz śpiewać. Interesuję się także sportem, szczególnie piłką nożną, skokami narciarskimi i wyścigami (dwa ostatnie oczywiście tylko oglądam :) )

Ulubiona postać z mane 6 to Applejack, Rainbow Dash i Twillight Sparkle. Jednak moja naj naj ulubiona postać to Scootaloo. Nie wiem czemu, ale czuję do niej szczególną sympatię. Ulubiona księżniczka to Luna, a antagonista Discord.

Ach! O kolorze i ulubionym jedzeniu zapomniałam! (no więc można się o mnie dowiedzieć, że jestem trochę roztrzepana :) ) Więc ulubiony kolor to fioletowy i beżowy, a na czarno się lubię ubierać (ale nie żebym była jakaś emo czy coś ;) ) No a ulubione jedzenie to pizza, lasagne (dobrze napisałam?) lody malinowe, szarlotka itd.

To chyba na tyle :) Trochę dużo tych moich wypocin. Dziękuję tym co wytrwali. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam ostatnie tematy z przywitaniami, zdaje sobie sprawę, że forum zaczyna zalewać coraz młodsza społeczność fandomu.

 

Grasz na fortepianie? Super. +1

 

Z pytań: Jak myślisz, jakie czynniki gospodarcze wpłynęły na ostatnie spadki ceny złota?

 

Witaj i baw się dobrze. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po tej stronie tęczy!

Też lubię grać w piłkę.

Pytania:

1 Lubisz wyścigi ale jakie? Bo przecież jest formuła 1 i wyścigi konne. Więc jaki rodzaj wyścigów oglądasz?

2 Lubisz czytać?

3 Jeśli tak, to jakie książki/ magazyny?

4Skąd jesteś?

5Jak natrafiłaś na to forum?

6 Jak to się stało, że zaczełaś oglądać bajkę o kolorowych koniach?

Jakbyś chciała z kimś popisać to Gray do usług!

P.S.: Też kocham pizzę i lody malinowe!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po tej stronie tęczy!

Też lubię grać w piłkę.

Pytania:

1 Lubisz wyścigi ale jakie? Bo przecież jest formuła 1 i wyścigi konne. Więc jaki rodzaj wyścigów oglądasz?

2 Lubisz czytać?

3 Jeśli tak, to jakie książki/ magazyny?

4Skąd jesteś?

5Jak natrafiłaś na to forum?

6 Jak to się stało, że zaczełaś oglądać bajkę o kolorowych koniach?

Jakbyś chciała z kimś popisać to Gray do usług!

P.S.: Też kocham pizzę i lody malinowe!

 

1. Bardziej formuła 1, ale konne też się zdarza

2. Tak, bardzo!

3. Książki, to w zasadzie każdy gatunek, byleby było ciekawe, jednak szczególnie uwielbiam książki, których akcja się dzieje w przeszłości np. Ania z Zielonego Wzgórza, lub Godzina pąsowej róży (jak lubisz takie książki i nie czytałaś tej drugiej, bo pierwszą to raczej każdy zna, to polecam). Magazyny to zazwyczaj takie jak np. Focus.

4. A z Podhala jestem :)

5. Na forum natrafiłam w zasadzie przypadkowo. Po prostu wpisałam "MLP Polska" no i wyszło ;)

6. Młodsza siostra poprosiła mnie, żebym z nią pooglądała. Z początku myślałam, że to będzie jakaś przesłodzona bajeczka dla małych dziewczynek, ale zobaczyłam, że to nie jest takie złe. No i z ciekawości zaczęłam oglądać sama i tak obejrzałam wszystkie odcinki i nie mogę się doczekać piątego sezonu. Zaczęłam to tak strasznie uwielbiać, że potrafię 2 godziny (wiem, wiem wiele osób dużo więcej) pracy poświęcić na rysunek w Paint (przykładem takiego rysunku jest mój avatar).

Witaj na forum, Melinda :kappa:

 

Lazania jest daniem doskonałym.

Potrafisz sama zrobić lazanię?

 

Z pomocą mojego starszego brata, który jest super ("Starszy brat mój i mój przyjaciel! Zawsze czas miał i gest, każdy śni o takim bracie." :)) to potrafię.

Edytowano przez Maria Pixelowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze!

A jakbys miala jakies pytania lub poprostu chciala pogadac to Hehesz do usług! :rainderp:

1.Co sądzisz o Manga&Anime?

2.Lubisz zwierzaki?

3.W żółwie lubisz? :3

1. Spoko som :)

2. A lubię

3. Ja nierozgarnięta nie ogarniam pytania  :rainderp: 

Edytowano przez Maria Pixelowa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...