Skocz do zawartości

Zapytaj Cheerilee


timber

Recommended Posts

full.png

 

Witajcie uczniowie!

 

Dzisiaj, mamy wyjątkowy dzień. Został reaktywowany mój dział - dział Cheerilee, tym razem w formie subforum, a co za tym idzie, reaktywowana zostanie też moja zapytajka i inne, ważne tematy.

 

W każdym razie, ja i moi nowi avatarzy ustaliliśmy, że na dobry początek powstanie tutaj taki temat, gdzie możecie mnie o wszystko zapytać.

 

Tak, również dodam swoje pińć groszy. Tutaj zadajecie pytania, a w wątku "Odpowiedzi Cheerilee" odpowiadam ja, BiP (BRONIESiPEGASIS), Zandi lub Phinbella Flynn. Wszyscy z nich są avatarami jednej z CMC (Timber (ja) - Scootaloo, BiP - Sweetie Belle, Zandi - Babs Seed, Phinbella Flynn - Apple Bloom), Diamond Tiary i oczywiście naszej kochanej Cheerilee. ^^


Zapraszam!
 

Edytowano przez Dayan
poprawienie linka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

1. Zauważyłaś, że Diamond Tiara i Silver Spoo dokuczają innym uczniom?

2. Zadajesz kucykom prace domowe? Odrabiają je czy raczej się migają?

3. Zdarza ci się tak zezłościć, że czujesz chęć uderzenia ucznia?

4. Dużo stawiasz jedynek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia również jestem nauczycielem, ale musiałem przejść wiele, aby móc tak powiedzieć. 

 

1. Czy musiałaś od liceum (o ile takowe posiadacie) myśleć co będziesz robić w przyszłości?

 

2. Czy przed otrzymaniem uroczego znaczka, myślałaś o tym zawodzie?

 

3. Co prawda my ich nie mamy (znaczków), ale musimy przejść długą drogę: szkoła podstawowa, liceum, studia dyplomowe i godziny praktyk w szkole, studia magisterskie i kolejne praktyki w szkole... Jak to było w twoim przypadku?

 

4. Jakie jest twoje podejście do nauczania? Traktujesz klasę jako spójną całość, starając się, aby "najsłabsze ogniwa" dostosowały się do reszty czy klasa to zbiór indywidualnych kucyków, gdzie każdy jest inny. Pomagasz im, kosztem reszty grupy. A może pomagasz tym słabszym, zadając tym lepszym zadanie, które wykonają w "między czasie"?

 

5. Na koniec coś, czym męczono nas na studiach :fluttershy6:  "Uczeń powinien być sterem kierującym nauczyciela czy okrętem kierowanym przez nauczyciela, na morzu przyjmowania nowych informacji?" Jak myślisz? I dlaczego?  :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga pani Cheerilee mam kilka pytań:

1. Czy czasami masz tak że na lekcji połowa klasy się kłóci?

2. Ma pani czasami troche takiego jakby "Leniuszka"?

3. Było kiedyś tak że miały być lekcje ale niestety zostały odwołane z powodu choroby?

4. Co sądzi pani o Octavi?

5. Są na testach uczniowie którzy jako odpowieć na pytanie piszą "Nie wiem"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam drogą Cheerilee :)

1.Co wy kucyki w sobie macie takiego, że jesteście dla mnie tak pięknymi stworzeniami? Pani też mi się podoba :kUzFl:

2.Czy Pani jest jedyną nauczycielką w szkole?

3.Czy słyszała Pani o czymś takim, jak człowiek?

4.Czy zdarzyło się u Pani, by jakiś uczeń czy uczennica nie zdał do następnej klasy?

5.Może mnie Pani przytulić?

6.Czy Pani miała okazję uczyć którąś z Mane 6? 

7.Jak podoba się sobie Pani z głosem Bożeny Furczyk? Bo moim zdaniem lepszego głosu Pani nie mogła sobie wymarzyć:pinkie2:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...