Skocz do zawartości

Odpowiedzi Cheerilee


timber

Recommended Posts

Cheerilee_vector_by_durpy-d4pay0a.png

 

Witajcie uczniowie!

 

W tym wątku będę odpowiadać na wszystkie wasze pytania zadane w "Zapytaj Cheerilee"! ^^

I pamiętajcie kochani, prawo do odpowiedzi w tym temacie ma jedna osoba - Dayan.

 

Dziękuję serdecznie!

Cheerilee

Edytowano przez Timbeer
Lekka poprawka w tekście.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam drogą Cheerilee :)

1.Co wy kucyki w sobie macie takiego, że jesteście dla mnie tak pięknymi stworzeniami? Pani też mi się podoba :kUzFl:

2.Czy Pani jest jedyną nauczycielką w szkole?

3.Czy słyszała Pani o czymś takim, jak człowiek?

4.Czy zdarzyło się u Pani, by jakiś uczeń czy uczennica nie zdał do następnej klasy?

5.Może mnie Pani przytulić?

6.Czy Pani miała okazję uczyć którąś z Mane 6? 

7.Jak podoba się sobie Pani z głosem Bożeny Furczyk? Bo moim zdaniem lepszego głosu Pani nie mogła sobie wymarzyć:pinkie2:

 

1. Nie mam pojęcia. Może po prostu dlatego, że staramy się być dobrymi stworzeniami dla wszystkich wokół nas, przez co inni odbierają wrażenie piękna zewnętrznego, chociaż ono może dobiegać z naszego wnętrza :) I proszę nie mówić tak do nauczycielki! :twiblush2:

2. Na chwilę obecną mamy jedną klasę w szkole, więc więcej nauczycieli nie potrzeba ^^

3. Tak, słyszałam o tych istotach. Niestety nigdy nie było mi dane poznać człowieka. Słyszałam, że są oni bardzo mili, tylko trochę mnie przerażają te historie o wojnach i innych nieszczęściach...

4. Nie. Moja klasa składa się z samych mądrutkich źrebiąt, więc nie ma tu żadnych problemów :cheerilee:

5. 1436743957850.png

6. Niby w jaki sposób? Przecież jesteśmy równolatkami! Rarity nam robiła stroje na jedno przedstawienie, były prześliczne! :cheerilee:

7. Nie słyszałam, więc się nie wypowiem. Ale jeśli Ci się podoba, to się cieszę :)
 
Odpowiedzi na pytania od @Dayan (bo nie mogę z przyczyń nieznanych przenieść cytowania... , widzę, że nawet wołanie nie działa)

1. To przez kropelki wody, kryształki lodu i pyły, które są w powietrzu i przez światło, które to wszystko rozprasza i sprawia, że jak patrzymy w niebo, to widzimy kolor niebieski. Niestety szczegółowo nie umiem na to pytanie odpowiedzieć, bo po prostu nie wiem :cheerilee:

2. Kilka razy zdarzyło mi się postawić za brak pracy domowej. Nie czuję się z tym dobrze, ale muszę w jakiś sposób dyscyplinować moich uczniów :shrug:

3. Z miłości, mój drogi. Z miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Cóż, nikt nie jest idealny i kilka razy zdarzyło mi się dostać. Ale na szczęście pozwalało mi to przeanalizować dotychczasowe błędy, które popełniałam. Dzięki temu robię to, co kocham :cheerilee:

5. Odziedziczyłam po rodzicach, przez co mam taki kolor, jak oni :cheerilee: 

Edytowano przez Imesh
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...