Skocz do zawartości

Ogłoszenia Cheerilee


timber

Recommended Posts

Cheerilee_-_Plant_Team_by_Chromadancer.p

 

Witajcie przyjaciele!

 

W związku z nowymi działami (czy też subforami) powstają również nowe ogłoszenia.
Ze spraw bardziej technicznych, ogłaszam, że jeszcze nie jesteśmy pewni co do avatarów Cheerilee. W razie wybrania, napewno powiadomią was w tym wątku. Narazie jednak pozostaje on zamknięty.

 

Dział jest narazie w fazie tworzenia. Dodajemy zabawy i dyskusje. Powiadomię was, gdy skończymy.

Lub też powiadomi was avatar...

W każdym razie, dział narazie wstaje sobie powoli i malutkimi kroczkami drepta sobie do sławy.

 

Dziękuję za uwagę,
Timber

Edytowano przez Timber Sprawiedliwa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Tym razem krótko, przejmuję ten dział pod opiekę, jak na razie nie szukamy następcy dla Dayana, ale wszyscy zainteresowani tą posadą, mogą słać swoje podania, jeśli ktoś nas wybitnie zaskoczy kreatywnością, to otrzyma dział Cheerilee pod opiekę.

Wkrótce dział przejdzie odświeżenie (jak tylko będę miał wolny dzień w pracy).

Na razie to wszystko dziękuję i pozdrawiam.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Brace yourselves... semestr is coming...

785058__safe_solo_ruby+pinch_artist-colo

A tak na poważnie, to chciałbym jako nowy opiekun poddziału Cheerilee powitać wszystkich użytkowników MLPPolska :cheerilee:

Post organizacyjny piszę z niemałym opóźnieniem, jednak przez sprawy prywatne jestem w stanie dopiero dzisiaj go napisać :v . Cóż, dostałem to miejsce po poprzednim opiekunie - Dayanie. Jego zaangażowanie i gigantyczny wkład sprawił, że na wstępie napiszę - nie uda mi się go zastąpić. Dział z dyskusjami został przez niego tak rozwinięty, że nie mam pomysłów co do jego rozwinięcia. Dlatego pozostawiam go wam - bo widzę, że dyskusje tam mają się całkiem nieźle ^^ .

Co zatem pozostawiam sobie za cel? Głównie dział zabaw, w którym będę kontynuował istniejące tam tematy jak i postaram się wymyślić coś nowego i kreatywnego ;)

Myślę, że na chwilę obecną to by było na tyle. I pamiętajcie...

...nowy semestr szkolny tuż, tuż... :crazy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...