Skocz do zawartości

Najlepsze gry wszech czasów


Branthos

Recommended Posts

A moje ulubione tytuły to...

Fallout (Cała seria, normalnie się zakochałem w tym post-apokaliptycznym klimacie. Jeszcze ten koniec, w którym tak na prawdę nic nie zmieniasz. Nie zostajesz bohaterem, nie otrzymujesz laurów. Żyjesz, pomagasz, przeszkadzasz, walczysz lub dajesz się zabić. Po prostu bajer. Klimat ekstra, straszliwy z niego pożeracz godzin. Ile to ja bym dal, aby móc tylko od nowa zagrać w trójkę, New Vegas i Czwórkę od nowa!

Borderlands - Genialna gra z dość ciekawym klimatem, nic więcej. Bardzo długi gameplay, który starczył mi na godziny zabawy przy tej grze. Dwójka jest ciekawsza od jedyny tylko pod tym względem, że ma więcej misji. Fabuła średnio mi się podobała.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Nic dodać, nic ująć. Mógłbym się o tej grze naprawdę sporo rozpisywać, jednak teraz musi starczyć zwyczajne EKSTRA gameplay, klimat i fabuła.

Garry's Mod - Ot rozbudowane narzędzie do budowania w gierce. Bardzo przyjemna gra, polecam. Grałem kiedyś sporo na serwerach star-wars RP, jednak od jakiegoś czasu przestałem.

Grand Theft Auto - Wszystkie części są bajeranckie. Swoboda i odwzorowanie życia gangstera. To jest spoko gierka :) Grałem i przeszedłem wszystkie części poza czwórką, która mnie nie wessała.

Rayman Legends & Origins - Przyjemna gierka, fajne się gra w dwie osoby. Nie nudziłem się przy niej, polecam.

Mass Effect - Wisienka na torcie. Najlepsza seria w jaką kiedykolwiek grałem. Wielorakie wątki, wybory wpływające na inne części, długi gameplay, ciekawa fabuła, duże możliwości eksploracji nawet w misjach strzeleckich, świetny multiplayer w trzeciej części gry. Mam wszystkie części i kupiłbym je jeszcze raz nawet za kilkukrotnie wyższą cenę. Uważam jednak, że sporo zdzierają jednak na DLC (135 zł przy zakupie Deluxe edition do 2 części i 185 przy Deluxe w trzeciej części).

Saint's Row - Z początku zwykły klon GTA. Jednak z części na część coraz bardziej zaczęła odbiegać od GTA, a biec w swoim własnym, niepowtarzalnym kierunku. Chora, gangsterska gierka. Polecam :)

To tyle z moich ulubionych gierek, mógłbym wypisywać dalej jednak zajęłoby mi to sporo czasu, aby wszystkie wypisać :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...