Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmmm, sounds good, ale ty już masz te mody przygotowane czy dopiero będziesz szukać? I to musi sobie każdy wgrać? Pytam z ciekawości, mody instalować umiem i na pewno jestem chętny żeby pograć i skoro to survival to miasta robić będziemy z materiałów które dopiero zdobędziemy czy miasta zrobione zostaną na creativie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, sounds good, ale ty już masz te mody przygotowane czy dopiero będziesz szukać? I to musi sobie każdy wgrać? Pytam z ciekawości, mody instalować umiem i na pewno jestem chętny żeby pograć i skoro to survival to miasta robić będziemy z materiałów które dopiero zdobędziemy czy miasta zrobione zostaną na creativie?

Budynki specjalne zrobione zostana na creativie - domy beda robione wlasnorecznie.

Mody beda instalowane przez autoinstalator - pobierasz, klikasz Update, a potem Launch Minecraft.

Mam je przygotowane, tylko jeszcze zastanawiam sie nad niektorymi kwestiami, np. serwer w stylu Biur Adaptacyjnych (taki rozbudowany swiat w ktorego konwencji sa napisane niektore fanfiki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie zagram bo już od jakiegoś czasu szukam jakiegoś fajnego serwera. W razie czego mogę pomóc administracji z serwerem.

Administracje mamy w komplecie, ale potrzebujemy pomocy w testowaniu. Dokladne dane zostana opublikowane za godzine czy dwie (Mam nadzieje... teraz przychodzi do mnie kumpel-hejter wiec bedzie ciezko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do testow!

MCUpdater dla Windowsa

MCUpdater dla Linuxa, Maca, itd

Pobieramy, jesli pokaze nam sie komunikat o adres URL - klikamy OK.

Powiniem sie pokazac "Fluttershy.pl Serwer", jesli tak -> klikamy Update (musimy miec zainstalowane czyste 1.2.5, jak nie to Force Update robimy w launcherze), robimy backupa (w programie przy update prosi automatycznie), odpalamy MC i gramy!~

Tzn. serwer nie jest jeszcze skonfigurowany, ale wszystko w swoim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zfailuję przy instalowaniu moda to może zagram xd Czy można wejść przez mineshafter? Zwykły Minecraft mi się tnie :/

Nie - uzywamy dodatkowych modyfikacji do Minecrafta.

Ale mozesz wgrac OptiFine, zaznaczajac odpowiednia opcje w instalatorze. Wtedy tnie sie mniej.

Łiiiiii ja będę grał podaj IP i możesz się tam mnie spodziewać

Instalator powinien dodac IP automatycznie, ale jesli nie, to wpisz fluttershy.pl.

UWAGA: SERWER NIE DZIALA Z ZAINSTALOWANYM/WLACZONYM HAMACHI. HAMACHI MUSI BYC WYLACZONE.

EDIT: Jesli ktos korzystal z Mineshaftera do zmiany nicku, to polecam uzycie innego launchera, np. http://chomikuj.pl/arcadius113/MineCraft/Launchery/MinecraftSP,673227532.exe (NIE TESTOWALEM)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczyc, jesli nie pomoze, to calkiem odinstalowac. Jesli Hamachi jest ci absolutnie niezbedne do zycia, mozesz sprobowac pobrac najnowsza wersje, ale nic nie obiecuje.

Koncepcja zostala zmieniona - Biuro jest miejscem, gdzie admini daja range i skina nowemu graczowi. HLF nie istnieje poza wioska obok biura, gdzie mieszka moj kolega nie-Brony (a nawet hater).

Prawdopodobnie poniedzialek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1) Oczywiście to działa z najnowszą wersją ?

2)Sprawdziłem ten launcher no i mi nie działa. Może masz jakiś inny ?

(jeśli nie,to trudno. Jakoś znajdę :P)

1) Tak, z 1.2.5

2) W jakim sensie? Jesli nie dziala samo Launch Minecraft, to spokojnie mozesz wlaczyc swoim launcherem. Jesli nie dziala Update, to napisz konkretniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC z taką mapą ? Pewnie że chce grać :yay: jeśli nie macie nic przeciwko temu żebym grał :P PS. taka drobna informacja po wprowadzeniu wersji 1.3 będzie Mod dodający Boty kuców z którymi można gadać, dawać im różne rzeczy i nawiązać przyjaźń. Jak narazie mod jest tylko pod Single Player ale jak pisałem w wersji 1.3 zrobią wersje MP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC z taką mapą ? Pewnie że chce grać :yay:

jeśli nie macie nic przeciwko temu żebym grał :P

PS. taka drobna informacja po wprowadzeniu wersji 1.3 będzie Mod dodający Boty kuców z którymi można gadać, dawać im różne rzeczy i nawiązać przyjaźń. Jak narazie mod jest tylko pod Single Player ale jak pisałem w wersji 1.3 zrobią wersje MP.

Nie mamy nic przeciwko, a mod z botami sobie na 99% odpuszcze.

a server ma być 24/7?

juz jest!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...