Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

Użyj tego jak zmiana nicku nie działa. (załącznik) Pobierz, otwórz minecraft.jar za pomocą winrara \ zipa. Usuń meta inf i wklej te pliki z tego. Zapisz zmiany. Włączasz grę, klikasz multi i tam masz "Change user" i tam wwpisz tylko nick, nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A tak bardzo przepraszam, jest jakiś sposób na szybkie zainstalowanie tych modów bez tego launchera? Bo jeśli włączam minecrafta bez komend -Xmx+-Xms to mi wywala z błędem "Could not create the java virtual machine", a w tym launcherze co wpisaliście w pierwszym poście nie można ustawić komend o ile się dobrze po nim rozejrzałem.

(PS. Proszę tylko o jakieś linki {Podkreślam: tylko PROSZĘ, nie będę jakiś zły. :flutterblush:} do tych modów co tu są i ew. jakiś łatwy sposób ich instalacji.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak bardzo przepraszam, jest jakiś sposób na szybkie zainstalowanie tych modów bez tego launchera? Bo jeśli włączam minecrafta bez komend -Xmx+-Xms to mi wywala z błędem "Could not create the java virtual machine", a w tym launcherze co wpisaliście w pierwszym poście nie można ustawić komend o ile się dobrze po nim rozejrzałem.

(PS. Proszę tylko o jakieś linki {Podkreślam: tylko PROSZĘ, nie będę jakiś zły. :flutterblush:} do tych modów co tu są i ew. jakiś łatwy sposób ich instalacji.)

Drugi przycisk od gory postawia ustawic Xmx i Xms (w lewym gornym rogu).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęłam MC 1.2.5,ale mi nie działa. Ciągle mi wyskakują jakieś komunikaty od Java.

Może dokładniej opisałabyś ten problem, np.: napisałabyś o jakiej treści są te komunikaty, czy masz zaktualizowaną Javę, ewentualnie mogłabyś dołączyć jakies screeny z takowym komunikatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michael: Ja mam jakąś inną wersję chyba i inaczej wygląda.

W każdym razie dziękuję za pomoc.

A propos: Czemu nie mogłem wejść w MC z launchera? Bo przez przypadek zamiast IP serwera wpisałem "asiekierka.pl" :|

EDIT: Aha, przepraszam że jeszcze zawracam mandolinę, ale mam taki problem:

Dołączona grafika

I chciałbym spytać gdzie można rzeczone mody znaleźć.

A więc...

Gdzie można rzeczone mody znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michael: Ja mam jakąś inną wersję chyba i inaczej wygląda.

W każdym razie dziękuję za pomoc.

A propos: Czemu nie mogłem wejść w MC z launchera? Bo przez przypadek zamiast IP serwera wpisałem "asiekierka.pl" :|

EDIT: Aha, przepraszam że jeszcze zawracam mandolinę, ale mam taki problem:

Dołączona grafika

I chciałbym spytać gdzie można rzeczone mody znaleźć.

A więc...

Gdzie można rzeczone mody znaleźć?

Złą paczkę wybrałeś w tym update-rze, ponieważ są tam dwie do wyboru. Ty masz wybrać tą drugą "Fluttercraft 2.1" czy jakoś tak. Więc znów zmień wersje MC i zacznij od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...