Skocz do zawartości

Audience(YouTube)


Arwena_115

Recommended Posts

  • 1 month later...

Niedawno przez przypadek trafiłem na lupisvulpes, spodobało mi sie nawet bardzo.
Zastanawia mnie tylko 1. Na paradzie widzimy mingu, x i writer'a (Screen i gif z parady: *screen* *gif* )a przecie mingu to zombie ('he's ded' ~ lupisvulpes) Writer to duch a X... można go zaliczyć tez jako ducha (jego ciało jest z wody) to co by im sie stało gdyby spadli z tego klifu? :v Prawda widać wcześniej wiele innych postaci ale w 'przygotowaniach do parady' widać tylko mingu, x i writera, a w samej paradzie uczestniczy mingu :v (gif trochu wyżej)

Nie napisałem wcześniej więc dopiszem teraz: Moją ulubioną postacią jest Litho (trochu mi go szkoda) i Potężnie podoba mi sie samo intro, jak na 1 odc serii intro jest zbyt epickie ;P

 

Co do waszego sporu 'kto jest lepszym fanem': ogarnijcie sie wszyscy :v Bitwa oto kto pierwszy obejrzał i kto wie więcej jest bez sensu bo tak czy inaczej lupis wie najwięcej :v Ten temat znalazłem dopiero teraz i niczego nowego sie z niego nie dowiedziałem, no może odrobinę lepiej zrozumiałem oco chodzi w odcinku, ale bez tego bym przeżył. Samemu udało mi sie wszystko znaleźć a na samą lupis trafiłem przypadkiem przekopując internet. Prawda widziałem wcześniej w niektórych sygnaturach już ta animacje ale jakoś mnie to nie przekonywało.

Przepraszam za wszystkie blędy, zjedzone litery ale po 1. mam dysortografie po 2. pisze z tableta po 3 dzięki niektórym osobą które umieściły gif w sygnaturze ten temat potwornie mi zacina (to co napisze pojawia sie skokami co parę sec)
Obiecuje wszystkie bledy poprawic jutro jak tylko wejde na komputer 

@edit:

Już wszystko poprawione ;)

 

Przy okazji, *klick* tutaj widać że w paradzie uczestniczy, Mingu, Rags, X, Writer i Litho no i oczywiście ShowTime (reszta nie wygląda jakby miała zamiar skakać :v) Rags z tego co mi sie wydaje też jest zombie ale nie jestem pewien (jakby co poprawcie mnie) więc jej też dużo sie niestanie... Jedynie ucierpiał by tam Litho bo "jest żywy". No i jest cała reszta ale tak jak wyżej, oni 'mają swój rozum'. Chociaż... już sam sie zgubiłem :v

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Ty wiesz? Coś w tym jest :D Chodź przecież na paradzie byli też inni ( postacie z backgroundu). Wiesz, myślę, że całą sprawę można chyba przemilczeć.

 

Co do tych kłótni to są całkiem śmieszne, dla mnie mogą się kłócić ile chcą. Ja o lupisvulpes wiedziałem już wcześniej zanim w ogóle wróciłem na to forum i zanim się skapłem, że inni też to tu znają. Nikt o tym nie wiedział ( no do teraz) i ja się nie uważam za mniejszego/większego fana od kogoś. Po prostu jestem... fanem i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Odświeże temat i się zapytam, czy ktokolwiek wie co dalej z audience? W sensie czy lupis będzie dalej to robiła czy projekt upadł jak odszedł dźwiękowiec? Śledze LupisVolpes dA i nic tam niema, na live (tym sekretnym też) nic sie odnośnie audience niepojawiło. Niby na yt są już powybierane osoby do podkładania głosu ale nic więcej...

W skrucie co z audience?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liupis dość dawno pisała na dA, że zawiesza projekt tam na jakiś czas, ponieważ musi zrobić animacje do MAP'ów, do któtych się zgłosiła i dokończyć tam jeszcze jakieś swoje rzeczy... czy jakoś tak~

Swoją drogą chyba robi też inny projekt 'Captain and his Crew'... na yt intro dodała D:

https://m.youtube.com/watch?v=FzM4-if3oFE

A co będzie dalej z Audience to chyba nikt nie wie D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Hej ktoś może mi dać opisy postaci z Audience? (Np. Mingu-Litho-I inni)

Bo było coś o tym na tym forum ale chyba się usunęło czy coś bo znaleźć nie mogę :/

Albo niech ktoś da link do tego?

 

EDIT: Dobra już znalazłem nie musicie już się męczyć xd

 

 

Edytowano przez Lucianoslawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...