Skocz do zawartości

Gry PC/PSP help!


WROB3L_PL

Recommended Posts

Masz przerobione psp? Jeśli tak, to wygoogluj frazę FAQ - odpalanie gier z PSX na PSP i załatw sobie załóżmy Final Fantasy VII, albo inne gierki x psx, psp ma mały ekran i wyglądają lepiej niż jakbyś grał na ps1.

A z gierek pc, to jeśli nie grałeś zagraj sobie W serię The Elder Scrolls (takie moje subiektywne oceny. 1-2 nie grałem, Morrowind - 9/10, Oblivion - ssie 6/10, Skyrim 8/10), w Gothici pewno grałeś, może Crysis któryś? (jest 1, Warhead i 2). Wiedźmin 1 i 2, to też są fajne gierki :)

W sumie, jak chcesz jakiś konkretnych porad to podaj jakieś kryteria, co to ma być za gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym sobie w coś pograł, mam ochotę na jakiegoś RTS'a ale znając życie łatwo się zniechęcę, więc możecie podać jakieś RPG/strategię, której mogę nie znam, a która powinna mi pójść na moim dziadowskim lapku (dziadowski bo się przegrzewa O.o), którego procesor ma podobno 2.13 GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GucioPL W nowego Saints Row zamierzam zagrać ale nie wiem czy warto, seria Bf-zaiste warta uwagi, Nfs The Run-przeszedłem dwa razy, Fifa-nie lubię piłki nożnej, MC-mam zakupionego :D, Dirt-średnio mi się podoba, FlatOut-też przeszedłem wszystkie części tak samo z GTA :D @Sakadetsu Właściwie co to ta dissidia? God Of War też przeszedłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Call of duty' date='Stalker,Assassin's creed,Sniper elite,dead space(survival horror),gears of war,the saboteur,turok[/quote']

Widze, że gramy w podobne gry:P

Od siebie bym jeszcze dodał Killzone, Mafia 2, Call of Juarez. Mógłbyś napisać na jakie dokładnie typy gier masz ochotę - takie, by rozwalać wszystko dookoła w szaleńczej furii czy może wolisz spokojnie planować kolejne posunięcie swoich wojsk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC polecam Saints Row: The Third, Darksiders, Batman: Arkham Asylum. Obecnie można tanio kupić.

Co do ścigałek, to w Saturnie powinna być promocja na Need For Speed: Hot Pursuit za 30 zł. Można się zainteresować :)

A na PSP polecam Blazblue: Calamity Trigger, ale tak ostrożnie polecam, bo gra jest dosyć zakręcona i nie każdemu może się spodobać. W sklepach nie widziałem, ale jest tu - LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... na PC to ja ci polecam Rainbow Six Vegas 1\2 (FPS pierońsko trudny) , Borderlands (RPS = RPG + Shooter i całkiem brutalne ) , Dead Rising 2 ( typowa gra na wyżycie się , masa Zombie i wiele zaiste wybitnych broni , takich jak kosiarka ... ) , F.E.A.R 1\2\3 (mały wybór broni ale zabawa przednia ps. to jest horror ) , Dark Sector ( FPS + trochę brutalności ale nie jestem pewien czy spodoba ci się fabuła ) , Dead Space 1\2 ( świetna gra , ale dla ludzi o mocnych nerwach i brutalna) . Na PSP ci nic nie polecę bo nie posiadam owej konsoli .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z PSP polecam: - Kingdom Hearts Birth by Sleep - Fat Princess - Wszystkie GTA - Persona wszystkie - Monster Hunter Freedom Unite lub Monster Hunter 3rd (uwaga wymagającei prawie niemożliwe do pokonania bez wsparcia) - Jak i Daxter Zapomniana Granica (zadziwiająco dobry dubbing) oraz Daxter - Valkyrie Profile Lenneth - Valkiria Chronicles II - Tekken 5 DR i 6 - Medievil Ressurection - Ratchet & Clank wszystkie - God of War Chains of Olympus i Duch Sparty (Linda jako Kratos - nieeee...) - Seria Motorstorm - Killzone Liberation - Jeanne D'Arc - Ressistance Retribution - Loco Roco (psychodela full wypas) - Patapon seria (Pata Pata Pata Pon) - MGS Peace Walker plus oczywiście emulatory i możliwość gier z PS1. Jakbyś chciał coś więcej wiedzieć - pytaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...