Skocz do zawartości

Zapytaj Lyrę, uzyskaj odpowiedź


Cipher 618

Recommended Posts

Lyro wraz z grupą niezależnych ekspertów pana Macierewicza wiemy jak możesz znaleźć ludzi:

1. Zbuduj maszynę zdolną osiągnąć 99,999(99)% prędkości światła a następnie przyśpiesz ją jakimś zaklęciem a wtedy hipotetycznie coś się stanie.

2. Czarne dziury muszą mieć coś na końcu może inny wymiar, świat równoległy czy coś takiego.

3. W kryształowym królestwie jest lustro przenoszące do świata "pseudo ludzi", w którym miałbyś taki sam kolor skóry/futra i ręce (pojawią się też dwa obrzęki na klatce piersiowej ale się nie martw to naturalne).

4. Podobno rząd coś kombinuje z symulacją w umyśle jakiś matrix czy inny animus więc tam też można znaleźć ludzi

W razie problemów z fizyką lub budową statku kosmicznego polecam brązowego ogiera z muchą to taki doktor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
15.11.2015, 21:03:01 waterpony napisał:

Lyro wraz z grupą niezależnych ekspertów pana Macierewicza wiemy jak możesz znaleźć ludzi:

1. Zbuduj maszynę zdolną osiągnąć 99,999(99)% prędkości światła a następnie przyśpiesz ją jakimś zaklęciem a wtedy hipotetycznie coś się stanie.

2. Czarne dziury muszą mieć coś na końcu może inny wymiar, świat równoległy czy coś takiego.

3. W kryształowym królestwie jest lustro przenoszące do świata "pseudo ludzi", w którym miałbyś taki sam kolor skóry/futra i ręce (pojawią się też dwa obrzęki na klatce piersiowej ale się nie martw to naturalne).

4. Podobno rząd coś kombinuje z symulacją w umyśle jakiś matrix czy inny animus więc tam też można znaleźć ludzi

W razie problemów z fizyką lub budową statku kosmicznego polecam brązowego ogiera z muchą to taki doktor.

 

Pytania, pytania, pytania :lyrahappy:

Spokojnie bo dostaniesz zadyszki. A skoro już się pojawiły, odpowiedz na nie.

Maruda, 

 

1. Prędkość światła? Nie wiem co to da, ale chyba wiem co zrobić. Rzucę w przepaść latarkę i budzik. Następnie przyspieszę budzik zaklęciem. A co się stanie? To chyba oczywiste. Bon Bon zatłucze mnie za to, że rozwaliłam budzik i latarkę. 

2. Czarne dziury? Nie jestem lekarzem, nie znam się na proktologii. Poza tym nie wsadzę kopyta w czyjąś "czarną dziurę". Błe... 

3. "Pseudo ludzie", obrzęki... nie dzięki. 

4. Eee... bez obrazy, ale albo jadłeś grzyby, których nie znajdziesz w atlasie grzybów lub/i wypiłeś o jeden łyk cydru z prądem :P za dużo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

Opisz jak wygląda. Dodam do swoich notatek w zeszycie: "unikać takich pytań" :crazytwi3:

Nie da się go opisać, dlatego to jest takie fajne:crazytwi: 

 

Teraz może inne pytanie. Czy słyszałaś o Igrzyskach Przyjaźni I że wasze ludzkie wersje, czyli Twoja i Bon Bon brały w nich udział?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Nie da się go opisać, dlatego to jest takie fajne:crazytwi: 

 

Teraz może inne pytanie. Czy słyszałaś o Igrzyskach Przyjaźni I że wasze ludzkie wersje, czyli Twoja i Bon Bon brały w nich udział?

To tak jak z głupotą. Też jest nie do opisania, ale czy jest fajna? :hBB25:

1. Nie. Nie słyszałam. Słyszałam tylko o Igrzyskach w Cloudsdale, ale jako jednorożec... sam wiesz. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Kuba Marcinkowski

Lyro mam do Ciebie pytanie jak się dowiedziałaś, że Bon Bon jest agentką??? Czy czułaś, że nie okłamała??? Pewnie się na niej zawiodłaś.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba Marcinkowski

Jak to jest trzymać coś kopytami??? Myślisz o swoim jedynym którego chciałabyś mieć???

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest nieaktualny. Zapraszam tutaj

 

 

2 godziny temu Kuba Marcinkowski napisał:

Jak to jest trzymać coś kopytami??? Myślisz o swoim jedynym którego chciałabyś mieć???

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...