Skocz do zawartości

Wróżby andrzejkowe z Derpy!


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Witajcie! Andrzejki już tak blisko, więc czas na wróżby, których udzieli... uwaga uwaga, Derpy! No bo kto by nie chciał wróżby od niej?

Co należy zrobić?
Niewiele! Przedstawiasz się, wybierasz wróżbę, a Derpy przewiduje.

Czy te wróżby są prawdziwe?
A co? Nie wierzysz Derpy!?

Jakie są wróżby?
- Lanie wosku
- Losowanie liścia, różańca, obrączki, monety, chusteczki, czterolistnej koniczyny lub niczego - zakrytych filiżankami
- Przekuwanie imienia przyszłej miłości
- Kleksowe kształty na kartce
- Zapalanie zapałek - pomyśl życzenie, podpal zapałki i już. Derpy na podstawie ułożenia ognia powie, jak prędko życzenie się spełni
- Losowanie kolorów spod kubków - oczywiście można napisać jaki kolor się wylosowało
- Ciasteczka z wróżbą - czemu nie!
- Przekuwanie liter z zamkniętymi oczami


Czy mogę coś robić poza przedstawieniem się i wybraniem wróżby?
Polub nas, SKOMENTUJ i udostępnij znajomym!

Ile potrwa event?
Chwilę potrwa, pewnie powróci za rok. Chyba, że cieszyłby się popularnością, wtedy mógłby zostać jako zabawa.

Let's do it!

Edytowano przez Elfka z Amanu
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ależ spójrz Derpy, pierwszy klient!

aderpable__derpy_hooves_vector__by_shado

Ależ cudownie, zbliż się Dayanie Deyrasie Deyu, zbliż. Muffinki wyglądają dobrze... naprawdę dobrze. Weź atrament, dobrze, powoli... NA KARTKĘ Z NIM. A teraz zamknij, taaak. No dobrze, spójrzmy.

*rozkłada kartkę*

Oh, widzę twoje przeznaczenie! Czy to... tak! Nieskończoność... albo osiem... nieskończoność! Życie ukaże przed tobą nieskończoną ilość nowych możliwości.

Teraz muffin. Miały być ciastka, ale muffiny dobre na wszystko :derp6:. Wybierz... i pokaż.

*kroi na pół i czyta wróżbę*

O nie! W najbliższej przyszłości nie zjesz zbyt wielu muffin! Tak mi przykro...

...

Teraz Kaas!

Szalona Cassidy! Wszystkie wróżby!? Jak za to zapłacisz... ale o tym później, zaczynamy.

Najpierw wosk, lej go, lej! Przez dziurkę. Hmmmm... czy to pies... kot? Będziesz miała kocięta, jaki zwrot akcji!

A teraz polosujmy, wybierz filiżankę... mhm, odkryjmy ją, ale wolniutko, żeby nie uciekło... i sądzę, że... pusta! Nic się nie zmieni.

No i imiona! Uważaj z tą igłą, nie zabij mnie! Ah, w wielkie serce, nie we mnie.

...

Twoja przyszła miłość to... Kacper! Tam tam tammm.

Kleks... na kartkę z nim! Zegnij, zegnij w pół. Pokaż... uh, to chyba koło. Albo kula do kręgli. Albo coś okrągłego. Czeka Cię dużo jeżdżenia.

Teraz zapałki, make a wish. Hmmmmm... spójrzmy, te zapałki wyglądają jakby... nie, życzenie się nie spełni.

Czas na kolor... losuj, pokaż, jaki?

Dawaj, podaj kolor :v

Nie pospieszaj jej, magia kształtuje się powoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym polega przekuwanie liter więc biorę właśnie to! :v Ciastko też w chęcią wszamię. Chyba,że można jedno to wtedy biorę literkę :v

 

Edit: Jednak jeszcze kolor chcę :v *czaru maru, czaru maru* Błękit mi wyszedł. Co to może oznaczać, wszechpotężna Derpy?

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejkowe wróżby, hmm? Czemu by nie.

Jestem Nishi Monogatari. Do krainy Kolorowych Pastelowych Koników przybyłem aż z dalekiej krainy azjatyckich animacji. Droga Derpy, poproszę o wróżby z woskiem, imieniem przyszłej miłości oraz ciastko z wróżbą. 

Oczywiście nie przychodzę z pustymi rękami. Oto skromny podarunek

blog_muffins.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo~ Wróżenie~ To mi się podoba ^^

Rozumiem, że będzie można prosić o wróżbę kilka razy? Tak? 

 

Na początek...ciasteczka z wróżbą~

 

Edit. Ah tak, nie przedstawiłam się. Jestem tu znana jako Uszatka, ale niektórzy mówią na mnie Budyń ^^

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Koniec przerwy, Cassidy podała kolor, a event cieszy się aktywnością!

Mhm, a więc brzoskwiniowy łososiowy. Wyczuwam, wyczuwam go, między żółtym a pomarańczem... łososiowy oznacza zachcianki. Twoje życie będzie pełne nowych zachcianek.

Kolor był, teraz muffiny, zaraz kolejna partia wyjdzie z pieca... uh, czy... piec się zepsuł!

a2c.gif

Sądzę, że już lepiej.

Tak, ja też. A więc, wybieraj, na pewno wybór będzie dobry. Tak, świetnie.

*przekraja na pół*

Oh, w te Święta obeżresz się ciastkami jak nigdy, niesamowicie!

Została literka, przekłuj i...

Sprawdźmy... masz S, a to oznacza

*zagląda do książeczki, bo zapomniała*

Święty Spokój.

Następna... Celly witaj! Wywróżę Ci jedyną prawdziwą przyszłość, zapewniam.

Ekhe ekhe, prawdziwą, ekhe ekhe.

No mówię, że prawdziwą! Dobrze, zacznijmy od literki, tylko proszę Cię, traf w tarczę!

Uff, już się bałam... Ź? Oznacza źródło, ale czego? To powiedzą nam pewnie kolejne wróżby!

Muffin! Tym razem piec się nie psuje, naprawiłam i jestem z tego dumna. Wybierz jakąś muffinę. Świetnie, na pół ją. Szamaj jak tak tego pragniesz, a ja czytam.

Hmmm... literki mówią, że wzrośnie ilość czekolady w twoim otoczeniu, korzystaj!

A kolor, kolor niebieski. Uh, a jednak nie, błękit. Błękit to spokój, zupełnie jak litera S.

Podsumowując, pewnie będziesz miała nowe źródło spokojnej czekolady.

Brzmi słodko.

I jest!

Timber szczęściaro, teraz ty.

Podejdź Wielka lub Mała Timber, Derpy przyszłość Ci powie. Zacznijmy czary!

Wosk się leje i leje. Hmmm... wygląda jak topór. Szykuj się do kłótni! Z toporem rzecz jasna.

Filiżaneczki, weź którą no, aha! Odkryjmy i... liść. Wkrótce staniesz przed trudną decyzją, mającą zmienić twą przyszłość. Czy będzie lepsza, czy gorsza, to w twoich rękach!

Dźgnij serce mocno, bardzo mocno! Aha, imię które namiesza Ci w głowie to Paweł.

Mrawr, hihihi.

Teraaaaz... no proszę kleksy. Na kartkę z atramentem, w pół ją, przyciśnij, ale nie tak mocno! Starczy, dawaj. Hmm, widzę tu koszulkę. Może to oznaczać, że zmienisz styl ubierania się!

Zapałki. Pomyśl w miarę normalne życzenie, a ja zobaczę. Zapal... zapałki mówią, a właściwie płomienie na nich, że...

...

Spełni się! Hurra!

To teraz wybierz kubek i podaj kolor, jaki pod nim się kryje!

A ja pójdę robić wróżby dla gości...

Mamy ten sam fach, ale fajnie!

Przesuperaśnie~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Szary, szary... kolor niezdarności, kto by pomyślał, bo ja nie! Uważaj na swoją niezdarność.

Teraz muffin, wybierz ten wyglądający najpyszniej. Ale nie daj się zwieść! Wszystkie są pyszne. O, okay, ten muffin. Kroimy i... mamy. Mhmmm... słodycze spadną na ciebie jak grom z jasnego nieba, nie przedawkuj! I korzystaj, mmmm~.

No i litery. Przekuj, ale nie podglądaj! I nie dźgaj kucyka. No świetnie, mamy A. Oznacza to wielkie ambicje!

Następny, następny... aha! Nishi Monogatari, witamy. Czy... czy to... mnóstwo muffin dla mnie!?

derpy_meets_the_muffin_by_northernthesta

Wróżenie dla ciebie to czysta przyjemność!

Polej tu wosk, o tutaj, tak. Hmmm, a co my tu mamy. Widzę, widzę... koronę? Nowe osiągnięcia!

A teraz wybierzmy imię dla przyszłej partnerki. Kłuj serce, a ja zamknę oczy. O, jest. Magda!

No i muffiny, jeden z tysiąca, znaczy trzydziestu, tylko jeden prawdę Ci powie. I jak widać to będzie ta! Mhm, wróżba brzmi... O nie, powinieneś odstawić muffiny na co najmniej miesiąc! Dlaczego!?

Spokojnie, to nie ty je odstawiasz. Lepiej wywróż coś dla Anekita.

No już, no już, daj chwilę. Bycie wróżbitką to trudna sprawa. A więc welcome Anekito. Ponownie wszystkie wróżby, zaczynajmy!

Najpierw polej wosk... AH, moje kopytko, parzy! *dmucha*

Ju, już lepiej. W sumie zobaczmy kształt na kopytku. To chyba dom. Remont się szykuje.

Teraz wylosuj filiżankę. Okay, mamy ją! I... to jest... pieniądz, symbol... pieniędzy.

Kto by się spodziewał.

Bo na pewno nie ja. Wracając do wróżb... przekłuj serce. I już mamy Kamilę!

Teraz coś trudniejszego - kleksy. Rzuć twórczo atramentem na kartkę, zegnij, a ja załatwię resztę. Mhmm... czy to... muffin!? A nie, jednak nie, to ryba. Będziesz miał dużo styczności z wodą.

No i zapałki. Pomyśl jakieś fajne życzenie i zapal. Hmmm... ogień wskazuje, że jest mała szansa na spełnienie twojego życzenia, superaśnie!

Kolorki, mamy ich mnóstwo, tak jak kubków, pod którymi leżą. Wczuj się w to i losuj. WCZUJ SIĘ. I jak? Co masz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

A więc Anekito kolor żółty. Oznacza on zmienność, bo co by innego.

Teraz ciacha, mmmmmm, pycha. Wybierz jedno jedyne. No dobra mamy... i czytamy... oho, odmładzająca czekolada upomni się o siebie!

Na koniec ostatnia wróżba, czyli literki! Igłą traf w kartkę, po której drugiej stronie, litery są przyczajone. Mamy! ...T!

Uhu, jak Tolkien.

Tsa, ale w tym przypadku oznacza troskliwość! Ludzie zaczną się o Ciebie troszczyć.

Co do Ciebie... mogę Ci wróżyć ile tylko razy chcesz Budyniu Uszatko! A więc ciacho, ta? Proszę weź muffinkę i daj karteczkę. Ah tak, ciasteczko mówi o słodyczy życia w najbliższym czasie~!

No i witam Krummi zwana jako Tavi.

Zmieniła piękną nazwę na Krummi.

Mi się podoba. A przechodząc do wróżb... Wybieraj filiżankę, a pod nią... chusteczka. Czeka Cię trudny czas. A imię miłości? Zaraz się okaże. Hmmm... przebij, mamy go! Rafał skradnie twoje serce w przyszłości!

Świeczka w sensie wosk czy zapałki? Oj tam, świeczki się zapala więc zapałki i kropka! Pomyśl życzenie Krummi, pomyśl i... spełni się! Czyż to nie jest niesamowite?

A teraz jeszcze muffina. Wybierz tą, którą serce Ci wskaże. A będzie to... a więc ten urwis. No dobra, na pół ją i mamy wróżbę. Osłódź sobie życie, tak każe muffina! A co do darów... om om om, wyblądają pysznie!

mah_muffin_by_pridark-d571p18.png

No dobrze, papa! A teraz...

Magus, chodź tu, polejemy wosku. W dziurkę, a nie na kopytka rzecz jasna! Hmm... to pięciolistna koniczyna, mnóstwo szczęścia się szykuje!

A ty Luno, podejdź, zrób to samo i... już! Widzę... widzę tu... płatek śniegu? Uważaj na mrozy, żeby nie zachorować!

Och Heheszu Heheszu.

To było specjalnie ;__;

No pewnie, że specjalnie! Bakowate Heheszowe sądzi, że nie masz nic lepszego do robowy niż pomagać mi z wróżbami. I w sumie dobrze, wróżby są bardzo fajne. A więc chodź... trzecia z rzędu woskowa wróżba się szykuje. Mhm, mhm, rozumiem. Chyba... powinnaś przeczytać książkę? Tak, na pewno, ja się nigdy nie mylę.

A teraz losuj, losuj filiżanki! Wylosowałaś? No pokaż... aha, liść! Czeka Cię trudna decyzja. Uważaj, by wybrać prawidłowo!

No i imię... to, ah traf w serce nie obok! No, mamy... czyżby Jacek? Więc Jacek!

Teraz kleks, atrament na kartkę i na pół! Oj no szybciej, nie guzdraj się. Dawaj... mhm... motyl, zobaczysz niedługo wiele pięknych rzeczy... może to o mnie!

No i zapałki. Życzenie, życzenie... wymyślone? To zapalaj! Mmmmmm... nie, nic z tego, nie spełni się.

A teraz kolory, caaaałej tęczy mamy. Wylosuj jakiś, losuj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kamratko!

Socks Chaser. Mimo, iż moje imię sugeruje, że lubię łapać, ganiać oraz polować na skarpetki, to jednak preferuję żyć z nimi w pokoju. Przynajmniej, póki są na moich kopytkach. Pracuję na poczcie, roznoszę listy. :3

Kleksowe kształty i lanie wosku proszę. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Różowy, różowy... ah tak, męski kolor radości, ciesz się, bo to Ci jest przeznaczone! Zostały Ci ciasteczka i literki więc...

IT'S MUFFIN TIME! *muffiny* Wybierz jakąś najradośniejszą, pokaż, przeprowadzę operację. Natniemy tu, rozszerzymy tu, wyjmiemy i... o nie, pacjent nam umiera!!! PRĄD! *dzzz* uff, żyje, żyje. A słodka wróżba brzmi... od słodyczy do choroby, o nie!

Lepiej przejdźmy do liter to będzie najsłuszniejsze. Przekuj ostrożnie, literkę F! Fantastyczne figle przed tobą!

A teraz ten, co przychodzi z wiadrem internetu i koszem hugów, lecz nie podał imienia.

Pssssst. Littlepip chyba go wołają.

Okay, a więc zbliż się blisko! Trochę wosku tu i tam i pierwsza sprawa będzie załatwiona, mówię Ci. Uh, tylko co to jest... prostokąt? Cegła? Uważaj na latające cegły, mogą nadejść w każdej chwili!

Teraz losuj, zamienie miejscami kilka filiżanek, z tropu Cię zgubię i... mamy, obrączkę, no proszę! Nowe doświadczenia w miłości się szykują!

Więc poznajmy imię tej miłości, przekuj serce i pokaż, że... na imię ma Paulina!

Teraz kleksy, to bardzo prosta rzecz, uwierz. Weź atrament i rzuć go na kartkę, zegnij ładnie w pół, wspaniale. Widzę tu... widzę... dwugłowego jednorożca! Szykuje się szansa na złapanie weny twórczej!

Zapal zapałeczki, tylko pamiętaj, najpierw życzenie. Mhm, mhm, ciekawe... jest spora szansa na spełnienie, tego, o czym teraz pomyślałeś!

No i kolory, do tego też trzeba było w końcu dojść. Wybierz kubek i oznajmij mi kolor, jaki pod nim jest, chcę to usłyszeć, pragnę tego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mym imieniem jest Lyxer (...)

Przyszedłem sprawdzić, jaka jest ma wróżba! *rzuca 5 czekoladowych muffinków* A więc... Wybieram..

- Ciasteczka z wróżbą

- Strasznie groźnie brzmiące "zapałki" !

- Oraz przekłuwanie imienia przyszłej miłości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Oj no pokaż! Aha! Fiolet, kolor zamieszania!

Weź ciasteczko, daj mi, ja je zjem! A przede wszystkim wyciągnę wróżbę... ohohoho, dużo bezkonsekwentnych słodyczy przed tobą!

No i litera... B, jak baran... ale też jak banany!

 

Przejdźmy może do następnej...

 

Czołem kamratko!

Socks Chaser. Mimo, iż moje imię sugeruje, że lubię łapać, ganiać oraz polować na skarpetki, to jednak preferuję żyć z nimi w pokoju. Przynajmniej, póki są na moich kopytkach. Pracuję na poczcie, roznoszę listy. :3

Kleksowe kształty i lanie wosku proszę. <3

Czołem, musimy kiedyś poroznosić razem listy! A wróżbvy już lecą!

Zrób mi ładny kleks na kartcę, a ja Ci powiem, że to... uh... prezent! Zapowiadają się bogate Święta!

No i wosk, lej go, niech powstaną śliczne kształty, z których wyczytam... chmurę! Duuuuuużo odpoczynku będziesz miała!

 

Mym imieniem jest Lyxer (...)

Przyszedłem sprawdzić, jaka jest ma wróżba! *rzuca 5 czekoladowych muffinków* A więc... Wybieram..

- Ciasteczka z wróżbą

- Strasznie groźnie brzmiące "zapałki" !

- Oraz przekłuwanie imienia przyszłej miłości!

Lyyyyyxer... spodziewałam się tu Ciebie.

Nie sądzę.

Właśnie, że tak! Czekoladowe muffiny dla mnie mmmmmm, yummy!

Bierz jedną muffinę, a wróżba w jej środeczku brzmi, OMOMOM. Dosłownie... to chyba dobra wróżba!

Zapałki. Pomyśl jedno życzonko, proszę. Teraz zapal zapałki, a ja spojrzę w ogień... aha, niestety życzenie się nie spełni!

Została tylko przyszła miłość... powiedz cioci Derpy jak będzie się nazywać... Ania! To jej imię!

 

*Przychodzi Onyx z paczką czekoladowo-truskawkowo-cytrynowymi muffinkami*
To ja chcę... lanie wosku, przekuwanie imienia, ciastka z wróżbą i zapalanie zapałek :>

Te muffiny to pewnie dla mnie~

Chyba żartujesz! MOOJE. A ty Onyxie siadaj, siadaj. Lej wosku... ah ała! Gorąąąące! Nie na mnie no! Ych... a kształty wyszły nijakie, to chyba gwiazdy, one powiedzą Ci prawdę.

Imię, imię... tylko nie przekuj mi kopytka!... Lena! Lena jest Ci przeznaczona!

No i ciacha... w sensie muffiny, wybierz jedną, prawdziwą, by rządzić innymi. Jedna, by rządzić wszystkimi, jedna, by wszystkie odnaleźć, jedna by wszystkie zgromadzić i w ciemności połączyć!

Moja szkoła :")

Dokładnie! A wróżba brzmi: słodkie bywa życie, lecz musi być też gorzkie... uh, przykra trochę... dlatego podpal zapałki! Mhm, mhm, życzenie jest? Okej... i ... już prawie... spełni się!

Następnyyy!

Witam, jestem randomem i poproszę muffinkę...znaczy ciasteczko z wróżbą, a jak trafi się inna wróżba to czemu nie :v Nie mam jak odwdzięczyć się za wróżbę, dlatego ofiaruję siebie! (derpy i tak dawno zabrała mi życie ;_; )

Hej Randomie, skoro takie twoje imię! Ofiarujesz siebie, uuu, fajnie! Ale jakie życie? Ja żadnego życia ostatnio nie kradłam!

Przechodząc do muffiny... wróżba brzmi... Pójdź w lewo i odnajdź słodki szlak. Tajemniczo trochę, ale co poradzić. Wróżba to wróżba!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...