Skocz do zawartości

Zapisy do II Turnieju Magicznych Pojedynków


Recommended Posts

Ach pora zacząć żyć na tym forum...  :party:A nie ma nic lepszego, żeby to zacząć niż turniej. :lunasmile: Mały skok na głęboką wodę powinien pomóc. :pinkie: Nie ma to jak małe ożenienie . :ivXRI:

No cóż... Zapisuje się, a raczej zapisuje mojego Przedstawiciela. :TWcU3: Dragon Claw a jego opis podam później jeśli można. :pinkie4::pinkiehug:

Ech... Czas zacząć zabawę. It's SHOW TIME  :lunahug2:   :pinkie2::pinkiehappy:       :lunalaugh:   :lunawasup:  

Edytowano przez Crazy Night
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do budynku skierowała się postać, ubrana była w szare szaty, kaptur zakrywał jej twarz, ale wprawne oko mogło dostrzec brązowe włosy oraz blask szarozielonych oczu. Na jej twarzy malowała się niepewność i podniecenie zarazem, gdy w końcu weszła odrzuciła kaptur i powiedziała:

Podobno organizujecie Turniej Magów i brakuje wam 3 zawodników .

Człowiek nad ladą  pokręcił twierdząco głową, wtedy przybysz zbliżył się  i rzekł: 

Chcę się zatem zgłosić . Me imię Sardo Limbion, Mistrz  Akchemii, Nekromancji i Magii Valarów. Stoczylłem juz kilka pojedynków na arench, ale nigdy w turnieju.

Kończąc przemowę Sardo usiadł w oczekiwaniu na decyzję zapisującego

  (Wiem krótkie, ale w sumie małe doświadczenie w pojedynkach, wiec moja postać tak samo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:


1. Sajback Gray
2. Seluna
3. Zegarmistrz
4. Rex *Monster* Crusader
5. Advilion
6. Alberich
7. Avaleme (ryma2001)
8. Alder
9. Bosman
10. Camed
11. Komputer
12. Magnus (Razorhead)
13. Poranny Kapitan Scyfer
14. Zmara
15. Serox Vonxatian
16. FanCiastek
17. KubaGR8
18. Monti
19. Dayan
20. Szydło
21. Gray Picture
22. Spacetime Dancer (Cień)
23. Harkon (Rexumbra)
24. Snuja
25. WinterPonyLiker
26. Hoffner
27. Magus
28. lyra57n
29. NimfadoraEnigma
30. Vinylplaygames
31. Crazy Night
32. Vincent Loke (Shirogetsu Vermilion)

Jak wiadomo, nie ma magicznego pojedynku bez dzielnych i potężnych śmiałków, a w turnieju będziemy ich potrzebować aż trzydziestu dwóch!

 

Chyba jednak nie ma miejsca.

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zapisów:

1. Sajback Gray

2. Seluna

3. Zegarmistrz

4. Rex *Monster* Crusader

5. Advilion

6. Alberich

7. Avaleme (ryma2001)

8. Alder

9. Bosman

10. Camed

11. Komputer

12. Magnus (Razorhead)

13. Poranny Kapitan Scyfer

14. Zmara

15. Serox Vonxatian

16. FanCiastek

17. KubaGR8

18. Monti

19. Dayan

20. Szydło

21. Gray Picture

22. Spacetime Dancer (Cień)

23. Harkon (Rexumbra)

24. Snuja

25. WinterPonyLiker

26. Hoffner

27. Magus

28. lyra57n

29. NimfadoraEnigma

30. Vinylplaygames

31. Crazy Night

32. Vincent Loke (Shirogetsu Vermilion)

Chyba jednak nie ma miejsca.

   Właściwie, z tego com zrozumiał z regulaminu wynikałoby, iż udział osób spoza zapisów jest możliwy w sytuacji, gdy któraś z tych trzydziestu dwóch person, które zostały oficjalnie wpisane na oryginalną listę, w ciągu tygodnia od rozpoczęcia się pierwszej rundy Turnieju nie wystuka żadnego komunikatu w temacie poświęconym jej starciu. W takim wypadku użytkownik nie figurujący na pierwotnym spisie uczestników może bodajże zająć jej miejsce w zawodach. Wydaje mi się, że natomiast w przypadku braku chętnych do zastępstw, oraz po pierwszej rundzie (kiedy wymiana zawodników jest już niemożliwa), osoba nieaktywna po prostu przegrywa walkowerem.

 

   Innemi słowy, Zandi Ibn Aslan (miedzy innymi) ma nadal teoretyczną szansę na uczestnictwo w Turneju Magicznych Pojedynków.

  

  

  

   PS: Może to i lekkie lanie wody, tudzież pisanie informacji, o których zapewne "wszyscy wiedzą", ale uznałem jednak, że napisanie tego komunikatu "tak na wszelki wypadek" raczej nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, na początku będzie istnieć możliwość dołączenia do turnieju, w razie gdy któryś z uczestników nie wykaże się aktywnością. Zostanie to zaznaczone przy okazji opublikowania harmonogramu kolejnych rund ;)

 

A na razie, zapraszam wojowników mocy i magii do tawerny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tydzień temu Snuja zgłosił, iż jednak nie będzie mógł wystartować w Turnieju. Tym samym, na jego miejsce wskakuje Zandi Ibn Aslan.

 

Jakoś na dniach postaram się ogłosić wreszcie kiedy wystartuje pierwsza runda. No i drzewko też zamierzam zaprezentować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mamy mały problem.

 

Podczas tworzenia drzewka zdałem sobie sprawę, że brakuje posta lyry57n, co oznacza, że musiała zrezygnować i usunąć wiadomość, lecz z listy zapisów w pierwszym poście nie zniknęła. Mój błąd, nie zauważyłem.

 

Oznacza to, że potrzebujemy jeszcze jednego śmiałka! Kto zajmie miejsce lyry57n?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w dalszym ciągu poszukujemy jednego zawodnika!

 

Na zachętę, zaprezentuję drzewko, w którym to jak widać, wciąż jest jedno wolne miejsce.

 

ckGucvA.png

 

Poza tym, gdyby znalazł się brakujący śmiałek, moglibyśmy zacząć 2 marca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, dla jasności, karczma jest na użytek wszystkich chętnych, nie tylko turniejowiczów xD

 

Ah, Sosen, popracuj trochę nad stylem, poczytaj innych, bo twój obecny wpis w karczmie do czytliwych nie należy xD

 

 

A co w nim złego?~Sosen

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serox - ja bawię się karczmarzem, ty możesz wysyłać tego swojego Cienia :D

 

Sosen - problem jest taki, że piszesz dużo akcji w jednym poście, co by nie było takie złe gdybyś nie pisał zaraz po akcji że nikt na nią nie zareagował i pisał kolejną akcję xD Jak ktoś ma zareagować - wciąć ci się w posta czy jak? xD

 

 

Chodziło mi o to, że moja postać nie spostrzegła żadnej reakcji na swoje działania ale dobra :v ~Sosen

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...