Skocz do zawartości

Yoo, Ludziska!


SnuJ

Recommended Posts

                                                                                                  Sieemanko ludziska!

 

Nazywam się Krzysiek, ale wszyscy mówią mi "Wariat". Pewnie dlatego, że jestem trochę zakręcony. No, ale cóż. Pochodzę z miasta nad morzem zwanym "Kołobrzeg". Aktualnie mieszkam w czarnej dziurze zwanej 

 9aojyf.jpg

 

Mam 14 lat, oraz chodzę do szkoły gimnazjalnej (tak, wiem "Gimbus"). Do wszystkiego mam daleko (2 km do następnej wsi). Cóż. Co mogę jeszcze o sobie powiedzieć? 

 Z charakteru... Jestem miły, oraz bardzo ale to BARDZO wulgarny ( :pinkrage: )   , więc jakby coś, to przepraszam za moje słowa. Zawsze próbuje jakoś naprawić problem, który spowodowałem, lub coś co ktoś inny zepsuł, a ja wiem jak to naprawić. :ajawesome: 

Ogólnie, to zawsze próbuje się zaznajomić z innymi, lub przynajmniej nie powodować spin pomiędzy innymi stronami. ^^

Interesuję się brońmi, pojazdami p-lot (przeciw lotniczymi), transporterami, czołgami i całym lotnictwem XXI wieku.

Również mam zainteresowanie do filmów, gier, programistyki i informatyki. Postanowiłem też wystartować z projektem "H.O.T.D. Dubbing PL"

(Dla nie kumatych: H.O.T.D - Highschool Of The Dead)

5wmedf.jpg

Więc witam was wszystkich bardzo serdecznie i myślę, że nie będzie pomiędzy użytkownikami i innymi żadnych spin.

Pozdrawiam i piona!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpowiem tu, że inni też widzieli ^^

 

1. Do końca to nie wiem. Mam nadzieję, że od 2 do 5 h max. Mam dużo wolnego czasu to mogę sobie na to pozwolić. ;d

2. Fanfic. ^^

3. Noszę dresy, to fakt. Nie lubię nosić ciasnych spodni, dlatego wybrałem dresy, bo są wygodne i luźne. Nie, nie zachowuje się jak dres, ale się ubieram jak on. (Nie, nie jestem z JP Armia).

4. Od niedawna, około miesiąca temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to the family!

 

No i nie wiem co powiedzieć, no może chociaż :brohoof: dla rówieśnika podaruje. No i pytania, nie zapominajmy o pytaniach. *zapala lampę i zbliża ją ci do twarzy*  Co robiłeś... nie, zbytnio się wczułem, to są pytania:

1. Ulubiony gatunek muzyczny, utwór, wykonawca?

2. Ulubiony antagonista z MLP?

3. Ulubiona klacz z Grzywa6?

4. Ulubiona postać drugoplanowa ( z MLP, of course).

5. Co sądzisz o księżniczce Cadance? A co o królu Sombrze?

6. Lubisz klasyki starej kinematografii, takie jak chociażby Gwiezdne wojny czy Terminator?

7. Klimaty cięższe, bardziej mroczne czy baśniowe, jak chociażby LotR i Heroesy?

 

Życzę jak najmilszych przygód na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*gasząc lampę i odpowiada na zadane mu pytania* (Ooo tak... Grałem Role Play'e (tak zwane "Gra ról"))

1. Dubstep. <3   /   Ulubiony utwór? Hmm.. Skrillex feat. Bob Marley - Make It Bun Dem   /   Mam kilku. R3HAB, Skrillex, Knife Party, Showtek oraz David Guetta.

2. Antagonista, tak? Nie zastanawiałem się szczególnie nad tym. Na razie jeszcze nie mam ulubionego, może wkrótce odpowiem ci na to pytanie ^^

3. Tak zwanej "Grzywy6" (ang. "Mane6" jeśli się nie mylę) jeszcze nie oglądałem. ;d

4. Postać drugoplanowa.. Hmm.. Niech pomyślę... *30 minut później* Jak na razie nie mam, za mało jeszcze obejrzałem odcinków. ;d

5. Że kim? Gdzie to jest? Nie poznałem jeszcze. Może jak niedługo obejrzę to poznam. ;d

6. Czy lubię Gwiezdne Wojny lub Terminatora.. No też mi pytanie, uwielbiam te filmy.

7. Hmm.. Jest jakaś 3-cia opcja? Zabardzo nie przepadam za baśniami lub klimatem ciężkim.. Bardziej wole gatunek "Sci-Fi" lub całkowita fikcja. Nie pogardzę również filmami, które mają pokaz cięższego uzbrojenia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mane6 to są główne bohaterki serialu... a do odpowiadania na pytania używaj opcji cytowania (tam w prawym dolnym rogu).

 

A co mi tam, dodatkowe pytania:

1. Widzę, że grasz gry komputerowe? Możesz mi podać jakiś z twoich ulubionych tytułów? Ciekawe czy jest wśród nich Fallout, podejrzewam, że tak.

2. Czytasz jakieś książki? Jeśli tak, to jakie (oprócz oczywiście lektur szkolnych)?

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advilion, może on jest na telefonie gdzie nie ma takich rarytasów?

Zadam kolejne pytanie, a nawet kilka:

1.Ile odcinków obejrzałeś?

2. Ulubiona gra/gry?

3. Napisałeś coś kiedykolwiek( opowiadanie itp.)?

Edytowano przez RexCrusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, dodatkowe pytania:

1. Grasz w jakieś gry komputerowe (planszowe zresztą też)? Możesz mi podać jakiś z twoich ulubionych tytułów? Ciekawe czy jest wśród nich Fallout, podejrzewam, że tak.

2. Czytasz jakieś książki? Jeśli tak, to jakie (oprócz oczywiście lektur szkolnych)?

 

Oczywiście, wiem co znaczy forma "cytowania", więc nie musisz mi wypominać. ;d

A teraz pytanka.

1. I tu cię zdziwie! Nie grałem wogóle w Fallout'a bo według mnie to nie jest aż takie fajne. Wśród tych moich ulubionych wchodzi cała seria Battlefield, oprócz niej również gry firmy Valve, a dokładniej seria Left 4 Dead, oraz gra planszowa... Chińczyk. Poza tym grywam w SA:MP oraz MTA:SA.

2. Tak, czytam. Teraz głównie czytam książkę Sven'a Hassel'a pt. "Generał SS", oraz książka Bogusława Wołoszańskiego pt. "Sieć - Ostatni bastion SS"

Zadam kolejne pytanie, a nawet kilka:

1.Ile odcinków obejrzałeś?

2. Ulubiona gra/gry?

3. Napisałeś coś kiedykolwiek( opowiadanie itp.)?

 

1. Uhu-hu! Mnóstwo. Około 2-3. Tak więc, moja wiedza na razie jest bardzo ograniczona.

2. Wyżej wymienione xd

3. Próbowałem, lecz nie wychodziło.

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj po tej stronie tęczy!

A teraz pytania... Moment! Obejrzałeś raptem 2-3 odcinki i założyłeś konto na forum?

 

W sumie... Why Not? Zafascynowało mnie to, jak i również rozbawiło. Niestety.. Mój wspaniały internet z Orange (który osiąga zawrotną prędkość 3-11 KB/s) nie pozwalając na oglądanie filmików, a jak już to muszę bardzo długo czekać. Telewizje mam z Cyfrowego Polsatu,  a że nie mam odpowiednich kanałów (bo to leci z Teletoon+ lub Mini Mini jeśli mnie pamięć nie myli) to mam pecha. :/

 

To chyba w niczym nie przeszkadza.. Racja?

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co sądzisz o Manga&Anime?

2.Masz zwierzaka?

1. Co sądze... Hmm... Niektóre są fajne, przyjemnie się ogląda, ale niektóre też są takie, które nie przyjmuje.. Z mangi podoba mi się właśnie H.O.T.D, a z anime.. No już więcej.. Nie chce spamować, bo troche by wyszło ;d

 

2. No jasne. Mam pieseła. Na imię mu "Lumpus".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

1. Jakie gry, tytułu należą do Twoich ulubionych?

2. Jaki gatunek gier jest Twoim ulubionym?

3. Zamierzasz studiować informatykę, skoro lubisz ją? Jeśli tak to świeża studentka informatyki pozdrawia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie gry, tytułu należą do Twoich ulubionych?

2. Jaki gatunek gier jest Twoim ulubionym?

3. Zamierzasz studiować informatykę, skoro lubisz ją? Jeśli tak to świeża studentka informatyki pozdrawia!

 

 

1. Szczególnie, tytuły bardzo znane. Battlefield 2, Battlefield Bad Company 2, oraz Battlefield 3. Do tego również dochodzi nie kto inny, jak NFS Most Wanted (wersja starsza) i Left 4 Dead 2.

2. Akcja. ;3

3. Albo informatyka, albo programistyka. Jeszcze dokońca nie wiem :D Ale dzięki za podrowienia ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...