Skocz do zawartości

[Event] W czas świąteczny, przy kominku... - WYNIKI


Sowenia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Po długim czasie - wybaczcie, że tyle to trwało ^^" - nareszcie sprawdziłam wszystkie prace i oto przedstawiam wam wyniki~ 

Bez większego przedłużania. 

 

Sekcja Rysunkowa

 

~ Miejsce pierwsze zajmuje VileRaven ~

Piękna praca. Idealna w każdym detalu ^^ Piekna TARDIS, piękny Doktor, a i tło przyjemne. Lubię zimę nocą. Jest jeszcze piękniejsza niż za dnia. 

contest_whooves_by_vongrell-d8az7kf.png

 

 

~ Miejsce drugie wędruje do Gray Picture

Urocza praca. Oryginalna, gdyż nie jest rysunkiem. Urzekła mnie ^^

b22ea34caff582c6m.jpg

 

~ I miejsce trzecie, które zajęła Tigress

TARDIS ładnie wykonana. Bogato zdobiona, ale nie zbyt bogato. Po prostu idealnie ^^

https://drive.google.com/file/d/0B51se6Og0DbgcHNlLUV0b2hKLXc/view?usp=sharing

 

I wyróżnienie dla PervKapitan  :fluttershy5: 

 

 

Ładniutki rysuneczek. Przyjemny dla oka. Delikatne ozdóbki dodają obrazkowi słodkości, a gwiazdka, która zdaje się siedzieć na lampce jest taka pocieszna~ 

 

ER5Iu0K.jpg

 

 

Sekcja Literacka

 

Nie zamieszczam linków do opowiadań. Jeżeli chcecie się nimi podzielić to możecie sami tutaj zamieścić. 

 

~ Miejsce pierwsze dla Arkane Whisper

 

Bardzo spodobał mi się pomysł. Podróż Doktora po w sumie różnych światach, a we wszystkich świąteczna groza. No właśnie. Niby Mikołaj, niby dzwoneczki, a czuć było dreszczyk niepokoju. Myślę, że po przeczytaniu tego opowiadania już nigdy nie będę tak samo myśleć o Mikołaju. Co prawda zauważyłam kilka błędów ortograficznych i stylistycznych, a TARDIS jest dziewczyną...ale nie przeszkadzało to w odbiorze całości. Gratuluję i zachęcam do opublikowania w dziale opowiadań ^^ 

 

~ Miejsce drugie dla Adviliona

 

Bardzo przyjemne opowiadanko. Takie urocze, swojskie, świąteczne. Po poprzednich, mrocznych opowiadaniach "Magia Świąt" nieco rozluźniła nerwy i pozwoliła wczuć się w...no magię świąt. Ten klimat. Przypomnieć sobie jak przyjemnie jest spędzić chwile z bliskimi, jak pięknie wyglądają ozdobione choinki i domy oraz jak piękny jest śnieg, którego tak dawno nie było nam dane uświadczyć. Błędy były. Ale niewiele. 

 

~ Miejsce trzecie dla Rex *Monster* Crusader

 

Nie powiem by opowiadanie było przyjemne. Klimat ciężki, bo wojna, bitwa, walka. Nie jest to minusem, nie. Przedstawiłeś główny problem ludzkości. Wojny były i będą zawsze. Doktor z utopijnego świata kucyków znalazł się w świecie realnym. Groźnym, zabójczym wręcz i prawdę mówiąc nieprzyjemnym. Ale muszę się do czegoś przyczepić. Moim zdaniem za dużo dialogów, a za mało opisów. Sprawiało to, że trochę się gubiłam w treści. No i TARDIS jest kobietą. 

 

Rymowanka

 

Jako jedyna wysłała mi rymowankę Seluna, a więc do niej wędruje wyróżnienie. 

Edytowano przez Sikorka
  • +1 1
Link do komentarza

Pierwsze miejsce YAY! :yay:

Ale ja także myślałem, iż TARDIS to rodzaj nijaki, no ale ostatecznie to raczej nie interesuję się uniwersum z Doktora Who, więc czuję się usprawiedliwiony :)

Cieszę się, iż udało mi się uzyskać zamierzony efekt w opowiadaniu. Zaraz po poprawieniu tego szokującego błędu (do kobiety mówić "ono"? Nigdy :D ), zamieszczę je w moim zbiorczym temacie opowiadań.

 

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu :giggle:

Link do komentarza
Gość PervKapitan

Wyróżnienie~ co prawda, nie liczyłam na nic wysokiego, ale i tak się ciesze, że mogłam to narysować ^^ Nienawidzę kolorować, chciałam spróbować coś nowego, ale nie wyszło :P Gratuluje pozostałym uczestnikom!

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...