Skocz do zawartości

Minimalna galeria minimalnego talentu


Celly

Recommended Posts

Miałam kiedyś temat w Ołówku, Kredce i Pastelu, ale go zaniedbałam. Przez długi czas miałam blok twórczy, który minął nie dawno. Jako, że teraz  dużej części rysuję na tablecie, ale ciągle rysuję dużo na kartkach, daję do działu ogólnego. 

 

Jedne z moich najstarszych prac, robione w paint.net:

my_new_ponysona__dream_flurry__by_celly_

dj_pon_3_by_celly_celly-d7qdinp.png

Ach, te piękne tło...

 

I już te nieco nowsze, już w ArtRage 4, uporządkowane chronologicznie:

chibi_sweetie_plant_by_celly_celly-d85gp

sunny_song_oc_reguest_by_celly_celly-d85

dashie_by_celly_celly-d85lpsj.jpg

rarity_by_celly_celly-d86r4li.jpg

loud_candy_by_celly_celly-d87fcn8.jpg

sweetie_plant_again_by_celly_celly-d87r5

princess_of_the_night_by_celly_celly-d88

 

I najnowsza, jeszcze cieplutka! No i pierwsza z jakimkolwiek tłem ;)

spoiler]

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze *zakasuje rękawy* Biorę się do roboty! 

 

Pierwszych dwóch rysunków nie będę specjalnie komentować, ponieważ są najstarsze, a więc minione dzieje. Ale nie powiem, ta pierwsza bardzo mi się spodobała. 

Co do kolejnych prac: dwie pierwsze (zielonowłosa i Sunny Song) są takie malutkie i urocze~ Jakieś tam błędy na pewno się znajdą...ale według mnie są w porządku ^^ Atakują słodyczą! 

Rainbow Dash ma dziwną fizjonomię. Wydaje mi się, że oczy są za blisko pyszczka, skrzydła za nisko, a szyja za długa. Poza tym coś jeszcze mi nie pasuje, ale nie potrafię określić co...za to nogi świetne ~ 

Rarity to cudo, ale domyślam się, że rysowana z patrzenia? ^^ 

Cukrowa klacz poniżej też poraża słodkością i nie widzę w niej specjalnych błędów. Jest po prostu urocza. 

I mój ulubiony art. Pucata mordka, istna słodkość~ Oh, jak ja bym wymolestowała te policzki~ <3 

Poniżej równie słodka Luna, która mnie zachwyca, ale nie aż tak jak poprzedniczka, której imienia nie pomnę. 

 

Ostatni art. Fluttershy <3 Świetna grzywa i sama klacz słodka, ale ucho jakoś tak za wysoko. Tło ładne, ale nie przemawia do mnie tego typu trawa. Wygląda jak zrobiona brushem. Podobnie ziemia. Ma to swój urok, owszem, nie mówię, że to błąd. Po prostu mi się takie rozwiązanie nie podoba. 

 

Ogólnie bardzo ładne prace więc rysuj dalej bo masz potencjał~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No dobrze *zakasuje rękawy* Biorę się do roboty! 

 

Pierwszych dwóch rysunków nie będę specjalnie komentować, ponieważ są najstarsze, a więc minione dzieje. Ale nie powiem, ta pierwsza bardzo mi się spodobała. 

Co do kolejnych prac: dwie pierwsze (zielonowłosa i Sunny Song) są takie malutkie i urocze~ Jakieś tam błędy na pewno się znajdą...ale według mnie są w porządku ^^ Atakują słodyczą! 

Rainbow Dash ma dziwną fizjonomię. Wydaje mi się, że oczy są za blisko pyszczka, skrzydła za nisko, a szyja za długa. Poza tym coś jeszcze mi nie pasuje, ale nie potrafię określić co...za to nogi świetne ~ 

Rarity to cudo, ale domyślam się, że rysowana z patrzenia? ^^ 

Cukrowa klacz poniżej też poraża słodkością i nie widzę w niej specjalnych błędów. Jest po prostu urocza. 

I mój ulubiony art. Pucata mordka, istna słodkość~ Oh, jak ja bym wymolestowała te policzki~ <3 

Poniżej równie słodka Luna, która mnie zachwyca, ale nie aż tak jak poprzedniczka, której imienia nie pomnę. 

 

Ostatni art. Fluttershy <3 Świetna grzywa i sama klacz słodka, ale ucho jakoś tak za wysoko. Tło ładne, ale nie przemawia do mnie tego typu trawa. Wygląda jak zrobiona brushem. Podobnie ziemia. Ma to swój urok, owszem, nie mówię, że to błąd. Po prostu mi się takie rozwiązanie nie podoba. 

 

Ogólnie bardzo ładne prace więc rysuj dalej bo masz potencjał~

 

No i w końcu mogę odpowiedzieć :v A więc (nie zaczyna się zdania od ,, więc''. Damn)

Rainbow- Patrzyłam się na ten obrazek z minutę i już widzę błąd w pyszku. Mianowicie tylne (?) oko jest zbyt wysoko i pod złym katem. A grzywa jest właśnie taka długa aby choć trochę ukryć tą szyję :P

Rarity- No głupio się przyznać, ale to niemal oczywiste :v Co chwilę zerkałam na kartę na internecie i przez to wygląda ,,prawie'' jak wektor.

No i Fluttershy, u której tło było właściwie próbą wszystkich brushy (nie wiem jak się odmienia ;- ;) , ponieważ dopiero przy tej pracy dowiedziałam się, że jest ich tak dużo. Do tej pory używałam tylko iskierek :v

 

 

No i mam nową pracę. Jak wyszła nie wiem. Widzę kilka błędów, głownie jakiś tam braków w kolorowaniu. Nie ukrywam, że to również był art testowy, tutaj próbowałam ,,Harsh multiply'' i przekonałam się, że raczej mi to nie odpowiada :v Również dałam duużo cieni, których ledwo co widać ;-; Zauważylam  jeszcze przed chwilką, że jedno kopytko jest za chude.No i ten kontur na włosach T.T. To miała być moja finalna ponysona, ale coś czuję, że jeszcze długo będę eksperymentowała. Więc,  w końcu dam link do obrazka, bo zaczynam przynudzać...

dream_flurry__new_version_by_celly_celly

Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to coś bardziej klasycznego, czyli papier i kilka kredek. Nowe Oc, z którego jestem bardzo dumna. Jakość jak z cegły, ale trudno. Ide się uczyć. (Sprawdzian z historii i matematyki jednego dnia. Wow, tak dużo nauki, WoW, uszanowanko)

10924716_972790829464693_791549430989354

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW, WoW, WoW piękna  :pinkie2:  a tak wogle, to twoja OC-ka wowowowwowowowowoooowwwwowowowow


No dobrze *zakasuje rękawy* Biorę się do roboty! 

 

Pierwszych dwóch rysunków nie będę specjalnie komentować, ponieważ są najstarsze, a więc minione dzieje. Ale nie powiem, ta pierwsza bardzo mi się spodobała. 

Co do kolejnych prac: dwie pierwsze (zielonowłosa i Sunny Song) są takie malutkie i urocze~ Jakieś tam błędy na pewno się znajdą...ale według mnie są w porządku ^^ Atakują słodyczą! 

Rainbow Dash ma dziwną fizjonomię. Wydaje mi się, że oczy są za blisko pyszczka, skrzydła za nisko, a szyja za długa. Poza tym coś jeszcze mi nie pasuje, ale nie potrafię określić co...za to nogi świetne ~ 

Rarity to cudo, ale domyślam się, że rysowana z patrzenia? ^^ 

Cukrowa klacz poniżej też poraża słodkością i nie widzę w niej specjalnych błędów. Jest po prostu urocza. 

I mój ulubiony art. Pucata mordka, istna słodkość~ Oh, jak ja bym wymolestowała te policzki~ <3

Poniżej równie słodka Luna, która mnie zachwyca, ale nie aż tak jak poprzedniczka, której imienia nie pomnę. 

 

Ostatni art. Fluttershy <3 Świetna grzywa i sama klacz słodka, ale ucho jakoś tak za wysoko. Tło ładne, ale nie przemawia do mnie tego typu trawa. Wygląda jak zrobiona brushem. Podobnie ziemia. Ma to swój urok, owszem, nie mówię, że to błąd. Po prostu mi się takie rozwiązanie nie podoba. 

 

Ogólnie bardzo ładne prace więc rysuj dalej bo masz potencjał~

ten cukieraśny kucyk to moja OC i zapraszam do zapoznania się z jej historią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ależ proszę! Po coś je udostępniam w końcu, prawda? Cieszę się, że rysunek się spodobał. (W ogóle cała twoja wypowiedź to jak rozprawka. Nie ćwicz jej nawet, na gimnazjalnym i tak jej nie dadzą :v) Muszę jednak nieco to podważyć, bo w moim założeniu, to był portret kochanej Rainbow, a chmury to miało być tylko tło, ale tak ładnie to zinterpretowałeś, że teraz trzymam się twojej wersji :v

A z następnymi rysunkami jest różnie, bo już prawie 3 miesiące temu tablet graficzny mi się zepsuł, a bez niego trochę ciazko to idzie. Co prawda maluje teraz sporo na kartkach, ale jak chce jakiś taki wstawić, to zawsze jakość jest do bani. Kiedyś się pojawią, ale będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Teraz mam cztery jednodniowe kociaki do pilnowania :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, 

 

na prawdę świetne rysunki. 

 

Posiadasz DeviantArta? Jeśli nie to mogłabyś pomyśleć o jego założeniu, twoje rysunki są dość przyjemne i jak to się mówi "eye-catching". Na pewno zdobyłabyś szybko jakąś publiczność ;)

 

I przynajmniej twoje prace nie są usuwane.... połowa linków w tym temacie już nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DA posiadam, nie koniecznie zawsze używam, ale mam. Z tego ci co zauwazyłam, to dwie prace nie działają. Jedna z nuch była usuwana, a drugą dodawałam przez Facebooka :D Dziękuje za miłe słowa. ( aż mi głupio, że nic u ciebie nie komentowałam, ale od praktycznie trzech tygodni ciagnę jakoś na internecie w telefonie. Widziałam, ze były jakieś ogromne prace, ale nawet nie ma co marzyć, ze mi się załadują xd) właściwie, nawet nie wiem do końca co to jest eye-catching, więc uznam że to po prostu ocenianie. Na DeviantArcie nie cieszę się zbyt dużą popularnością, bo mam tylko kilka komentarzy. Dała bym link, ale jako, że nie mam teraz takiej możliwości, to napiszę chociaż, że tam nazywam się Celly-Celly, bo zwykle Celly było zajęte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa.

 

Proszę bardzo.

 

Aż mi głupio, że nic u ciebie nie komentowałam.

 

Nie ma sprawy, jest ok ;)

 

Co to jest eye-catching?

 

Czyli "wpadające w oko"- albo łapiące oko dosłownie tłumacząc. :D

 

Celly-Celly

 

Masz watcha.

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kilka nowych prac. Najlepiej będzie, jeśli zacznę od najgorszych, niezwiązanych z kucykami.
Bonnie
Na sam początek moja pierwsza próba zrobienia fan arta związanego z grą Five Night's at Freddy's. Jest to Bonnie z pierwszej części gry. Rysowałam całkowicie z pamięci, przez co gitara wygląda zupełnie beznadziejnie, a cały animatronik jest chudszy i ma zbyt kobiecą sylwetkę. Ale nie jest chyba taki zły, prawda?
Liseł
Następnie mamy po prostu lisa. Również rysowałam go bez patrzenia, nie lubię się na czymś wzorować, nigdy tego nie robiłam. I mimo, że na początku miał to być pies, albo coś, wyszedł lis, z którego jestem zadowolona. Szkoda tylko, że tak się światło odbiło.
 
No i kucyki:
Sweetie Plant
Czyli Sweetie. Znowu. W sumie dawno nie malowałam mojej ukochanej Oc. Z rysunku jestem średnio zadowolona, nogi mi nie wyszły najlepiej. Włosy są dziwnie zagarnięte do tyłu, ale mimo to bardzo lubię ten rysunek.
i coś, nad czym spędziłam naprawdę sporo czasu.
Brave
Co prawda, to prawda. Strasznie to wszystko zamazane i ogon zrobiony nieco na odwal, ale i tak jestem dumna. Troszkę nad tym siedziałam, ale za to efekt mnie całkowicie zadowala.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ocenię twojej pracy z FNAF'a, gdyż cały szum wokół tej gry uważam za coś bardzo niesprawiedliwego - powinno być głośno o ambitnych projektach, takich jak np. Twisted Insurrection, do których przejścia potrzeba nie tylko refleksu, ale również naprawdę dobrego zarządzania (swoją drogą ta gra ma bardzo dobrą ścieżkę
dźwiękową), a nie o tworach, które polegają na ciągłym powtarzaniu tych samych czynności.
Rozumiem, że komuś gra się może nie podobać. Ja osobiście ją lubię, ale to jest temat z rysunkami, a ja nie chcę się rozwodzić, bo dodałam rysunek z gry, i wolałabym słyszeć komentarze odnośnie tego właśnie rysunku.

Najbardziej z twoich nowych prac spodobała mi się Brave. Całkiem ładny pysk, grzywa i ogon rozwiewane przez wiatr oraz szyja odpowiedniej długości zasługują na docenienie. Za największą wadę uważam tutaj skrzydła, które są za duże i rozłożone w połowie - po pierwsze u np. RD wygląda to tak przy złożonych i tak przy rozłożonych, a po drugie jeśli klacz chce szybko lecieć w dół to powinny być złożone, bo inaczej spowalnia ją opór powietrza i naraża się na urazy.

Ja tam na aerodynamice czy innych takich rzeczach się najnormalniej w świecie nie znam. Narysowałam pół rozłożone skrzydła, bo wydawało mi się, że będzie ładnie wyglądało i pasowało do sytuacji.

Drugi w kolejności jest lis. Nie znam się na lisach, ale to dobrze, że próbujesz rysować coś innego niż kuce.

To mój pierwszy lis w życiu. Ostatnio właściwie rysowałam wszystko tylko nie kuce, nie licząc właśnie Brave.

Najmniej spodobała mi się Sweetie. Za mały tułów i pysk to bardzo rzucające się w oczy wady. Jeśli chcesz wiedzieć o co mi chodzi, to spójrz na tą Twilight. Jej tułów i pysk są dłuższe, dzięki czemu jednorożec wygląda lepiej. Ponownie mamy tutaj dobrze zrobioną szyję, grzywę oraz ogon.

Zdaję sobie sprawę, że ma za dużą głowę i nieco zbyt krótki tułów, ale nie stoi tak jak ta Twi. Sweetie stoi niemal prosto, tylko lekko przekręcając całe ciało w prawo, więc to zdjęcie to średniawe porównanie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonnie

Anatomia jest świetna, tak jak głowa. Tylko jedno kłuje w oczy - ta mała gitara. Zrobiona nieco na odwal, ale nie mam więcej uwag  :fluttershy5:

Lisek

Mówisz, że to twój pierwszy lis. Jak na pierwszego lisa wyszedł bardzo...ładnie. Lisowato, rzekłabym. Kita wyszła ci bardzo kształtnie. Mam wrażenie, że coś jest nie tak z głową, ale nie jestem pewna co.

 

Sweetie Plant

Tutaj mam więcej do powiedzenia. Tak jak napisałaś, nie wyszły ci nieco nogi. Ma też dziwny wyraz...pyska? 

Podobają mi się jednak oczy, kolorowanie i włosy ( przyczepię się; ogon wydaje się być zawieszony w czasoprzestrzeni, nie dotyka gruntu ).

 

Brave

Skrzydła nie sprawiają wrażenia rozłożonych, a krzywych, co rzuca się dosyć mocno w oczy. Włosy i ogon wyszły naturalnie, anatomia także bez zarzutów.

 

Twoje prace bardzo mi się podobają. Możesz potrenować nad skrzydłami oraz pyszczkami. Czekam na więcej rysunków!  :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trashgod w akcji, można zaczynać jeść popcorn.

 

No to w sumie też mogę dorzucić swoje trzy grosze.

 

 

Widzę, że kolorowanie i cienie dobrze ci idą, szczególnie podziw, że rysujesz w traditionalu i ładnie ci to wychodzi. Kłóciła bym się natomiast o anatomię, a raczej o same głowy - tak, też mam własny styl i wiem jak to jest jak ktoś zwraca ci uwagę na coś co jest dla niego charakterystyczne, ale powiększyła bym trochę pyszczek, zwęziła głowę i troszkę zmniejszyła oczka i ich rozstaw. Nie musisz się do tego stosować, to dobrze jak ktoś rysuje tęczowe konie po swojemu ^^

Ogólnie, to kuce mi się podobają, szczególnie, że masz cierpliwość i umiejętność rysowania warkoczy bo mi tego całkowicie brakuje  :flutterblush:

 

Co do zwierzaków i innych średnio mogę się wypowiedzieć bo sama cienko je rysuje, a wolę się nie wypowiadać na temat rzeczy, o których nie mam bladego pojęcia  :yay:

 

Ćwicz, rysuj dalej  - dobrze ci idzie! :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Coś nowego ;)

Na początku collab z użytkownikiem naszego forum, kochanym @Pierwszy. Pomógł w obróbce graficznej i usunął małą plamkę zrobioną sokiem :D

Daję w odnośnikach, bo nie lubię obrazków na pół strony a nie wiem, czy spoilery już działają :3

Princess Luna

Nad Luną męczyłam się potwornie długo, a efektów nie widać. Kredki to jednak nie dla mnie. Zajęło mi kilka godzin, ale bez obróbki wyglądało by zdecydowanie gorzej.

I coś co uważam za udane :D

Twilight Sparkle

Ten rysunek zajął mi góra 40 minut, a według mnie wygląda dużo lepiej od rysunku wyżej. Co prawda to prawda, jakość jest beznadziejna, ale kiedyś może dostarczę lepszą. Jako ciekawostkę dodam, że na cały rysunek użyłam tylko jednego ołówka (B5 dla ciekawych) i zero gumki. Rysować mozna wszystkim, tylko trzeba chcieć :D 

I jeszcze dowód, że wszystkiego można się nauczyć :D

Mój prawdopodobnie najstarszy udokumentowany obrazek, zrobiony około Stycznia 2013! Wow :ohmy:

Prawdopodobnie młoda Celestia, choć pewna nie jestem.

Więc można się nauczyć? Można :D

Edytowano przez Celly
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.11.2015, 20:36:16 Celly napisał:

Pomógł w obróbce graficznej i usunął małą plamkę zrobioną sokiem :D

 

Kubuś się rozlau :<
 

A co do prac- są super, ale dziwi mnie brak komentarzy i plusików- głównie za bardzo widoczny postęp. To chyba powinno być najbardziej brane pod uwagę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że najbardziej spodobała mi się Twajlot Sparkle ^^ Bardzo ciekawy styl pyszczków rysujesz i super to wygląda :yay: Skrzydła też świetnie wykonane i pięknie jest to tam ukazane.

Luna też nie odstaje od Twalota :D

A patrząc na postęp to gratuluję zmian i czekam na kolejne super prace ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Whoa nawet nie pamiętałem że taki temat istnieje :lol:

Ale co do rysunku to wersja tradycyjna mi się podoba. I to nawet bardzo bo wszystko super pod względem poprawności anatomicznej, struktury włosów. Pyszczek wygląda mega słodko i to samo się tyczy uszu :D
Co do digitala to tak:
-kokardka jakoś wygląda nienaturalnie gdy całość ma widoczny szkicowy kontur co wygląda fajnie tutaj a kokarda wydaje się być taka nie na swoim miejscu stylem
-nie cieniuj czornym bo wygląda jak z kopalni wyjęta ^^ Polecam ogólnie coś ogarnąć co do cieniowania i dobierania kolorów. Sam nie pamiętam teorii dokładnie ale ogólnie cieniuj lepiej kolorem innego zakresu który jest np. ma większe value. Wygląda to naturalnie, a czarny sprawa że coś co powinno być w trójwymiarze staje się brudne i dwuwymiarowe. Taka porada bo myślę taki digital może być super też u Ciebie tylko trzeba by parę technicznych rzeczy zmienić ^^
Ale ogólnie mi się bardzo podoba pierwsza wersja i mam nadzieję że po paru przeróbkach digital mógłby równie mocno zachwycać :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...