Skocz do zawartości

Książkowe Wydanie Antropologii


Sun

2 pytania  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie żebym wykonał więcej fanfików?

    • Tak
      61
    • Nie
      1
  2. 2. Jakie jeszcze fanfiki chcielibyście zobaczyć na półce (o ile czas pozwoli)

    • Eque Trip
      20
    • Silent Ponyville
      24
    • Relikt
      5
    • Coś w oryginale (piszcie w komentarzach)
      6
    • Zbiór kilku/kilkunastu oneshootów (jakich?)
      14
    • Inne (jakie)
      11
    • Save me
      13


Recommended Posts

To gitara. A jakby ktoś przez przypadek nie zaglądał w inne ostępy internetu, to mogę się pochwalić, że poza reklamą na FGE, projekt ma też od pewnego czasu reklamę na Youtubie (dzięki wsparciu Piro, niech mu Celestia Wynagrodzi). Fajnie, że zgłasza się aż tylu chętnych i miejmy nadzieję, ze będzie ich więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na tę chwilę mogę zapewnić, że cena będzie wynosić poniżej 30 zł. (powiedzmy 31 jakby od nowego roku ceny skoczyły) + przesyłka oczywiście Nie wiem jeszcze dokładnie ile, wciąż czekam na ostateczny termin.

 

A jeśli o termin chodzi, to może jest to myślenie na ostatnią chwilę, ale jeśli skróciłbym termin składania zamówień do 6. 01 (obecnie 12.01) i termin płacenia przesunął do 14 (obecnie 22.01) istniała by spora szansa, ze wyrobiłbym się z drukiem do Gdańskiego Twilightmeeta, na którym się pojawię. Wtedy część z was miałaby okazję odebrać osobiście. Rozumiem jednak, że jest to zmiana parametrów umowy w trakcie jej realizacji i możecie odmówić.  

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeciwwskazań, byle by to było po Matki Boskiej Pieniężnej (czyli po dziesiątym) :)

A to żeś walnął suchara, ja pierniczę... Ale tych "matek" juz i tak całkiem sporo, jak na oko ateisty... nie chcę nikogo obrażać, naturalnie. Tylko komentuje wypowiedź :D

 

 Ale POPIERAM. Im wcześniej książka ozdobi półkę, tym lepiej dla nas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości informacyjne zostały rozesłane do wszystkich, którzy zapisali się na listę. Teraz pozostaje oczekiwać do jutrzejszego wieczoru na jak najwięcej odpowiedzi. Sądzę jednak, że zdecydowana większość się zgodzi (o ile nie wszyscy). 

 

Zastanawia mnie jeszcze z czystej ciekawości ile osób będzie skłonnych wybrać odbiór osobisty na Gdańskim Twilightmeecie (o którym jest na forum). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w mailu, mnie przesunięcie terminu nie przeszkadza, mam już i tak odłożone pieniądze na tą pozycję :)

Ja, z racji miejsca zamieszkania, nie odbiorę jej na meecie, więc na spokojnie czekam sobie aż wszystko będzie załatwione.

Edytowano przez Puffy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje posłusznie żę kupuję i żę wysłałę emaila :) (Fanfika narazie nie czytałem[bo nie miałem okazji ], ale kocham Lyrę so)  :lyrahappy:

 

Meldujesz posłusznie? Zatem już wiem co czytałeś za ciekawą książkę tryskającą dobrym humorem. Zapewne też kojarzysz tego pana.  

Swoją drogą, ciekawe czy inni też go znają. Jeśli nie, to polecam zainteresować się zarówno książką jak i filmem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje posłusznie, że niestety możliwe, że nie czytałem. Albo czytałem a nie pamiętam(bardziej prawdopodobne.).

Szkoda, szkoda, bo ,,Przygody dobrego wojaka Szwejka" to zacna książka, którą na pewno warto poznać. No ale koniec offtopu z mojej strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nikomu to nie przeszkadza, daty podania ceny ostatecznej i wydania zostają przesunięte. Pojawia się też możliwość odbioru w trakcie Twilightmeeta, po uprzedniej informacji na ten temat i przedpłacie.

 

No i oczywiście życzę wszystkim KUCYKOWEGO NOWEGO ROKU!

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak późno (miało być rano, ale coś mnie zatrzymało), ale jest już znana ostateczna cena 1 książkowego wydania Antropologii w języku polskim. Niestety moje osobiste przewidywania się nie sprawdziły i cena nie pójdzie aż tak bardzo w dół jak się spodziewałem.

Ostateczna cena wynosi 31 zł za 1 sztukę

Zaraz roześlę dane do przelewu i wszystkie informację, oraz edytuję 1 posta. 

Nadal można się zapisywać na listę, lecz nie wpłynie to już na cenę.

 

Edit: w jednym miejscu popełniłem mały matematyczny błąd (dotyczy maili alfabetycznie do H włącznie, bo potem zauważyłem) Tam pisze, że 1 sztuka to 31 + 12 wysyłki, co się równa 41. Powinno być 43 i taka jest poprawna cena. A tytuł przelewu powinien być Antopologia. Pośpiech jak widać boli

Za pomyłki przepraszam

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...