Skocz do zawartości

Książkowe Wydanie Antropologii


Sun

2 pytania  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie żebym wykonał więcej fanfików?

    • Tak
      61
    • Nie
      1
  2. 2. Jakie jeszcze fanfiki chcielibyście zobaczyć na półce (o ile czas pozwoli)

    • Eque Trip
      20
    • Silent Ponyville
      24
    • Relikt
      5
    • Coś w oryginale (piszcie w komentarzach)
      6
    • Zbiór kilku/kilkunastu oneshootów (jakich?)
      14
    • Inne (jakie)
      11
    • Save me
      13


Recommended Posts

Coś czuję, że dostaniesz nie jedną zapłatę w wysokości 41 złotych za Past Sins :D

Tytuł to pół biedy, i tak wiem, który przelew za co. Co do tej niższej ceny, cóż, myślę, ze albo nie będzie tak źle, albo jakoś to będzie. Poprzednim razem była nadwyżka (która poszła na organizację charytatywną), a tu też powinna się pewna, niewielka znaleźć, żeby mój własny egzemplarz nie kosztował fortuny. Mimo to wolałbym, żeby ludzie płacili te 43 zł. No i oczywiście jeszcze się zgłaszali do nabycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł to pół biedy, i tak wiem, który przelew za co. Co do tej niższej ceny, cóż, myślę, ze albo nie będzie tak źle, albo jakoś to będzie. Poprzednim razem była nadwyżka (która poszła na organizację charytatywną), a tu też powinna się pewna, niewielka znaleźć, żeby mój własny egzemplarz nie kosztował fortuny. Mimo to wolałbym, żeby ludzie płacili te 43 zł. No i oczywiście jeszcze się zgłaszali do nabycia.

Ech, zapytałem o tytuł przelewu, zanim tu wszedłem, SUN :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to nie obowiązek. W przyszłości chyba w ogóle z tego zrezygnuję. Obecnie jedyny powód to taki, że czasem trudno jest powiązać dane konto z zamawiającym. Ważniejsze są tylko dane do wysyłki, bo nie zawsze zgadzają się one z danymi z przelewu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to nie obowiązek. W przyszłości chyba w ogóle z tego zrezygnuję. Obecnie jedyny powód to taki, że czasem trudno jest powiązać dane konto z zamawiającym. Ważniejsze są tylko dane do wysyłki, bo nie zawsze zgadzają się one z danymi z przelewu. 

Dowód przelewu dosłany, dane poszły poprzednim mailem. Dzięki SUN :) Za kolejna pozycję na półce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam (tym co jeszcze nie zapłacili), że czas na zapłatę dobiega końca i pozostały dwa dni (i parę godzin). Za zapłatę liczy się zaksięgowany przelew lub wysłanie potwierdzenia zrobienia takowego. Kto nie zapłaci, no cóż, nie otrzyma książki (nie wykładam za nikogo z własnej kieszeni).

Mam nadzieję, że wszyscy otrzymali powiadomienie o skróceniu czasu oczekiwania, a zarazem zapłaty oraz dane do przelewu.

Wszelkie postępy i opóźnienia będą przekazywane na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy nie dałoby rady by złożyć zamówienie trochę wcześniej np. 16 stycznia.  Patrząc na daty w pierwszym poście to książkę dostanę dopiero pod koniec stycznia.

 

- 23.01 idę złożyć zamówienie i dalej około tygodnia, dwóch zanim odbiorę towar i roześlę w Polskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy nie dałoby rady by złożyć zamówienie trochę wcześniej np. 16 stycznia.  Patrząc na daty w pierwszym poście to książkę dostanę dopiero pod koniec stycznia.

F**** Pozmieniałem wszystkie daty, o tej jednej zapomniałem, facehoof (dobra, zrzuci się na discorda, będzie dobrze).

Oczywiście, zamówienie składam 15.01 i już poprawiam pierwszego posta 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział "Ręce"?? :YEtmX:  Dawać!

Ja też już po wpłatach i już się nie mogę doczekać. Mój pierwszy książkowy fanfic, będzie miło do poduszki poczytać :lyrahappy: . Dzięki Sun, za zorganizowanie tego wszystkiego.

Drobiazg (no dobra, kupa roboty, ale przyjemnej). Polecam się na przyszłość, nie wiem jednak kiedy to będzie. Na pewno nie szybciej jak w wakacje, ale nie obiecuję. Na pewno się dowiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa aby wydrukowano ksiażkową wersję Fallout Equestria? To by było coś, sam bym wreszcie to przeczytał.

Z tego co wiem, nie ma PEŁNEGO polskietgo tłumaczenia, jeszcze. Ale Projekt Bronies, chętnie bym widział na półce, chociaż za Verardem nie pałam miłościa od pewnego czasu... Ale juz raz opisywałem, ile tomów by na to wyszło. Po 1 książce na KAŻDEGO pisarza z projektu. Jakby MLT, MLT2 i MLT chcieć wydrukować :(

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na Silent Ponyville, sobie poczekamy? Bo to chyba on wygrywa w ankiecie?

Silent wygrał już w poprzedniej ankiecie, lecz zdecydowałem wydać drugą w ankiecie Antropologię. Jest to spowodowane faktem, że jedno z opowiadań serii Silent Ponyville nie jest przetłumaczone. I teraz nie wiem, czy dać je po angielsku, czy w ogóle nie dać (bo drukowanie samego Silent Ponyville nie ma sensu, bo za cienkie)

Osobiście, chętniej bym się wziął za CRISISA (o ile aTom by się zgodził) ale wątpię żeby do połowy wakacji go zakończyli i zorganizowali okładki

 

 

A jest szansa aby wydrukowano ksiażkową wersję Fallout Equestria? To by było coś, sam bym wreszcie to przeczytał.

Jest (teoretycznie), ale na wersję anglojęzyczną (oryginał). Zależnie od ilości chętnych i wykończenia byłby to koszt rzędu około 140zł (oprawa miękka ze skrzydełkami) lub więcej (oprawa twarda, obwoluta i tego typu bajery) no i oczywiście koszt wysyłki (15 zł za 1 komplet, 19 za dwa i trzy i dalej według cen paczki 48, bo szacunkowo waga to 3-3,5kg  komplet +owijka i karton)

Jak zwykle sens jest robić tylko wtedy, gdy znajdzie się mminimum 30 chętnych (no dobra, 25 może też starczy ale im więcej tym taniej). No i oczywiście kwestia uzyskania wszystkich zgód, ale to inna sprawa.

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sun - jeszcze raz dziękuję, że ci się chce organizować takie projekty i zaświadczam, że wezmę bez patrzenia wszystko, co wydrukujesz! ;)

Fajnie, że ludzi raduje moja akcja. Tym bardziej moje serce rośnie.

A oto co nastąpiło w dniu wczorajszym i dzisiejszym:

- Zakupiłem 3 rolki taśmy pakowej oraz 3 metry bieżące folii bąbelkowej (szerokość beli 1,2m). Wszystko po to by wasze książki dotarły w stanie nienaruszonym. 

- Zdobyłem jeden karton ze sklepu komputerowego (potrzebuję jeszcze ze 2 ale to pójdę jutro i może we wtorek). Posiadane kartony mogą pochodzić z różnych źródeł, ale zapewnią wystarczające opakowanie

- Przed chwilą złożyłem też zamówienie na 54 egzemplarze z terminem przewidywanej realizacji do następnego czwartku (czyli do meeta się wyrobią, o ile sprzęt im nie nawali). Gdy już otrzymam książki, nie omieszkam tego obwieścić.

 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z najoptymistyczniejszym planem, to 27.01 powinniście w większości mieć już książki w waszych kończynach chwytnych (ręce, szpony, pazury, kopyta, itd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...