Skocz do zawartości

Książkowe Wydanie Antropologii


Sun

2 pytania  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie żebym wykonał więcej fanfików?

    • Tak
      61
    • Nie
      1
  2. 2. Jakie jeszcze fanfiki chcielibyście zobaczyć na półce (o ile czas pozwoli)

    • Eque Trip
      20
    • Silent Ponyville
      24
    • Relikt
      5
    • Coś w oryginale (piszcie w komentarzach)
      6
    • Zbiór kilku/kilkunastu oneshootów (jakich?)
      14
    • Inne (jakie)
      11
    • Save me
      13


Recommended Posts

Ogłoszenie parafialne:

Jest już znana ostateczna cena 1 książkowego wydania Antropologii w języku polskim. Niestety moje osobiste przewidywania się nie sprawdziły i cena nie pójdzie aż tak bardzo w dół jak się spodziewałem.

Ostateczna cena wynosi 31 zł za 1 sztukę

Zaraz roześlę dane do przelewu i wszystkie informacje. 

Nadal można się zapisywać na listę, lecz nie wpłynie to już na cenę.

 

Zdjęcia: https://www.dropbox.com/sh/4jm0eneomrwzhup/AACnoUiZ0JFyEf1_NBKxI-HCa?dl=0

 

 

 

 

Witajcie ponownie. Już się pewnie domyślacie o co chodzi, więc powiem, nie przedłużając. Tak, rusza kolejna akcja wydania fanfika w postaci papierowej. Tym razem jest to znana i lubiana: Antropologia.

 

A teraz szczegóły, które przecież są najistotniejsze:
- Cena początkowa wynosi 31zł za sztukę i 12zł za wysyłkę +1,5zł za każdy kolejny egzemplarz w paczce. Cena książki jest wstępnym szacunkiem, przy zamówieniu 25 sztuk, więc najprawdopodobniej jeszcze ulegnie zmianie (spadkowi). Oczywiście im więcej chętnych znajdzie się na pierwszej liście, tym ostateczna cena będzie niższa.
- Czas zapisywania się na listę pierwszą jest do 04.01.2015 roku. Ta lista pozwoli określić ostateczną cenę, oraz to czy przedsięwzięcie będzie kontynuowane. ( w wypadku zebrania mniej niż 20 chętnych, termin zostanie przedłużony, albo projekt zostanie anulowany)
- Następnie, to znaczy 05.01.2015 roześlę dane do przelewu. Na pieniądze oczekuję do 14.01.2015. Do tego czasu można też nadal zapisywać się na listę chętnych (choć wolałbym byście nie czekali do ostatniej chwili).
- 15.01 idę złożyć zamówienie i dalej około tygodnia, dwóch zanim odbiorę towar i roześlę w Polskę.

A teraz jak się zapisać: Należy wysłać maila na adres: [email protected]

 

 

W tytule wpisać Antropologia, a w treści ilość sztuk. Nie musicie podawać danych, na razie.

Dane poproszę dopiero po wysłaniu danych do przelewu. Tytuł przelewu najlepiej tak bym mógł go powiązać z mailem i konkretnymi danymi.

A teraz co nieco o samej książce: Okładka pojawi się na dniach (a na pewno do końca tygodnia), gdyż wciąż trwają prace nad jej wykończeniem. Sama książka ma 374 strony A5, papier 80g. Drukarnia ta sama co poprzednim razem, teraz jednak upewnie się, ze wszystkie egzemplarze są prawidłowo oklejone.

Tu znajduje się obrobiony i gotowy do wydruku tekst.

A to okładka (poprawiona). Tło jest jeszcze w fazie prób, więc można zgłaszać zastrzeżenia.1.jpg

Wszelkie informacje postaram się udostępniać na bieżąco.

Obecna ilość chętnych: 46

ps. Przepraszam jak ktoś dostał 2 albo 3 newsletery. musiałem się rąbnąć.

 

 

UWAGA Ogłoszenie:

 

Terminy realizacji zostały przesunięte do przodu (są już zmienione w powyższej treści). Dzięki temu pojawi się możliwość odbioru osobistego na Twilightmeecie w Gdańsku. Oczywiście po wcześniejszym kontakcie i przedpłacie. 

Edytowano przez Sun
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony, że pojawia się kolejna możliwość kupienia fanfika w książkowym wydaniu, zwłaszcza, że jest to jeden z moich ulubionych tytułów. Z pewnością masz we mnie kolejnego chętnego na zakup tej pozycji.

Zakładając że jakość będzie taka sama jak w Past Sins (nielicząc kilku drobnych wpadek), to z pewnością ją kupię.

 

Co do pozycji na przyszłość...

Nie myślałeś czasem nad dołączeniem do ekipy zajmującej się wydawaniem Crisis: Equestria? Zakładam że wielu chciałoby, żeby wydano kolejne tomy, a ty mogłbyś te prace wspomóc ze swoim kunsztem i zapałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie Past Sins kupiłem, więc prawdopodobnie zaopatrzę się, również w tego fanfika. Mam pytanie, czy nadal przyjmujesz przelew pocztowy?

Jasne, ze przyjmuje przelewy pocztowe. Po prostu chodzi o to, żebym miał pieniądze jeszcze przed zamówieniem, a jak to zrobicie (przelew, przekaz pocztowy, gołąb, czy dowolna inna forma), to już sprawa drugorzędna. Po prostu nie wykładam ze swoich prywatnych.

 

Jestem bardzo zadowolony, że pojawia się kolejna możliwość kupienia fanfika w książkowym wydaniu, zwłaszcza, że jest to jeden z moich ulubionych tytułów. Z pewnością masz we mnie kolejnego chętnego na zakup tej pozycji.

Zakładając że jakość będzie taka sama jak w Past Sins (nielicząc kilku drobnych wpadek), to z pewnością ją kupię.

Jakość ta sama, a nawet nieco lepsza. Teraz już nie ingerowałem w treść, wiec raczej nie będzie takich literówek, a do tego dojdzie numeracja stron i spis treści.

 

Co do pozycji na przyszłość...

Nie myślałeś czasem nad dołączeniem do ekipy zajmującej się wydawaniem Crisis: Equestria? Zakładam że wielu chciałoby, żeby wydano kolejne tomy, a ty mogłbyś te prace wspomóc ze swoim kunsztem i zapałem.

Kunszt i zapał?   :lol:

Nie przesadzaj. Coś takiego mógłby zrobić każdy, kto dysponuje odrobiną wolnego czasu na przygotowanie tekstu i znalezienie kogoś, kto pomoże przy okładce.

Co się jednak tyczy pomocy przy Crisisie, to myślałem o tym, ale nie jestem pewien czy oni mogą mojej pomocy chcieć. Zwłaszcza, że już mają ekipę i wydali jeden tom. Jedyne co im chyba potrzeba to lepszej drukarni i tyle. (słyszałem o rozlatujących się Crisisach i mam nadzieję, że Past Sinsów to nie spotkało). Poza tym, obecny stan tekstu (według dziennika tłumacza) nie daje możliwości rozpoczęcia prac gdyż ciągle są wprowadzanie istotne zmiany. Do tego, moim zdaniem, lepiej wstrzymać się do czasu ukończenia Crisisa by od razu zrobić całość (może wyjdzie taniej).

No i oczywiście pozostaje kwestia mojego czasu. Nie jestem pewien ile bym go w przyszłości posiadał żeby brać się za coś tak wielkiego. Niemniej, nie mówię nie. Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Past Sins, ale nie wiem czy uda mi się zamówić Antropologię. Swoją drogą planujesz robić My little Dashie ?

Jeśli już, to w zbiorze kilku/kilkunastu oneshootów. Samodzielnie to nie ma sensu, bo za krótkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny. Notabene, jak siepaczę na okładkę, warto byłoby albo lekko zmienić kolor tła albo np. dać dwie twarze Lyry w owal o innym kolorze lub coś w tym stylu. Kolor tła i twarzy Lyry z lewej mają między sobą za mało kontrastu i średnio to wygląda na grafice, a przy tym stylu kontur nie wchodzi zbytnio w grę. Z drugiej strony nie wiem, jak wyglądałoby to na druku, ale cóż, daję taką luźną sugestię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny. Notabene, jak siepaczę na okładkę, warto byłoby albo lekko zmienić kolor tła albo np. dać dwie twarze Lyry w owal o innym kolorze lub coś w tym stylu. Kolor tła i twarzy Lyry z lewej mają między sobą za mało kontrastu i średnio to wygląda na grafice, a przy tym stylu kontur nie wchodzi zbytnio w grę. Z drugiej strony nie wiem, jak wyglądałoby to na druku, ale cóż, daję taką luźną sugestię.

 

To wygląda dokładnie tak, jak wyjdzie w rzeczywistości. Dzięki za sugestię, może spróbuję zmienić kolor na ciemniejszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...