Skocz do zawartości

I Rocznicowy Twilight Meet


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

10509733_387589658056433_454715041146694

 

 

Grupa Bronies Twilight

 

 

oraz

 

 

Stowarzyszenie Tribrony

 

 

 

 

Mają zaszczyt zaprosić na:

 

I rocznicowy Twilightmeet

Czyli trójmiejski meet zorganizowany w klimatach Twilight Sparkle, ustawiony z okazji pierwszej rocznicy istnienia grupy Bronies Twilight.

 

24 stycznia 2015

Centrum Kształcenia św. Wojciecha w gdańskiej dzielnicy Piecki – Migowo.

Adres:
ul. Piecewska 9
80-288 Gdańsk

 

http://broniestwilight.org/

 

strona internetowa meeta

 

 

https://www.facebook.com/events/1546542628913622/

 

wydarzenie na facebooku

 

 

https://plus.google.com/events/c3c4f6hjc847he13e3mtesavilo

 

I wydarzenie w google plus

 

 

https://docs.google.com/forms/d/1YvxdYZhep_eyk0-Ex0HI5UqbyDBoql-i-AbAJZZ3AlY/viewform?c=0&w=1

REJESTRACJA

 

 

 

Będzie turniej karcianki CCG, premiera nowej, fandomowej animacji, a także wiele innych meetowych atrakcji!

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
cennik
 
 
przypinka - 4 zł
kubek zwykły - 20 zł
kubek świecący - 25 zł
kubek z obrazkiem pojawiajacym się pod wpływem wrzątku - 25 zł
plakat A3 - 8 zł
poduszka - 40 zł
koszulka biała - 30 zł
koszulka czarna (TYLKO KATALOG) - 40-50 zł
przeróbka figurki - różnie
figurki same w sobie - różnie
torba, siatka na zakupy - 25
portfel - 35 zł
torba czarna- 50 zł
serwetka - 5 zł
zakłądka do książek - 3 zł
szaszetka na telefon - 20 zł
podkładka pod kubek - 6 zł
podkładka pod myszkę - 30 zł
czapki kucykowe - 25-30 zł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten plan i szczerze mówiąc jestem zaskoczony. Cóż, nie spodziewałem się nocnych akcji, trzeba się będzie przygotować ( ogarnąć autobusy koło 4 rano, bo na rower nie ma co liczyć, do tego jeszcze parę drobiazgów by nie usnąć przypadkiem) 

Przy okazji jestem też ciekaw kto prowadzi panel o fanfikach, warsztaty literackie oraz Quo Vadis? Reszta ciekawie brzmiących ma wypisanych prowadzących. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanfiki Yarwis (Irwin), a warsztaty ja. Nie wiem, kto Quo Vadis.

Tym bardziej interesujące. Irwin i fanfiki może być ciekawym połączeniem, a Ciebie, Spidi, słyszałem we wrocławiu i chętnie poznam twój punkt widzenia w tej kwestii, oraz realizację tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu? :crazytwi: Starałem się nie zabierać głosu na szczycie fanfikowym... czyba, że mówisz o prelekcji o broni :)

O broni. Szczerze, to spodziewałem sie wtedy fantazjowania i gdybań, ale twoja wersja była chyba nawet lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem się zorientować, panel dyskusyjny Quo Vadis również ma prowadzić Irwin.

Znając jednak "typowy" przebieg dyskusji, fakt, że ktoś ją prowadzi, może być mało oczywisty ;).

 

Nagrać? Ale w sensie wideorelacja, czy sama warstwa dźwiękowa? Za zgodą prelegentów nagrania dźwięku może dać się załatwić :)

*pytające spojrzenie w kierunku decydentów ze strony stowarzyszenia ds. sprzętu*

Widełorelacja jest już cięższą sprawą, możemy zobaczyć co da się zrobić, ale nic w tym obszarze obiecać nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem się zorientować, panel dyskusyjny Quo Vadis również ma prowadzić Irwin.

Znając jednak "typowy" przebieg dyskusji, fakt, że ktoś ją prowadzi, może być mało oczywisty ;).

 

Nagrać? Ale w sensie wideorelacja, czy sama warstwa dźwiękowa? Za zgodą prelegentów nagrania dźwięku może dać się załatwić :)

*pytające spojrzenie w kierunku decydentów ze strony stowarzyszenia ds. sprzętu*

Widełorelacja jest już cięższą sprawą, możemy zobaczyć co da się zrobić, ale nic w tym obszarze obiecać nie mogę.

Nawet dźwięk by wystarczył, nigdy nie mialem okazji wysłuchać prelekcji o fanfikach do końca :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...