Skocz do zawartości

I Rocznicowy Twilight Meet


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Moje prelekcje możecie sobie nagrywać ile chcecie :)

W takim razie, czy mógłbym kogoś prosić o audio? nawet z komórki... Da rede to potem obrobić, jak coś. A chętnie bym qwysłuchał, no i inni, którzy nie mogliby tam być...

 

Ps, dzięki Spidi...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji było napisane, że w kwestii noclegu przyjdzie informacja z wyprzedzeniem. Kiedy można się takowej spodziewać, bo jak na razie nie dostałem żadnego maila?

]Nie wiedzieć czemu mam jakąś dziwną paranoję, że coś mi się popsuło przy rejestracji, rejestracja nie doszła, zrobiłem literówkę w mailu albo coś tym stylu :rainderp: . Jakbym nie miał się czym przejmować w życiu

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przyjść to będzie mój pierwszy ponymeet więc trochę się cykam :)

Też tak miałem przed pierwszym (Ambermeet), ale mogę cię zapewnić, ze nie ma się czego bać. Ludzie są naprawdę spoko, weseli, radośni przyjaźnie nastawieni. Gwarantuję, że ci się spodoba. Każdy kto był na meecie choć raz, nie pozostanie nieodmieniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam część naklejek, które wygrałem u Ciebie w Applelie'u na swoim pierwszym meecie (V planszówkowym? Nie tym przełomowym w historii Tribrony).

I nadal trochę żałuję, że moim pierwszym meetem nie był maraton u Ciebie :v

A przypuszczam, że w przyszłym tygodniu zacznę żałować, że Twimeet wypadł akurat przed sesją :crazytwi:

 

Tivolcie, bądź gotów na jedno - nieco gęstą (w sensie gorącą-potliwą) atmosferę przy popularnych atrakcjach :D
Zwłaszcza, że mamy zimę i wietrzenie musi być nieco ograniczone.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:v Bo nie posługuję się nickiem z forum. W sumie to imię ocka. Nie, nie masz go w zestawie do lokalnego cutie poxa, ale pojawił się na grupie... 2 razy.

Nawet myślałem, żeby Ci go podesłać, ale przydałoby się jakieś dopracowane backstory i może lepsiejszy CM, ale ten akurat jest ok. Tylko troszkę uprościć.

 

A żeby nie było całkiem nie na temat, to niestety nie zadbałem o nagranie prelekcji Spidiego, za co bardzo przepraszam. To znaczy, że jeżeli nie nagrywał jej Georg / McKey / ktokolwiek inny, to nie ma nagrań :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na temat meeta. Jak zwykle było super, prelekcje i ludzie dopisali. Sporo sal, atrakcji i dość bogaty market. Był tylko jeden zgrzyt, w postaci 30 minutowego opóźnienia, ale to jest jeszcze do przeżycia. Nocne atrakcje również były spoko, mimo, że nie każda potoczyła się zgodnie z tematem, co mnie się osobiście podobało (gdyby poszła całkiem zgodnie z tematem też byłoby fajnie).

Podsumowując kolejny udany meet.  Dla ciekawostki wrzucam jeszcze nieco szerszy opis z nieco innej perspektywy. Nie wiem, czy taki pomysł opisania był dobry, ale wydaję mi się, że wyszło nie najgorzej. 

 

ps. Jakby się ktoś zastanawiał, kto ja jestem, to mówię, ze biegałem w oliwkowym mundurze, Austriackiej uszatce na głowie i z chlebakiem obwieszonym przypinkami z Mean 6

 

pps. Ma ktoś może kontakt do Lupusa (lumpusa), znaczy tego, co prowadził poranną prelekcję o fanfikach? Wspominał, ze nie ma Metra 2033 Mrowańczy, a ja mam 2 egzemplarze, to jeden oddam tanio

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to mój pierwszy zorganizowany Ponymeet na jakim byłem, i powiem żę bardzo mi sie podobało. Co prawda było parę kwiatków ( na samym poczatku). Ale i tak było fajnie.

Podobały mi sie prelekcje (choć głownie byłem w Sali Pinkie Pie). Zwłaszcza Spidiego o znaczkach.

Ogólnie Ponymeet bardzo mi się podobał i całkiem możliwe że jak będzie jeszcze jakiś Ponymeet w Trójmieście w okresie Wakacji to na pewno sie na niego wybiorę. :pinkie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...