Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Niewiedza o świecie.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 476
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

Bric podniósł wzrok na przybysza - Klątwę tygrysa - odpowiedział - No i jestem Bric - przedstawił się, wstając i podał rękę Haroldowi. Rozpoznał, że chłopak był z nim na sali, więc zapytał - Która klasa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Oczywiście że jestem chłopakiem a myślałeś że kim- W trakcie wypowiadania tych słów lekko poczerwieniał ze złości ale po chwili już wrócił do poprzedniego stanu -a teraz pamiętaj na przeszłość by nie nazywać mnie dziewczyną bo się potrafię zdenerwować a tak poza tym jak masz na imię-

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ta sama - odpowiedział i puścił rękę Harolda  - Jak widać będziemy się widywać codziennie - stwierdził i postarał się o w miarę miły uśmiech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Zależy w jakim sensie ciekawe. Jak chcesz sobie bardziej odpocząć czy coś to w pobliżu jest miła kawiarnia, a jak bardziej się zabawić to idź na przykład do parku wodnego. - zaproponował Bric.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

No cześć. Mieszkałem w Hiszpanii, w Madrycie, a teraz... teraz jak pewnie dla wielu innych ludzi, szkoła jest moim domem, bo tu jest bezpieczniej i podobne bzdury, a nie mam jak wyposażyć się w mieszkanie w pobliżu - odpowiedział Johnowi - A ty?

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jakie dramy, lel. Dobra, w moim życiu właśnie odwalają większe dramy, soł... XD)

 

Wszedł do środka zaraz za Caną. 

- O, w sumie japońska kuchnia jest w porządku. Sushi akurat uwielbiam, więc jeśli ogarniesz w okolicach jakieś miejsce, gdzie jest naprawdę dobre sushi, to chętny jestem na taką wyprawę - oświadczył po chwili namysłu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...