Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Niewiedza o świecie.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 476
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hideyoshi spakował się i wolnym krokiem poszedł w kierunku szatni mając obawy że może dojść do nieporozumień.Kiedy tam dotarł okazało się że był pierwszy,co zaowocowało lekkim wzrostem pewności siebie.Podszedł do szafki której nie widać bezpośrednio po wejściu.Szybo przebrał i stało się coś czego obawiał się najbardziej a mianowicie wyglądał tak dziewczęco że każdy kto by teraz wszedł do szatni wziął by go za dziewczynę.Mimo iż był to męski strój.Wyszedł szybciej niż wszedł i czekał na lekcję.Stał oczekując na co ma się wydarzyć.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jeju nie mogę, czemu Hideyoshi to taka ciota, mój białasek pewnie w końcu zacznie go hejcić niecelowo nawet, samo z siebie mi to wyjdzie XD) 

 

Białasek też udał się do szatni i przebrał bez jakichś większych szaleństw. Szczerze mówiąc, w ogóle zajęcia z wfu wcale go nie zachęcały, wręcz przeciwnie, nigdy nie przepadał za nimi. Nie żeby był jakąś ofiarą losu czy coś, po prostu, nie lubił sportów, ot co.

Przebrany w spodenki i jakąś luźną koszulkę udał się i czekał na zajęcia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ekri i Bric w końcu się przebrali - To już wszyscy? Świetnie, na dwie strony sali, gramy w zbijaka! Dziewczyny kontra chłopaki! - krzyknął trener i czekał, aż się ustawią. Ekri poszła jak najdalej od linii, Bric stanął na pewnych nogach, aby w razie potrzeby łapać piłkę - Ej ty! - krzyknął nauczyciel do Hideyoshiego - Dziewczyny na drugą stronę - powiedział niecelowo obrażając chłopaka.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...