Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Niewiedza o świecie.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 476
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(( jeśli można ))
Imię: Gray
Nazwisko: Mathiason
Wiek: 16 lat
Płeć: Mężczyzna
Umiejętność:Władza nad wodą
Charakter: miły, sarkastyczny, spokojny, zabawny, trudno go wyprowadzić z równowagi.
Wygląd:

1987413859_1_7_LOqMx0fK.jpg


Spojrzenie na świat: realista
Stopień rozwinięcia umiejętności 1/10
Wyjaśnienie: potrafi unieść kilkadziesiąt mililitrów wody.

Edytowano przez Astaroth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ah szkoda że mam tak ograniczony budżet- Smętnie spojrzał do swojego portfela.

Po Czym włożył go do kieszeni i znów ze smutkiem w głosie powiedział ale tym razem do Cany.

-Szkoda że zrezygnowałem z mojej pracy,może jak wrócę do domu to znowu znajdę podobną-

Dalej z jego twarzy nie schodził smutek.Jednocześnie mówiąc -Co mam zrobić?-

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grey jak zwykle nie pojawił się na pierwszych kilku lekcjach. Miał na sobie jeansy, glany, koszulkę z logiem Dark Moora i niebiesko-czarną koszulę flanelową. Wszedł do szkoły nie wyspany. Na plecach miał plecak typu. kostka a na niej kilka naszywek. Wszedł na stołówkę i wziął sobie jabłko. Ruszył pod salę. Założył sobie słuchawki i zaczął słuchać muzyki. Usiadł na parapecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jakby to powiedzieć .....- Zrobił małą przerwę rumieniąc się -A byłem kelnerką w jednej Kawiarni,tutaj nazywacie je Maid cafe.- Lekko zakrył twarz.

Po chwili znów się odezwał -Tą .... pracę zdobyłem dzięki moim udziałom w przestawieniach- Znów przestał mówić aby móc się skupić nad co miał powiedzieć.

Po chwili się odezwał -Mam nadzieję że nie przeszkadza ci to- Po czym się odwrócił w stronę przeciwną od Cany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz mocniej się rumienił mówiąc do Cany  : -Gdybym źle wyglądał to nie mógłbym tam pracować....jeśli..naprawdę chcesz...zobaczyć to ..... mam zdjęcie.- Po czym wyjął telefon,przeszukał i otworzył -Zdjęcie-  Usiadł prosto i z całych sił starał się uspokoić gdyż czuł że jego reakcja jest zbyt drastyczna i widać to.Jednocześnie czekał na reakcje dziewczyny.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...