Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Czy ktokolwiek miał jakikolwiek kontakt z Hoshidesuem (Bluesky Star)? Nie mogę w żaden sposób się z nim skontaktować a on nigdzie nie zostawiał informacji o nieobecności! Wszyscy którzy potrzebowali zmiany przeciwnika taką otrzymali, oprócz mnie. Ja jestem cierpliwym gościem ale ponad 9 dni od rozpoczęcia WW a on NIC?! Rozumiem że może być bardzo zajęty ale czy napisanie 1 posta w stylu "przepraszam ale nie wrócę przed... lub proszę na mnie poczekać" jest takie trudne? Obawiam się też by nie było coś w stylu wróci napisze 1 posta i znowu nie ma go przez tydzień lub więcej. Osobiście sam jestem zajęty ale steram się przynajmniej raz dziennie wbić i sprawdzić co słychać. Wiem że ja o tym nie decyduje ale czy mógłbym poprosić o innego przeciwnika bo już na prawdę nie wiem co robić.

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak Tutaj masz link do ogólnych zasad

 

Jeśli chodzi o samo WW to jest na zasadzie pojedynków (Na razie (Chyba)) Ta lista jest średnio aktualna, bo kilka osób odeszło i doszło, więc pary są tylko niektóre według listy. Jesteśmy na Arenie, która w magiczny sposób zamieniła się w pustynie. Można ustalić, że przyszłaś na arenę razem z innymi i dajmy na to trochę ci zajęło wypatrywanie odpowiedniego przeciwnika.

 

W razie jeszcze jakiś pytań jest tu kilka osób, które na pewno ci odpowiedzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zasady też mogą być nieco nieaktualne ale ogólnie można się trzymać.

 

W dziale swojej drużyny masz tematy służące interakcji z innymi graczami koszary itd. Ale na to musisz poczekać bo naszą grę spotkał niedawno reset i  niektóre tematy są martwe. No i tutaj, w pogawędkach zazwyczaj wiele się dzieje więc na twoim miejscu bym tu co jakiś czas zaglądał.

Edytowano przez Emiel Regis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak Tutaj masz link do ogólnych zasad

 

Jeśli chodzi o samo WW to jest na zasadzie pojedynków (Na razie (Chyba)) Ta lista jest średnio aktualna, bo kilka osób odeszło i doszło, więc pary są tylko niektóre według listy. Jesteśmy na Arenie, która w magiczny sposób zamieniła się w pustynie. Można ustalić, że przyszłaś na arenę razem z innymi i dajmy na to trochę ci zajęło wypatrywanie odpowiedniego przeciwnika.

 

W razie jeszcze jakiś pytań jest tu kilka osób, które na pewno ci odpowiedzą.

dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 10 postów na przeciwnika a dezyzje o tym kto wugrał podejmuje neutralny obserwator. W czasie ww nasze poataci mogą w najgorszym wypadku wypaść z areny czyli na kolejne ww nie trzeba robić nowych kp. Jeśli uda Ci się wygrać (albo jak mi nie zginąć :/) możesz wesprzeć swojego (jak poprosi) albo zmierzyć się z wolnym przeciwnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli nikt nie ma nic przeciwko to moim przeciwnikiem będzie Wili. Ustalmy iż nasze 1 posty się nie liczyły, gdyż nie dotyczyły naszej walki. Więc oboje mamy po 10. Czy ułatwić zadanie naszemu tajemniczemu sędziemu i usunąć je czy mogą zostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli nikt nie ma nic przeciwko to moim przeciwnikiem będzie Wili. Ustalmy iż nasze 1 posty się nie liczyły, gdyż nie dotyczyły naszej walki. Więc oboje mamy po 10. Czy ułatwić zadanie naszemu tajemniczemu sędziemu i usunąć je czy mogą zostać?

Sama napiszę do Twojego przeciwnika. Jeżeli nie odpisze mi, chociaż będzie dostępny, to od razu znajdę Ci inną osobę, chociaż powoli mam tego po dziurki w nosie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...