Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Retcony. Retcony wszędzie.

 

Sprawa wygląda następująco, utrzymując balans drużyn padła decyzja o jednoklasowości, by określić jasno kim kto jest. Jeśli jesteś ziemny/pegaz z zbroja robiąca magiczne ziuuuu to albo usuwasz zbroje, albo jesteś jednorożcem. W obu przypadkach zbroja jest średnio przydatna.

 

Zmiany kp i to gruntowne są na miejscu. Mary Sue, jak jednorożec z siłą i wytrzymałością Bjorga, który jest ziemnym kucem i nic poza siłą i wytrzymałością nie ma jest OP i nie jest mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Retcony. Retcony wszędzie.
 
Sprawa wygląda następująco, utrzymując balans drużyn padła decyzja o jednoklasowości, by określić jasno kim kto jest. Jeśli jesteś ziemny/pegaz z zbroja robiąca magiczne ziuuuu to albo usuwasz zbroje, albo jesteś jednorożcem. W obu przypadkach zbroja jest średnio przydatna.
 
Zmiany kp i to gruntowne są na miejscu. Mary Sue, jak jednorożec z siłą i wytrzymałością Bjorga, który jest ziemnym kucem i nic poza siłą i wytrzymałością nie ma jest OP i nie jest mile widziane.

To chyba nie jest pytanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednorożec z siłą i wytrzymałością Bjorga, [...] jest OP i nie jest mile widziane.

 

Opisałeś moją postać, rozumiem że mam ją tak po prostu zmienić? Mi osobiście nie wydaje się bym OPił w postach.  Dlaczego Jednorożec nie może być wytrzymały? Jak dla mnie balans powinien opierać się na dokładnie wyszczególnionych zaletach i słabościach a nie "jednorożec a więc musi być słaby i mizerny". I czy w wypadku,  kiedy to co na serio może postać nie wpływa na wygraną, cokolwiek może być OP?

Edytowano przez Emiel Regis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans? Zależy jak na to spojrzymy. Pegaz nie zawsze musi być szybki i o drobnej budowie ( http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20131216183904/mlp/images/2/29/Bulk_Biceps_ID_S4E05.png ), tak samo jednorożec nie musi koniecznie być słaby fizycznie, a Tau słaby w walce wręcz ( http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20130416031352/warhammer40k/images/thumb/4/49/CommanderFarsight_update.jpg/500px-CommanderFarsight_update.jpg )

 

Opisałeś moją postać

Z Calamitiego tyle jest prawdziwego/typowego jednorożca, ile z Fluttershy clowna.

 

Czyli to ogłoszenie o wyborze jednej klasy jest dlatego, aby gracze sprecyzowali, kim są?

Edytowano przez KubaGR8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bardziej chodzi o uniknięcie OP postaci. Przecież nikt nie powiedział że jednorożec nie może być wojownikiem a pegaz doktorem.

A tak z ciekawości czy mój przeciwnik dał jakieś oznaki życia? Choć obecnie i tak nie mam zbyt dużo czasu z nim walczyć.

Tego posta pisze głównie by pokazać że ja sam jeszcze żyje i uprzedzam że tak do połowy lutego mogę BARDZO RZADKO zaglądać na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm *przeklina* to teraz istota parzystokopytna z owadzimi skrzydełkami i z możliwością wykonywania prostych czarów jest bardziej pegazem czy jednorogiem? A może to nie robi większej różnicy zważywszy na fakt że ów istota zmienia wygląd co kilka dni. Jeśli jednak chodzi o profesję to nie mogę wyedytowwć tamtej kp :( co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiem się jak Cava mi odpowie, bo Advilion nic nie wie( jak zwykle i nie jest to jego wina).

Edit: Sorry za te nadprogramowe posty( wina nie moja, tylko mojego neta i fona).

Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura, dostałem odpowiedź!

A i powtórzę pytanie( bo akurat na to nie dostałem odpowiedzi): Czy moge już napisać post w Gabinecie Amberly czy mam poczekać aż do zakończenia WW?

Możesz napisać. Eventy i WW dzieją się w innych strefach czasowych, niż aktualna fabuła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znikam na pewien czas i jak się spodziewałem mój przeciwnik dalej nie odpowiedział ale ku mojemu zaskoczeniu widzę że gramy od początku! Moim zdaniem to dobra decyzja gdyż w powszednim ST powstał niezły burdel (ja już dawno się pogubiłem ale głównie dlatego że postanowiłem iż olewam wszystko puki przeciwnik nie odpisze) Takie pytanko do zapisów: Jaki jest limit graczy w drużynie? Znowu po 10 czy jakiś inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przyjmowanie dużej ilości graczy, którzy są nieaktywni nie ułatwi gry. Należy zrobić limit czasu na odpis. Jeśli gracz bez powodu i nie informując wcześniej nie będzie odpisywał przez pewien okres czasu, powinien zostać wyrzucony. Tak gracze będą mieli "motywację" do odpisywania, a przestoje nie będą wieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gracz nie ma ochoty odpisywać, to nawet powiadomienie o tym nie pomoże. W ten sposób też nic nie zdziałacie. Jeżeli wyleci, prawdopodobnie wzruszy ramionami i uzna, że rozgrywka i tak była beznadziejna i pójdzie robić to samo w innej sesji.

 

 

P.S Zły temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli gracz nie ma ochoty odpisywać, to nawet powiadomienie o tym nie pomoże. W ten sposób też nic nie zdziałacie. Jeżeli wyleci, prawdopodobnie wzruszy ramionami i uzna, że rozgrywka i tak była beznadziejna i pójdzie robić to samo w innej sesji.

 

A co ja niby powiedziałem? Kilka dni i odpis lub do widzenia :v

 

P.S. Nie potrzebujemy kilku tematów na rozmowy o ST, ponieważ i tak wszystko schodziło prędzej, czy później w kompetencje innego tematu. Jest jeden uniwersalny i tyle! Żadnego skakania po tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...