Skocz do zawartości

Pytania dotyczące Starcia Tytanów.


Cava Herondale

Recommended Posts

Ten porządek utrudnia działanie jak Polska biurokracja, ponieważ podczas luźnych pogawędek dochodzi do stworzenia pomysłu, który musiałby być przeniesiony z burzy mózgów do innego okienka i gracze musieliby pisać na dwóch-trzech tematach na raz i byłyby problemy.

 

Połowa to drobna przesada. najdłużej czekamy na cztery osoby z czego jedna miała powód nie pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jesteś Regentem. I owszem, opiekujesz się Starciem Tytanów. Jednak jeżeli połowa rzeczywiście wyleci i nie znajdzie się ktoś na ich miejsce lub będzie znaczny spadek aktywności, który uniemożliwi dalsze kontrynuowanie Starcia, to koniec z nim. I tak przez to zaniedbaliśmy mocno ten dział, a my zostaliśmy podzieleni, nieprawdaż? Na razie widzę 8 postów z tego miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cava, nie chodzi o to, aby w ST był burdel i motłoch, wręcz przeciwnie powinniście dążyć do zachowania wysokiego poziomu. Mniejsza ilość graczy to sprawa łatwiejsza do ogarnięcia, im jest ich więcej tym ciężej to ogarnąć( to spowodowało upadek poprzedniej wersji ST).

 

8 postów. I co z tego? Co z tego, jeżeli te posty mają jakiś poziom, który niski nie jest, bo Adv od razu wywaliłby kogoś takiego. 

 

Czy podzielenie nie jest lepsze, od włażenia sobie w paradę? Adv radzi sobie bardzo dobrze, ja twierdzę, że ta wersja ST ma większe szanse na powodzenie niż poprzednia. Ta ma Mistrza Gry, który zajmuje się tym, posiada pomysł na logiczną fabułę, a do tego jest otwarty na propozycje.

 

P. S. Wiem, że ten post jest teoretycznie off-topem, ale musiałem wyrazić swoje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam Was przed takimi postami ostatni raz. Wiele razy Wam odpuściłam, bo nie chcę, by było tutaj zupełnie sztywno. Też mam poczucie humoru. Jednak wolałabym, by te posty wnosiły coś do tematu. Bądź cokolwiek. Zatwierdziłam też post Rexa. Postaram się w razie czego akceptować Twoje posty, gdyby Adviliona nie było pod ręką. Pragnę przypomnieć, że mój pierwszy regent też był tylko w swoim dziale. Skończyło się na tym, że nasza współpraca musiała się zakończyć. Rozumiem, że ma ST, ale to nie oznacza, że razem nie mamy zajmować się działem głównym. Bo to on jest najważniejszy. I też o to chcę go poprosić. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... to już czasem za dużo. Arcek, uważaj, bo może i jestem bardziej cierpliwy od Cavy, ale też mam swoje limity.

A co do opieki nad resztą działu. Gdy tylko znajdę moment, w którym będę mógł się dorwać do komputera, to paroma rzeczami się zajmę, kilka rzeczy przydałoby się usunąć i zrobić od nowa, ale to już nie dotyczy ST i raczej zajmiemy się tym na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...