Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts


Edit: Serox, przypominam Ci, że nie jesteś panem tego działu.

A czy ja mówię, że jestem? Po prostu przed chwilą ludzie jęczeli, że przez tury nie mogą wpełni odgrywać swoich postaci, a teraz jak popuszczono smycze to przeszkadza im odgrywanie ról kogoś innego -.-

 

Jak to mówił Serox :

 

Czuję Gwałty :megusta:

*Ehem* "Szykują się gwałty" :hmpf:

 

Ale fakt dobrze mu radzę dać sobie spokój z romansami, bo bedo hejty, że romanse i spam na koszarach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pan jest tym słynnym wampirem Harkonem który ponad 500 lat temu na zlodowaciałej krainie północy założył potężną wampirzą sektę, której podobno o mały włos nie udało się zgasić słońca? Którzy zostali całkowicie wybici przez pewną samozwańczą grupę łowców wampirów a sam Harkon poległ w walce z dzielną klaczą noszącej przydomek "Dragonshy"... czy to po prostu przypadek? (powiedział rozweselony lecz z nieukrywanym zaciekawieniem)

PS. Pozdrowienia dla kumatych

J#42, chyba skumałem chodzi Ci o Harkona z The Elders Scrolls V: Skyrim dodatek Dawnguard?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jednak z powodu tego iż połączeń TES z MLP widziałem już mnóstwo w twórczości fanów a Dragonshy to nawet jest tytuł odcinka to nie uważam żeby lekkie nawiązanie tak bardzo psuło realizm. Moim zdaniem już broń palna bardziej psuje realizm niż to lekki nawiązanie o którym i tak wszyscy za niedługo zapomną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że w tym wypadku, bo tu aż tak to w oczy nie bije. Zwłaszcza, że postać jak mniemam jest wzorowana na nim? Tylko ogólnie sesje tracą na wycinkach z innych rzeczy. Najbardziej to rani w Post-apo gdzie kilkaset lat po upadku ludzi ktoś odwala, że on to jednak jest Czechem, gdy akcja dzieje się w spalonej Ameryce. Albo nagle twierdzi, że zjadłby hotdoga.

 

Więc spoko do ciebie i posta nic nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...