Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Rex Zygfryd Hohenberg został ciężko zraniony w nieznanych okolicznościach. Kucyki znające się na medycynie powinny zająć się pomocą dla niego. Wszystkie metody leczenia dozwolone. W razie oporu, na przykład braku dostępu do pokoju, proszę mnie poinformować.

 

Szykuj się Rex :crazytwi:

 

gore nieco

i84mFO1LTeE1I.gif

Edytowano przez EmielRegis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się. Mam już osobę, która będzie obserwowała Wielkie Wyzwanie i oceniała ją. Nie chce, żeby się pogubiła, więc walki na początki będziecie mieli narzucone. I nie chcę, aby na początku Sombra walczył z Cadance, bo to by było głupie. I tak mają się spotkać w ostatecznym starciu, a z silniejszym przeciwnikiem macie pole do popisu. O pokananiu kogoś decyduje osoba obserwująca po waszych postach. Każdy z Was może napisać 10 postów w jednej walce. Później TEN KTOŚ (nie podam nicku, bo on ma obserwować Was anonimowo) przekazuje mi decyzje, a ja informuję tą osobę, że ma napisać post, w którym ostatecznie pokona przeciwnika. Tak to działa. I uprzedzam pytania - można sobie pomagać podczas walki, jednak proszę, aby to nie było coś w stylu "rzucił mu siekierą w głowę. K.O.".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...