Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Wiem że to może zabrzmieć troszeczkę upierdliwie ale ja naprawdę nie rozumiem ludzi którzy się zapisują z potem są tak zajęci że przez 7 lub < dni (straciłem rachubę) nie mogą napisać posta i jedyne co piszą to "przykro mi jestem zajęty". Czuje się taki bezużyteczny :fluttercry2:

PS.Rex! wyluzuj najpierw Lying, teraz księżniczka, co dalej? Przynajmniej postacią męskim nic nie grozi...  PRAWDA? :grumpytwi:

Edytowano przez J#42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zawsze Lying do pomocy. Specjalnie ją usadowiłem wysoko aby można było ją zauważyć i jakimś gestem przywołać do pomocy.

OK ja wiem że my tu nie giniemy, nawet jak zdarzy się taka sytuacja to ostatecznie "ofiary" są zdrowe ale jest coś w stylu "wyrzucono go z areny". Wiem też że nigdzie nie pisano o wyrzuceniu Lying z "areny" ale biorąc pod uwagę iż przegrała czy nie powinna odpaść z WW1? Oczywiście mogłem przegapić jakąś zmianę w regułach więc proszę mnie uświadomić jeśli się mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tak to jest jak się straciło zainteresowanie tym co się dzieje w WW oczekując na przeciwnika. po prostu wchodzę i czytam czy jest coś ze mną a jak bym znalazł to chciałem, czytając wszystko, na świeżo ogarnąć sytuację (zdarzają się wyjątki np. jak usłyszałem że Rex znowu coś "kombinuje") Więc wracając do pytania zmieniono zasady czy to jest tylko wyjątek by przynajmniej jeden z oczekujących mógł już walczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Polakiem, a Polak nie kombinuje tylko wtedy kiedy umrze.

True Story!

Osobiście jednak bardzo lubię Rexa. Większość DS to ponuracy albo psychopaci (wiem jestem współwinny) a taki narwany idiota (w pozytywnym sensie) to całkiem miła odskocznia.

Oczywiście niczego nie sugeruję innym. Jesteśmy w końcu DS! JESTEŚMY ELITĄ KRÓLA POWSTAŁĄ BY PODBIĆ IMPERIUM  :badass: (jesteśmy także przypadkową zbieraniną) Każde z nas jest zły, na swój sposób. Zanim zaczną się jakiekolwiek protesty (np.Choco) Już bywało udowadniane że nawet w Mane Six czai się "zło"(początek sezonu 2  :discord2:) Z drugiej strony ta sama postać posłużyła za przykład iż w każdym tkwi jakieś dobro. Pozostaje pytanie jakie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w każdym tkwi jakieś dobro. Pozostaje pytanie jakie?

hmmm czy coś takiego może być złe? Nikt nie jest tak do końca zły tak samo nikt nie jest tak do końca dobry. Tia

 

I tak poległem, nie mniej tu pojawiła się drobna "luka prawna" j i jako że Ray nie zginął, nie wypadł z areny i... Ma chwilę aby się poopalać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...