Skocz do zawartości

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.


Cava Herondale

Recommended Posts

Nie zostałem poinformowany o żadnej nieobecności.

 

Nie wiem, co rozumiecie przez „pilnowanie".

 

Nie mogę robić niczego za plecami Cavy.

 

Nie mam praw - pomarańczowy kolor wbrew pozorom znaczy tyle, co nic.

 

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie dotyczące ST - sam nie jestem o niczym informowany.

 

To brzmi jak tłumaczenie. Może nim jest, może nie. Sami sobie to ustalcie.

Edytowano przez Advilion
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był na kompie, miałbyś repkę Advilion, ale jesten na fonie, więc dostaniesz ją jutro.

Tak czy siak, podoba mi się takie wytłumaczenie, ponieważ tłumaczy.

Można dać repa z fona. Na dole strony wciskasz "pełna wersja" i masz to co na komopie (no po za opcjami pisania: rozmiar, kolor etc.)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podziwiam wszystkich którzy jeszcze orientują się kto gra a kto zrezygnował. Choć praktycznie jedyne co robię na forum to sprawdzam czy mój przeciwnik wreszcie odpisał a sam posiadam ulotną nadzieje że gdy tak się stanie to doczytam wszystkie zaległe posty (teraz to chyba robota na pół dnia co najmniej). Jednak z tego co się orientuje to Rex jest teraz w DC (widziałem jego prośby choć oficjalnej zgody nie chciało mi się szukać) Więc mam takie pytanko: Czy ktoś już zajął jego miejsce w DS i czyje miejsce on zajął w DC? Ciężko mi się w tym połapać odkąd limit graczy został zwiększony. (Jakby było mało problemów z ogarnięciem 10 walczących par .... Cóż jak już mówiłem podziwiam tych co się nie gubią!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Rex postanowił przejść do DC zamiast niego do DS wpadnę ja (tak wiem że się cieszycie) jednak nie mam pewności czy o mnie pamiętają :/ po prostu kp w zapisach złożyć nie mogę i nie dostałem ani akceptacji ani odmowy więc nie za bardzo wiem co się ze mną dzieje :/ bywa. Nie mniej teoretycznie robimy najprostszą w świecie rotację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podziwiam wszystkich którzy jeszcze orientują się kto gra a kto zrezygnował. Choć praktycznie jedyne co robię na forum to sprawdzam czy mój przeciwnik wreszcie odpisał a sam posiadam ulotną nadzieje że gdy tak się stanie to doczytam wszystkie zaległe posty (teraz to chyba robota na pół dnia co najmniej). Jednak z tego co się orientuje to Rex jest teraz w DC (widziałem jego prośby choć oficjalnej zgody nie chciało mi się szukać) Więc mam takie pytanko: Czy ktoś już zajął jego miejsce w DS i czyje miejsce on zajął w DC? Ciężko mi się w tym połapać odkąd limit graczy został zwiększony. (Jakby było mało problemów z ogarnięciem 10 walczących par .... Cóż jak już mówiłem podziwiam tych co się nie gubią!)

Nie ma czego podziwiać. Z tych dziesięciu trochę ponad połowa walczyła, w tym dwie pary pojedynek zakończyły, a mnie i skajowi zostało po jednym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Rex postanowił przejść do DC zamiast niego do DS wpadnę ja (tak wiem że się cieszycie) jednak nie mam pewności czy o mnie pamiętają :/ po prostu kp w zapisach złożyć nie mogę i nie dostałem ani akceptacji ani odmowy więc nie za bardzo wiem co się ze mną dzieje :/ bywa. Nie mniej teoretycznie robimy najprostszą w świecie rotację.

Wysłałeś do mnie KP i była mowa o tym, że będzie ona w DC... Jeżeli nie przestaniesz zmieniać wiecznie zdania, nie będzie żadnej wymiany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zabrzmi to skrajnie nieprawdopodobnie, ale: 1 co to znaczy że niby wiecznie zmieniam zdanie? 2 "Dasz mi ładnie KP w DC" (ch** z tym że edytować nie mogę) "i ładnie zostaniesz dopisany do DS" Tak to wygląda w mych oczach. Tak trochę fu... logic :/ 3 Dlaczego mam wrażenie że obiwniasz mnie za to że nie zrozumiałem tego czego nigdy nie powiedziałaś, Ewidentnie mamy inny tok myślenia i powinnaś o tym wiedzieć, więc zamiast pisać do mnie jak do swojej przyjaciółki, z którą rozumiesz się bez słów, pisz do mnie jak do debila żeby nie było mowy o nawet cieniu niejasności.

Masz prawo sądzić że przesadzam, nie zabronię Ci tego, jednak wiedz że z mojej perspektywy tak to wygląda.

(PW chyba nie skasowałaś, tam czekam na ochrzan. Nie żeby coś, ale jeśli powiem coś nie tak z góry i publicznie przepraszam, zmęczenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...