Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Cava Herondale

Ogólna dyskusja na temat rozgrywki.

Recommended Posts

Jestem Polakiem, a Polak nie kombinuje tylko wtedy kiedy umrze.

True Story!

Osobiście jednak bardzo lubię Rexa. Większość DS to ponuracy albo psychopaci (wiem jestem współwinny) a taki narwany idiota (w pozytywnym sensie) to całkiem miła odskocznia.

Oczywiście niczego nie sugeruję innym. Jesteśmy w końcu DS! JESTEŚMY ELITĄ KRÓLA POWSTAŁĄ BY PODBIĆ IMPERIUM  :badass: (jesteśmy także przypadkową zbieraniną) Każde z nas jest zły, na swój sposób. Zanim zaczną się jakiekolwiek protesty (np.Choco) Już bywało udowadniane że nawet w Mane Six czai się "zło"(początek sezonu 2  :discord2:) Z drugiej strony ta sama postać posłużyła za przykład iż w każdym tkwi jakieś dobro. Pozostaje pytanie jakie?

... w każdym tkwi jakieś dobro. Pozostaje pytanie jakie?

hmmm czy coś takiego może być złe? Nikt nie jest tak do końca zły tak samo nikt nie jest tak do końca dobry. Tia

I tak poległem, nie mniej tu pojawiła się drobna "luka prawna" j i jako że Ray nie zginął, nie wypadł z areny i... Ma chwilę aby się poopalać :P

To nie Braum. To Alex Louis Braumstrong!

Tak, obie postaci były referencją.

Poza tym, jeszcze nie dostałem akcepta. Mogę się nie dostać ;p

Boże... Tarreth w moim dziale. Już po mnie. :rainderp: Oczywiście zaakceptowałam KP. Przyjemnie się czytało. :) Kreatywna, nie za krótka i nie za długa, czyli tak jak lubię.

Edited by Cava Schreave

Mówiłem że popularność ci wzrasta jak szalona. To i jakość odwiedzających idzie w górę ^^.

Edited by Emiel Regis

Mówiłem że popularność ci wzrasta jak szalona. To i jakość odwiedzających idzie w górę ^^.

Na to w sumie liczyłam. Może nie aż na tyle, jednak to w sumie lepiej. Przynajmniej wiem, że komuś się to podoba. Brakuje mi się jeszcze jednej osoby do Sombry. Stopniowo liczba uczestników będzie się zwiększała (bez przesady), jeżeli znajdą się osoby, które będą chętne do dołączenia. Wiadomo też, że w trakcie znajdzie się kilka osób, które zrezygnują, a podczas kolejnej edycji ST pojawią się nowe osoby (myślę, że kucyki, które przeżyją Ostateczne Starcie też będą mogły dołączyć, bo to już będzie bitwa na śmierć i życie) z nowymi postaciami. Sama rozgrywka też się rozwinie.

Takie pytanie: Czy Rex mógłby przejść z DS do DC?

Edit: Oczywiście po WW.

Edited by Rex *Monster* Crusader

Im więcej Was jest, tym więcej mam do ogarniania.

Jeśli na serio to się tak rozrośnie, myślę że niektórzy też by pewnie chcieli pomóc.

Że hę? :v

No jestem Snajperem nie? Mam muszkiet i dwa pistolety. Strzeliłem w nią raz poleciałem i przygotowałem się do ewentualnej walki.

Ok dostrzegłem brak gotowości już poprawiam.

Edited by Serox Vonxatian

To nie Braum. To Alex Louis Braumstrong!

Tak, obie postaci były referencją.

Poza tym, jeszcze nie dostałem akcepta. Mogę się nie dostać ;p

Deo-Imperator Humani Generis we własnej osobie zaszczycił ten dział. Ave Malleus, ave Aquilla, AVE IMPERATOR!

A teraz nieco bardziej na poważnie; chętnie bym się spróbował z kucykowym Braumem, ale obawiam się, że z taką postacią, jak moja, nie da rady.

Typowy ja. Zamiast uczyć się do kartkówki z chemii, postanawiam napisać mini-paragraf dot. aktywności chemicznej pierwiastka, który nawet nie istnieje. Chyba zacznę sobie odpuszczać część specjalistycznych określeń.

Nie ma to jak stosowanie chemii w rpgach ;)

Jak wiesz co piszesz to czemu nie.

Edited by Emiel Regis

Jak dla mnie możecie nawet filozofować. :P

"Życie nie ma sensu. Umrzyj". Muszę to wypróbować gdzieś.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...