Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Shoko uwielbiała tą zabawę ale nie lubiła gdy przeciwnicy bawili się tak nie uczciwie wobec tak uroczej dziewczyny jak ona.

Igrashi wiedziała że da radę sobie z przeciwnikami ale do tego potrzeba głowy którą ona akurat posiadała.Mimo utraty punktów życia chwyciła mocniej swoją broń i jeszcze raz natarła na przeciwników ale tym razem nie atakowała bezwładnie tylko celowała na najbliższych starając się odpędzać wrogów na odległość swoimi atakami.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilly gdy tylko dostała ekwipunek i złoto kupiła łuk i strzały za 800 sztuk. Nie zauważyła kiedy potworki zaczęły się schodzić. Poszła pozwiedzać i zobaczyć czy może kupić coś innego na swoim zerowym poziomie. Dopiero teraz usłyszała odgłosy walki.

((może być?))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoko po skończonym pojedynku zebrała trochę złota i miksturę którą użyła od razu.Po czym patrząc przed siebie stwierdziła -Shoko : potwory 1:0- Czując przypływ energii ruszyła na kolejną tym razem mniejszą grupkę wrogów,biegła czując opór powietrza mając w swych rękach swoją prostą broń która była lepsza od zwykłego miecza bo miała większy zasięg.Tym razem postanowiła wbić się we wrogów atakując ich jednego po drugim seriami pchnięć.Takich jak w podręczniku do nauki sztuk walki naginata-do.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jak dla mnie trochę za dużo postów idziesz  Atlantis bo inni nie mają okazji d akcji) *jak tylko wyszedł do postanowił z innej strony miasta pewnie niż reszta wypróbować swoje nowe cacuszko w boju. musiał dokładnie wyczuć broń. możliwe kombinacje oraz jak szybko pokona przeciwników*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( 5 dzików po 7 exp = 35 a nie 21 ? )

Przy jednym z wielu sklepów na targowisku kupiłem 5 MML, a potem w Domu adopcyjnym Eveliran zaadoptowałem sobie jako partnera 

Małe smokopodobne coś i nazwałem to Valor. ( Zdolność wodząca Valora to leczenie, a jego atak to pikowanie ).

Gdy tylko Valor usiadł na mej głowie ruszyłem w kierunku bramy  miasta gdzie znajdował się kowal który ponoć ma jakieś misje.

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aincrad - wielki zamek pośrodku niczego. 100 pięter które tylko czekają na śmiałków godnych ich skarbów i sławy.

Ale czy on kiedyś będzie jednym z nich? Czas pokaże.

Zalogował się w panelu i po chwili jego oczy zalało światło - to efekt pojawienia się w Mieście Początków, startowej lokacji z której każdy zaczynał swoją wędrówkę. Nie mógł się nacieszyć swoim wyglądem, spędził bowiem sporo czasu w edytorze postaci by jego niepozorny wojownik odzwierciedlał jego własne potrzeby.

Sprawdził czy w ekwipunku było wszystko tak jak powinno. I owszem - lista wyświetlała zarówno zbroję którą każdy początkujący gracz otrzymywał od systemu oraz półtora ręczny miecz, nieodzowny oręż wojownika którym był.

Na jego szczęście korzystał już z wielu RPG zatem i menu i system jako taki nie były dla niego czymś obcym, dodatkowo, mimo wszystko, przeczytał poradnik w którym było opisane jak korzystać z umiejętności im podobnych rzeczy. Na przykład faktu że postać trzeba wyekwipować a potem udać się na nisko poziomowe potwory wokół miasta.

I to właśnie uczynił, kiedy na jego plecach zmaterializował się wybrany wcześniej miecz. Planował też udać się do kupca po specyfiki medyczne, ale to dopiero później, teraz chciał się nacieszyć widokiem który rozciągał się wokół niego, gdy wyruszył w pobliże granic miasta.

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(System)

 

Przed Lilly pojawiły się 5 dzików po 12 doświadczenia. 

 

 

Przed Shoko pojawiły się 4 dziki po 6 doświadczania.

 

 

Na drodze Isa stanęło 6 dzików po 8 doświadczania. 

 

 

Ara znalazła w zaroślach 3 wilki 2 poziomu które dają po 15 doświadczenia. Podczas walki traci 1/4 życia.

 

 

NPC Kowala miał na imię Roth. Krzyczał głośno że potrzebuje pomocy i nagrodzi śmiałka który odważy się podjąć wyzwanie. 

 

 

Na drodze Wick'a stanęły 4 wilki każdy dawał po 20 doświadczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 wilki? Kolor sierści tak różny od normalnych zwierząt. Lecz NervGear robił swoje, bowiem Wick widział 4 gotowe do ataku bestie, które mimo niskiego poziomu wyglądały imponująco. Szybko ściągnął miecz z pleców i rozpoczął atak. Jak wyczytał w systemie, wystarczyło wykonać początkowy ruch dokładnie, a system zrobi resztę.

Wiedział też, że NPC nie zaatakują wszystkie razem, będą atakować jeden po drugim, szybko, ale nie razem, bo inaczej ich ataki były by nieskuteczne.

Przygotował się tak, jak radził papierowy poradnik w pudełku od gry który pochłonął przed wejściem. I rzeczywiście, jak tylko złapał broń dwoma rękami, wykonał krok do przodu w stronę pierwszego wilka, aktywując Proste Cięcie, technikę podstawową dla broni dwuręcznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(System)

 

Walka Rozstrzygnięta, Punkty Zdrowia 80/160, Doświadczenie 80/200, 75 sztuk złota i 1 mięso z wilka

 

Walka Ary, straciła 50 punktów zdrowia, 75/200, zyskała 15 sztuk złota skóra z wilka oraz naszyjnik kła wilczego dodającego 5% Do Obrony osobistej 

 

Kowal wprowadzi w system rozmowy między graczem.

- Potrzebuje twojej pomocy, mój uczeń miał mi przywieść metal do mieczy. Niestety został osaczony przez wilki. Zapłacę ci 130 sztuk złota i Miecz Rycerzy poziomu pierwszego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otarł nieistniejący pot z czoła.

- Jest ciężej niż się wydaje, ale za to zabawniej.

Ruszył w kierunku miasta, potrzebował się wyleczyć, zakupić lepszy i wydajniejszy sprzęt. Najpierw odszukał sprzedawce mikstur i zakupił u niego 3 SML, po czym zaczął szukać sprzedawcy broni, bo choć podstawowy miecz był dobry, o tyle kupno jakiegokolwiek lepszego było potrzebą konieczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoko widziała przed sobą tym razem 4 dziki, było ich mniej niż wcześniej co według dziewczyny powinno dać łatwe złoto i doświadczenie.Użyła prostej strategi a mianowicie atakowała jednego po drugim używając prostych i szybkich pchnięć niż cięć.Oczywiście jak zwykłe wykonywała atak pierwsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Niech każdy pamięta o ilości swojego złota. To też liczę  :flutterbitch: ))

 

 

Cennik Mieczy:

 

Lekki miecz krótki : 80 złota 1LvL 

 

Miecz Krótki : 120 złota 1LvL

 

Miecz Jednoręczny: 150 1LvL

 

Miecz Rycerzy : 200 1LvL

 

Miecz Półtoraroczny : 300 1LvL

 

Miecz Dwuręczny :  400 1LvL

 

Miecz Berserka : 600 1LvL

 

Z każdym kolejnym poziomem cena podnosi się o połowę czyli Lekki Miecz Krótki 80 złota na 1 poziomie a na drugim będzie kosztował 120 złota.

 

 

 

Shoko zdobyła kolejne punkty doświadczenia 64/200  40 sztuk złota oraz Skórę z dzika. W następnym miejscu miała znaleźć 3 wilki po 20 doświadczenia. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valor wrócił a chwilę pózniej szybko podbiegłem do pierwszego wilka i wbiłem mu sztylet w czaszkę a potem pociągnąłem go do tyłu. 

- Valor pikuj na tego przy kołach - powiedziałem a sam rzuciłem się na kolejnego wilka. Valor zaczął pikować wilk został zraniony w grzbiet,

natomiast wilk którego ja atakowałem został powalony szybko podbiegłem do wilka walczącego z Valorem i dobiłem go. Wspiąłem się na wóz aby uniknąc obrażeń od reszty wilków. - Valor lecz mnie ! powiedziałem a ten posłusznie użył zdolnści aby przywrócić mi 30 hp reszta wilków okrążyła wóz.

- valor pikuj - powiedziałem wskazując jednego z nich. Valor szybko wzbił się w powietrze i pikował na wskazanego wilka , zaraz po tym gdy wilk został zraniony przez Valora

zeskoczyłem na niego i wbiłem w niego sztylet kilka razy aby go dobić. podbiegły do mnie dwa pobliskie wilki boróciłem się jednego z nich kopnąłem aby go odrzucić a w drugiego wbiłem sztylet w jego brzuch. następne wilki padały w ten sam sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...