Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po walce shoko zadowolona powiedziała : -Shoko : potwory 2:0- Czuła że to jej dzień i zanim minie ubije mnóstwo doświadczenia i złota.

Kiedy jej ekscytacja minęła zebrała skórę dzika,przeliczyła zysk i ruszyła dalej.Następny widok nie był zbyt miły bo były to trzy wilki.

Ale szczęście jej sprzyjało i nie było ich więcej dlatego postanowiła zaufać szczęściu i ruszyła na pierwszego z brzegu,tnąc go silnie w głowę

a następnie poprawiając szybkim cięciem.Następnie ruszyła pędem tnąc i siecząc wilka po wilku.Trzymając się zasady uderzaj pierwszy.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Shoko skończyła kolejną walkę zauważyła że wypadł ciekawy przedmiot a mianowicie "Miecz jednoręczny" który był pierwszego poziomu.Dziewczyna ze szczęścia aż lekko podskoczyła w miejscu.Zebrała broń i wyruszyła w powrotną drogą ale jednak okrężną drogę do miasta jednocześnie wyszukując wrogów do okolą siebie.Miała nadzieję na znalezienia ciekawego łupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoko zauważyła niedźwiedzia,wiedziała że to nie będzie łatwa walka ale stwierdziła że zarykuję.Z tego co zauważył przeciwnik jest wielki,więc zapewne wolny ale bardzo silny i ma dużo punktów życia.Dlatego nie zaryzykowała ataku od frontu tylko atakowała z boku i z tyłu przeciwnika.Używała do tego szybkich ataków aby nie dać się trafić.Miała nadzieję że przeciwnik szybko padnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rempachi poszedł do tablicy z misjami i zabrał ich trzy  misję na skórę dzika / 5 , skórę wilka /15 i na zabicie 20 goblinów

po czym od razu poszedł je wykonywać.

Walcząc z wilkami i goblinami zdobył ostatnie przedmioty a gdy wracał do miasta oddać questy na drodze spotkał Shiny goblina.

- Valor rozpocznij pikowanie i powtarzaj do skutku jak tylko ja zaatakuję - powiedziałem pokazując na goblina samemu biegnąc w jego stronę i używając precyzyjnych cięć najpierw pod kolana,aby go wywrócić potem uciąłem mu ręce a na końcu uderzyłem w serce.

Wypadło z niego 1000 golda i skrzynka z żelaza.

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wick zrezygnował na razie z kupna miecza, zapamiętując ceny tychże. Potrzebował czegoś ciężkiego żeby jego zutylizować swój styl walki, a zarazem odpowiedniego by nadmiernie go nie zdradzać. Wykorzystał fakt, że w mieście początków czekanie leczyło drobne rany, po czym ponownie udał się na wilki. Szukał ostrożnie, żeby grupy przez niego atakowane nie liczyły więcej niż 3 wrogów, co zajmowało trochę czasu, ale też powinno być o wiele wydajniejsze, bowiem walka z konkretnym typem przeciwnika pozwalała mu lepiej reagować na jego działania. Poza tym, potrzebował sporo materiałów i złota żeby opracować kolejny krok swojego planu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu otworzenia skrzyni potrzebowałem klucza który można kupić na każdym targu za jakieś 200 golda, udałem się na targ i kupiłem to co  należy ,po czym otwarłem skrzynkę. Nagrodą z niej był Sztylet z wilczego kła na poziomie 3 - Będę musiał poekspić żeby go używać - pomyślałem i poszedłem szukać wilków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Zobaczył nieco zmęczony przetarł czoło i w stylowym ruchu schował swoją bron na plecy* to był dobry dzień...czas coś zjeść*Sprawdzał menu i zobaczył coś dziwnego*Hmm?...coś tu nie gra...jakiś bug?*sprawdzał jeszcze raz resetując. Suport też nie odpowiadał nie wiedział co się dzieje kompletnie*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Zobaczyłem raz, potem drugi ale przycisku wyloguj ajk nie było tak nie ma. - no cóż może jakiś bug? albo coś - pomyślałem i wysłałem pytanie do supportu.

Ale oni nie odpowiadali. po chwili wróciłem do miasta zapytać czy tam coś wiedzą na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane..przecież to nie jest nomalne...a co jeśli ja też nie mogę wyjść...chwila*przypomniał sobie coś*Przecież jadę na baterii. nawet jeśli coś się stanie to mnie wyłączy i wrócę*postanowił dalej trenować na mobach używając swojego miecza* questy są dla słabych HA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmmm?

Spojrzał jeszcze raz na swoje menu. Pierwsze dni i już taki błąd? No nic, trzeba było poczekać aż jakiś MG się tym zajmie. Nie odczuwał głodu, system dbał o takie rzeczy, gorzej z potrzebami zewnętrznymi, choć system ich odczucie, to nie znikały one.

Postanowił iść do miasta, tam z pewnością znajdzie jakiś sposób żeby MG szybciej się nim zainteresował. Może próba uszkodzenia otoczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ara zdziwiła się brakiem możliwości wylogowania. 

- To dziwne... - stwierdziła. - Nie mogę wyjść z gry i to już pierwszego dnia takie błędy. W sumie możliwe ale co mam teraz zrobić? - zapytała samą siebie. Postanowiła pójść do miasta, może ktoś zna rozwiązanie tego problemu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieście czekałem aż ktoś może będzie mówił co się stało i o co chodzi ale było tam tylko kilka osób.

A pierwszą osobą jaka rzuciła mi się w oczy była dziewczyna z włócznią w ręku.

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...