Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

Dobra, jeśli zrozumiał to co zrozumiał, to teraz mieli przerąbane.

I to nie drobnie ale nadmiernie wręcz. Skoro nie dało się wskrzeszać, a śmierć tutaj oznaczała śmierć realną, sprawy przybiorą ohydny obrót. Trzeba było działać. Już miał podejść do środka żeby popytać innych o radę kiedy zimny dreszcz przeszedł jego plecy.

Zdał sobie sprawę że teraz, kiedy ludzie spanikują, to ich odruchem obronnym będzie ufortyfikowanie bezpiecznego miejsca. A to oznaczało, że jeśli tutaj zostanie, nic nie osiągnie.

Sprawdził ekwipunek i szybko ruszył, jako jeden z pierwszych, do kolejnego miasta. W duchu cieszył się że przeczytał ten cholerny poradnik, bo była tam zaznaczona nie tylko okolica miasta początku, ale też droga do drugiego razem z donośnym napisem "Teraz twoja przygoda się rozpoczyna". Ta...mieli poczucie humoru, musiał im przyznać rację w tej kwestii.

Przeklinając zatem w duchu swój współczynnik szybkości, co sił w nogach pognał do drugiego miasta, gdzie na swoim poziomie mógł już walczyć z odrobinkę odpowiedniejszymi potworami. Musiał myśleć o sobie. Jak najszybciej się wyspecjalizować, tak jak to robił w każdym innym RPG. Starał się unikać w drodze przeciwników, ewentualnie eliminując tych samotnych, bowiem mógł zabijać pojedyncze dziki bez odnoszenia ran i utraty, jakże teraz bezcennego, zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

 Zaraz po informacji zdałem sobie sprawę co się stanie jeśli tu zostanę, Złapałęm Lily za ramię i powiedziałem

- Chodź szybko do drugiego miasta tutaj zaraz staną się niezbyt przyjemne rzeczy i nic nie osiągniemy- po czym pociągnąłem dziewczynę za sobą prowadząc ją najkrótszą drogą do wyjścia z miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Popatrzył się przerażony, po czym popatrzył do okoła jak ludzie zaczeli wręcz się przepychać by dostać questa. Jedni deptali drugich. po mimo że wszyscy byli na razie równi zaczynały być pewne różnice w sile. Nie chcąc dolączyć do nich szybko wybiegł z miasta ale nie po to by robić zadania. postanowił stać się silniejszy. miał wyciągniętą swoją broń i ruszył na zdobycz by stać się coraz to silniejszy by przetrwać w tym świecie*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Dobra trzeba się za to zabrać :3, sorrki za tą przerwę ale nie wiem czemu nie chciało mi się forum załadować dobrze. Na prawdę przepraszam :flutterblush:  ))

 

 

(SYSTEM)

 

Na drodze Wick'a stanęły 2 niedźwiedzie, dawały oba po 50 doświadczenia i odbierały po 60 punktów każdy. Przedmioty wyrzucane to 30 sztuk złota oraz futro i mięso.

 

 

Raven spotkał na drodze Wielką Tarantulę, odbierała 35 punktów życia i dawała 70 punktów doświadczenia. Przedmioty to 100 sztuk złota oraz Krótki miecz poziomu 2.  

 

 

Na drodze Rempachi'ego i Liliy pojawiło się stado wilków składające się z 13 osobników. Każdy jeden dawał po 20 doświadczenia dla jednej osoby i 20 sztuk złota, przy zabiciu 7 osobników wypadnie miecz rycerzy 3 poziomu. Każdy odbiera po 10 punktów zdrowia. 

 

 

Isa spotkał 4 stare niedźwiedzie, każdy zadawał obrażenia po 25 punktów zdrowia. Doświadczenie za 1 stworzenie wynosiło 30 punktów. Każdy dropił 40 sztuk złota i mięso oraz skórę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Dogadajcie się kto ile ubił bo nie mam jak rozdać doświadczenia i złota)) 

 

Lily - 410/500 doświadczenia, 140 sztuk złota i Miecz Rycerzy Poziomu 3 zdrowie 130/200

Rempachi 390/500 doświadczenia, 120 sztuk złota 

 

 

(( I tak BTW to ja gdy pisze te wszystkie systemowe komendy xD ))

 

xfNU6.gif

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tylko dostał się do kolejnego miasta, podliczył zebrane surowce i wystawił zdobyte materiały na sprzedaż, korzystając z tablicy informacyjnej.

Plan był taki by odczekać swój czas potrzebny do regeneracji HP, iść wybić kilka pojedynczych mobów wokół miasta i wrócić, ponawiając czynność do chwili zdobycia odpowiedniej ilości złota i doświadczenia. było to i czaso- i pracochłonne, ale opłacalne, bo choć wrogowie jedynaki dawali mniej monet i doświadczenia, to o wiele łatwiej było je pokonać bez strat w życiu, a to z kolei napędzało bezpieczny sposób grania. Nie był jeszcze na tyle silny by ryzykować, zwłaszcza że po dzisiejszym dniu właściwie wszystko mogło się zdarzyć.

 

(Proszę o podsumowanie na PW ile moja postać ma teraz monet i Expa, nie chcę przypadkiem namieszać ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc nasze hp Rozkazałem Valorowi aby leczył nas po drodze do miasta, więc zanim wkroczyliśmy do drugiego miasta nasze zdrowie było pełne a my moglismy udać się na rynek po jakieś łatwiejsze misje.


(W drugim mieście były już Dzikie konie i te dziwne coś z chalabardami prawda ??? )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Czy moja postać ma pełne hp?)

Shoko kupiła 3 małe miksturki lecznicze i zaczekała i zaczęła ustawiać umiejętności.

Szybkość: 0/50

Zwinność: 0/50

Siła: 10/50

Witalność: 0/50

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 4/50

Samoleczenie: 5/50

 

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią : 14/50

 

Zdolność Własna(Miecz): 5/75

I w tym momencie zaczęła czekać aż punkty życia się jej zregenerują o ile jej brakowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże bestie... jeden bląd i będzie po mnie...zaczynajmy*ruszył z krzykiem na nie trzymając sój miecz. Atakował każde stworzenie po kolei bo musiał inaczej było by mu bardzo ciężko. Jednocześnie używał broni jako tarczy przed ewentualnymi atakami z łapy oraz ich zębów. skupiał się na ich punktach wtalnych czyli brzuchu oraz szyi. chciał się uporać z tym. jedynie co w tej grze było dobre to brak krwi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(SYSTEM)

 

Ara 370/500 Doświadczenia, 100 złota - 50 hp

 

Isa 390/500 doświadczenia,  100/200 zdrowia, 160 sztuk złota oraz 4 futra oraz 4 mięsiwa

 

 

Shoko spotkała 2 Pumy, dawały po 50 doświadczenia za 1. 45 sztuk złota za 1 pumę i Naszyjnik Gromu który dodawał szybkość +10. Odbierały 120 punktów zdrowia. Możliwość ominięcia. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...