Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

( Tak się pisze )

- Im nas więcej tym lepiej - odparłem zapraszając Raven'a do grupy i znajomych.

- Skoro jest nas trójka warto byłoby wiedzieć kto ma jakie specjalizacje - dodałem po chwili.

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Natomiast ja Sztylety i Pety - dodałem patrząc na valora który usiadł na moim ramieniu. 

- Hmm... czyli powinno to wygladać tak , Najpierw Lilly strzela w cel aby biegł w naszą stronę i tak dopuki nie dobiegnie na odpowiednią odległość, wtedy Raven powinien atakować , a ja i valor atakujemy z zaskoczenia od tyłu w punkty witalne. I w ten sposób wyglądać powinny walki zarówno z grupą jak i z osobnymi mobami - powiedziałem po kilku minutach ciszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chodzi o taktykę dla bezpieczeństwa, poza tym w grupie działa to w ten sposób że ruchy są turowe i trzeba się wymieniać aby zaatakować.

Widząc wchodzącą do miasta Arę odszedłem od Lily i Raven'a a podszedłem do dziewczyny i zapytałem

- Dołączysz może do naszej grupy ??

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoko rzuciła się na dwie pumy i atakowała jak poprzednio z dzikami.Zdawała sobie sprawę że z swoich możliwości i tego że to dopiero początek.W czasie walki uważała na kroki i równowagę.Aby móc wykorzystać swoje atuty jakimi są siła i celność ataku oraz zniwelować swoje wady których miała kilka.Shoko uwielbiała to w sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Sorki Sakadetsu mój błąd :) Napisałem też co się stało z Arą ))

 

(SYSTEM)

 

 

Do Rempachi'ego i reszty został wysłany komunikat z propozycją stworzenia gildii. (( Możecie wybrań nazwę i godło sobie wyszukać w internetach :D ))

 

 

Shoko 370/500 Doświadczenia, złota 90, Naszyjnik Gromu który dodawał szybkość +10 i stan zdrowia 80/200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił się do miasta, rozdał punkty i zamienił sprzęt. Stary spieniężył u najbliższego NPC, zbierając cała sumę z uśmiechem. Ale zamyślił się też.

W poprzedniej walce stracił prawie całe HP. Mógł to co prawda przeżyć, ale o mały włos, a to już wystarczająco dużo. Musiał wymyślić lepszy patent, zwykłe pomysły nie zdawały egzaminu, SAO było pod tym względem wyjątkowe. A on planował wykorzystać system do oporów.

Tym razem przygotował się rozsądniej, wybierając ścieżki na których chodzą drobniejsi przeciwnicy. Musiał atakować różne potwory żeby zrozumieć jak atakują.

Bestie nie uczyły się, wilk wykołowany w prosty sposób wciąż nabierał się na to samo. Co innego człowiek, raz oszukany, uczył się, by nie dać się oszukać drugi raz. Efektem czego Wick mógł nie tylko uczyć się na napotkanych NPC, ale też opracować ich system. System, który mimo wszystko opracował człowiek. Musiał zapomnieć że te bestie są prawdziwe, nie były, mimo odczuć z nimi związanymi. Były zbiorem kodu, który raz wymyślony, mógł być rozpracowany. Nie było to być może uczciwe, ale w grze na śmierć i życie wszystkie chwyty były dozwolone.

Nawet te najpodlejsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...