Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

Wielki miecz co..zobaczmy jak wygląda*Wszedłmienił swój na miecz rycerski po czym go złapał*Wow*Przewrócił się na trawę od razu*Cieżki... Trzeba przyznać że tutaj bez 2 rąk się nie obejdzie... Będę musiał w późniejszym czasie stworzyć broń odpowiednią dla siebie ...*trzymał broń i stara się nia machać w powietrzu żeby wyczuć jego mase.. Na jego szczęście stan zdrowia ma pełny dlatego może nieco poćwiczyć* Uff...naprawdę ciężkie*Usiadł na trawie i zaczynał odpoczywać przecierając swoje czoło*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*Czul że nie ma ani trochę odpoczynku. Na szczęście wstał. Złapał swój miecz w swoje dłonie wyciągając nieco z ziemi. Wie jak walczą niedźwiedzie bo już je pokonał. Oraz wie że to jego ostatni przeciwnicy. Bo kiedy je pokona to ma zamiar wrócić do miasta i odpocząć. Miał też nadzieje że wystarczy mu na mały pokój z łóżkiem. Ale na ten moment przecinał brzuchy misiom żeby szybciej padły*


*Czul że nie ma ani trochę odpoczynku. Na szczęście wstał. Złapał swój miecz w swoje dłonie wyciągając nieco z ziemi. Wie jak walczą niedźwiedzie bo już je pokonał. Oraz wie że to jego ostatni przeciwnicy. Bo kiedy je pokona to ma zamiar wrócić do miasta i odpocząć. Miał też nadzieje że wystarczy mu na mały pokój z łóżkiem. Ale na ten moment przecinał brzuchy misiom żeby szybciej padły*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Schował swój miecz na plecy jak t zawsze się robi z duza bronią*Ajć..Trochę oberwałem.. sądziłem że będzie latwiej*jak powiedział z walka kończy. Wraca spokojnym Krokiem w stronę miasta po dróżce. ma nadzieje że walczyć z nikim już nie musi bo nie ma ochoty ani sił Fizycznych*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Kiedy wrócił do miasta usiadł na ławce. Mimo wszystko ma na swoich plecach cieżki miecz* Mam dosyć...a mogłem więcej ćwiczyć uff*rozglądał się za ludźmi jacy tutaj byli. Zdziwił się jednak że do takiego świata Wpuścili nawet Dzieci chodź było wymagania wiekowe. Podniósł głowę by popatrzeć na zmieniające się niebo i zastanawiał się czy jest możliwe ucieczka z tej gry. Bo skoro jest podlączony to plan z baterią się nie udał.. Zacząłem myśleć ile może trwać `ucieczka do rzeczywistości``

Edytowano przez Sakadetsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...