Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Sztuka Mieczy[RPG][BEZ MAGI]


Dead Radio Man

Recommended Posts

Świat ma postać unoszącego się w powietrzu olbrzymiego zamku o nazwie Aincrad, mającego 100 pięter. Każde piętro urządzone jest w stylu średniowiecznym. Posiada też loch z bossem, który musi zostać pokonany, aby gracze mogli przejść do następnego wyższego piętra. SAO korzysta z systemu gry wielopoziomowej. Jednak gra jest zmieniona w pewien sposób: gracze nie są w stanie się wylogować, a jeśli zginą w grze, ich prawdziwe ciało w realnym świecie również umiera.

 

tower.jpg

 

Oto Aincrad, wielki zamek złożony z 100 pięter. Tak oto przedstawiało się nowe MMORPG które korzystało z technologi Nerve Gear pozwalającemu wejść człowiekowi do wirtualnej przestrzeni. Zostało kilka minut do odpalenia pierwszego światowego serwera. 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Objaśnienie co do Levelowania i Zdolności

 

Dobra, planowałem tą sesje od kilku miesięcy jak nie lepiej od roku :0 więc chcę ją utrzymać. Myślałem nad tym jak postacie mają wbijać lvl i doskonalić swoje zdolności. Tak czy inaczej znalazłem złotą możliwość, będę wam sam rozdawał punkty doświadczenia za opis walk < nie musi być wcale strasznie długa ale zawierać sens i taktykę swoich poczynań >, co do zdolności na każdy zdobyty poziom będziecie dostawiali po 10 punktów które możecie sobie rozdawać:

 

Podstawowe Zdolności: 

Szybkość: 0/50

Zwinność: 0/50

Siła: 0/50

Witalność: 0/50

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 0/50

Samoleczenie: 0/50

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią<na przykład Mieczem półtorarocznym - wybieracie jedną broń bo nie idzie to dla wszystkich tylko dla jednego rodzaju>: 0/50

 

Jeśli chcecie możecie sobie wymyślić jakąkolwiek zdolność tyle że bez przesady.  Każdy prowadzi swój wykres, ja też będę go prowadził zgodnie do waszych wprowadzanych zmian, jeśli coś nie będzie się zgadzać to wypad z sesji za oszustwo. Jeśli ktoś będzie walczył czyli użytkownik kontra użytkownik biorę pod uwagę zdolności i w przypadku: 1 Gracz ma Obrona Tarczą 30/50 a drugi Gracz ma Walka bronią 29/50 to ten pierwszy nie zostanie draśnięty, to stalowa zasada liczb koniec kropka.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Kilka słów ode mnie na wprowadzenie, chcę aby ta sesja udana co jest bardzo mało prawdopodobne więc mam przed sobą nie małe wyzwanie.

Tak czy inaczej proszę bez postaci EMO - Zabronione.

Jeśli jest wyprawa na bossa wszyscy bierzecie udział i współpracujecie.

Moja postać w sesji jest administratorem i potrafi wszystko.

Bez postaci OP, bo tak.

Dozwalam walki gracz kontra gracz i tak jak wyżej liczą się liczby, level i dobry opis waszej walki.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Karta Postaci:

 

Nick:

Wiek:

Specjalizacja: < czyli na przykład, szermierz <miecz>, Rycerz < tarcza i miecz>, Topór itd.

Wygląd:

Płeć:

Charakter:

Podstawowe Zdolności: Do rozdania na początek 25 punktów 

 

Szybkość: 0/50  Co 10 punktów biegniesz szybciej o 6km/h 

Zwinność: 0/50 Co 10 punktów Skaczesz wyżej o 4 metry

Siła: 0/50 ​Co 10 punktów potrafisz unieść 50 kg więcej i zadajesz silniejsze uderzenia o 30 punktów życia 

Witalność: 0/50 Co 5 punktów podnosi ci życie o 25 punktów życia 

Obrona Tarczą: 0/50 Co 10 punktów twoje bloki stają się efektywniejsze o 20 %

Wytrzymałość: 0/50  Co 10 punktów obrażenia zadane przez przeciwników zmniejszają się

Samoleczenie: 0/50 Co 5 punktów zwiększa się leczenie co 5 sekund o 40 punktów życia

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią0/50 Co 10 punktów zadajesz efektywniejsze uderzenia o 20% 

 

Level 1- Życie: 160 punktów 

Level 2- Życie: 200 punktów 

Level 3- Życie: 250 punktów

Level 4- Życie: 300 punktów

Level 5- Życie: 500 punktów

 

 

 

Zdolności własne < czyli te które wymyślicie mają 0/75.

 

Zaczynamy jutro o 16:00 :)

 

Uczestnicy: 

 

Mephisto

Nick: Ara Haan

Wiek: 19

Specjalizacja: Włócznia, na podstawie Final Fantasy nazwał bym postać Dragoon ale nie wiem czy pasuje ._.

Wygląd:

ara_sakra_by_elesis_san-d7dk6ow.jpg

SakraRef.png

Płeć: te dwie rzeczy na środku jej klatki piersiowej chyba ułatwiają określenie ._. ale kobieta.

Charakter: Ara jest przyjacielską i miłą dziewczyną. Na ogół szanuje każdego kogo spotka i nikogo nie lekceważy i jest bardzo uprzejma.

Podstawowe Zdolności: 

 

Szybkość: 5

Zwinność: 5

Siła: 5

Witalność: 3

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 2

Samoleczenie: 1

 

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią5

 

Zdolność Własna: 5

 

 

Wspanialsza Praktyka -

Ara podczas ataku ma mniejszą szanse na to że jej cios wywróci wroga jednak każdy cios wywołuje w nim stan chwilowej dezorientacji. ((Przy 5 punktach ma 5 procent szans że go zdezorientuje i tak dalej każdy punkt to więcej)) Wraz z wzrostem rozwinięcia umiejętności jej prędkość ataków, szansa na ciosy krytyczne, szansa na dezorientacje oraz na nie wywrócenie rośnie. Po wywróceniu przeciwnika nie można ponowić na nim Wspanialszej Praktyki przez 30 sekund. 

Wiecznie Wnerwiony Antlantis

Nick: Shoko Igrashi

Wiek: 19

Specjalizacja:Miecz(Naginata)

 

Wygląd:

img_hoshijiro.jpg

 

Płeć:Kobieta

Charakter:Miła,opanowana,przyjacielska

Podstawowe Zdolności:

 

Szybkość: 0/50

Zwinność: 0/50

Siła: 10/50

Witalność: 0/50

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 4/50

Samoleczenie: 1/50

 

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią : 10/50

 

Zdolność Własna(Miecz): 0/75

-Niebiańska obrona

Tymczasowo zwiększa się procentowa szansa na zablokowanie ciosów.

0/75 - Każde 5 punktów zwiększa szanse na zablokowanie ciosu o 2%

Luna The Moon

Nick: LillyDD
Wiek: 19
Specjalizacja: Łucznictwo 
Wygląd: 
Płeć: Kobieta 
Charakter: Da przyjaciół miła, dla obcych sarkastyczna, dla wrogów okrutna, lubi pracować z tym, kogo zna.
Podstawowe zdolności:
Szybkość: 5
Zwinność: 2
Siła: 3
Witalność: 2
Obrona tarczą: 1
Wytrzymałość: 2
Samoleczenie: 2
Gotowanie: 2
Walka bronią: 1
Zdolność własna: 5
Celność 
Gdy Lilly celuje ma mniejsze szanse że spódłuje.
(Co pięć punktów jej celność podnosi się o 20%.) 

SandroX

Nick: Rempachi

Wiek:16 lat

Specjalizacja: ( poskramiacz besti walka sztyletem  )

Wygląd:oriental-anime-boy-with-falcom.jpg

Płeć: Mężczyzna

Charakter: Miły, uprzejmy szanuje wszystkich których spotka nikogo nie lekceważy.

Podstawowe Zdolności: 

 

Szybkość: 5/50 

Zwinność: 5/50 

Siła: 3/50 

Witalność: 2/50  

Obrona Tarczą: 1/50 

Wytrzymałość: 2/50 

Samoleczenie: 3/50 

Gotowanie: 1/50

Walka Bronią: 3/50

Sakadetsu

Nick: Isa

 

Wiek:23

 

Specjalizacja: miecz dwuręczny (Blood-Scythe)

 

Wygląd:

Ragna_the_Bloodedge_(Story_Mode_Artwork,

(Wygląd kiedy zostaje w mieście)

Płeć: Mężczyzna

 

Charakter: Samotnik, Lubi podróżować, Pomaga tylko tym co uzna. Lubi udawać złego chodź ma dobre serce

 

 Szybkość: 2/50 

 

Zwinność: 5/50 

 

Siła: 7/50 ​ 

 

Witalność: 0/50  

 

Obrona Tarczą: 0/50 

 

Wytrzymałość: 4/50 

 

Samoleczenie: 0/50 

 

Gotowanie: 0/50

 

Walka Bronią7/50

Zegarmistrz

Nick: Wick

Wiek: 25

Specjalizacja: wojownik(Aligator)

Wygląd:

876c3b2cc2.jpg

Płeć: Mężczyzna

Charakter: Prawdziwie neutralny materialista - jeśli gdzieś jest możliwość zarobienia, na pewno będzie też tam on.

Podstawowe Zdolności:

 

Szybkość: 2/50 

Zwinność: 0/50

Siła: 2/50 

Witalność: 2/50

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 0/50 

Samoleczenie: 5/50

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią(Aligator): 10/50

Walka Bronią(Miecz półtora-ręczny): 2/50

Traperstwo: 2/75 - zwiększa szanse na otrzymanie składników z pokonanego przeciwnika(na przykład do gotowania czy kowalstwa). Każde 5 punktów to dodatkowe 5% na pozyskanie materiałów. Im wyższa statystyka, tym lepsze jakościowo materiały wypadają.

Skan: 0/75 - Co 15 poziomów dochodzą nowe informacje o skanowanym przeciwniku w tej kolejności: 15 - Jego HP, 30 - Przedmioty które może(nie musi) dać, 45 - Jego najwyższa statystyka, 60 - Jego ogólne Statystyki, 75 - Jego Umiejętności specjalne(mając to na 75 dostajemy pełny zbiór informacji). Prócz tego umiejętność od 30 poziomu wzwyż działa jak "Wykrywacz Wrogów", zwiększając swój zasięg co 5 poziomów.

 

Lucjan 

Nick: Raven

Wiek: 19

Specjalizacja: Miecz

Wygląd:

Master2HQ.png

Płeć: Mężczyzna

Charakter: Spokojny, opanowany, inteligentny. sprytny

Podstawowe Zdolności:

 

Szybkość: 0/50   5

Zwinność: 0/50 3

Siła: 0/50 2

Witalność: 0/50 2

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 0/50  2

Samoleczenie: 0/50 2

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią0/50 4

 

 

Zdolność własna: 5

 

Krwawe ostrze- Raven tnie przeciwnika po ścięgnach i łączeniach stawów w ten sposób go unieruchamiając na 5 sekund.

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nick: Ara Haan

Wiek: 19

Specjalizacja: Włócznia, na podstawie Final Fantasy nazwał bym postać Dragoon ale nie wiem czy pasuje ._.

Wygląd:

ara_sakra_by_elesis_san-d7dk6ow.jpg

 

SakraRef.png

Płeć: te dwie rzeczy na środku jej klatki piersiowej chyba ułatwiają określenie ._. ale kobieta.

Charakter: Ara jest przyjacielską i miłą dziewczyną. Na ogół szanuje każdego kogo spotka i nikogo nie lekceważy i jest bardzo uprzejma.

Podstawowe Zdolności: 

 

Szybkość: 5

Zwinność: 5

Siła: 5

Witalność: 2

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 2

Samoleczenie: 1

 

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią (włócznia)5

 

Zdolność Własna: 5

Wspanialsza Praktyka -

Ara podczas ataku ma mniejszą szanse na to że jej cios wywróci wroga jednak każdy cios wywołuje w nim stan chwilowej dezorientacji. ((Przy 5 punktach ma 5 procent szans że go zdezorientuje i tak dalej każdy punkt to więcej)) Wraz z wzrostem rozwinięcia umiejętności jej prędkość ataków, szansa na ciosy krytyczne, szansa na dezorientacje oraz na nie wywrócenie rośnie. Po wywróceniu przeciwnika nie można ponowić na nim Wspanialszej Praktyki przez 60 sekund. Każdy cios nawet jeśli nie nałoży efektu nakłada ładunek, po osiągnięciu 100 ładunków nie można ponownie nałożyć żadnego ładunku na cel przez 50 sekund

Edytowano przez Mephisto
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Shoko Igrashi

Wiek: 19

Specjalizacja:Miecz(Naginata)

Wygląd:

img_hoshijiro.jpg

Płeć:Kobieta

Charakter:Miła,opanowana,przyjacielska

Podstawowe Zdolności:

 

Szybkość: 0/50

Zwinność: 0/50

Siła: 10/50

Witalność: 0/50

Obrona Tarczą: 0/50

Wytrzymałość: 4/50

Samoleczenie: 1/50

 

Gotowanie: 0/50

Walka Bronią (Miecz): 10/50

 

Zdolność Własna: 0/75

-Niebiańska obrona

Tymczasowo zwiększa się procentowa szansa na zablokowanie ciosów.

0/75 - Każde 5 punktów zwiększa szanse na zablokowanie ciosu o 2%

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: LillyDD

Wiek: 19

Specjalizacja: Łucznictwo

Wygląd: http://www.bing.com/images/search?q=Anime&view=detail&id=5D4F4F86CE97168CEFE335C7A6D5BDFCBEF0E518&first=5&count=1&FORM=IDFRIR

Płeć: Kobieta

Charakter: Da przyjaciół miła, dla obcych sarkastyczna, dla wrogów okrutna, lubi pracować z tym, kogo zna.

Podstawowe zdolności:

Szybkość: 5

Zwinność: 2

Siła: 3

Witalność: 2

Obrona tarczą: 1

Wytrzymałość: 2

Samoleczenie: 2

Gotowanie: 2

Walka bronią: 1

Zdolność własna: 5

Celność

Gdy Lilly celuje ma mniejsze szanse że spódłuje.

(Co pięć punktów jej celność podnosi się o 20%.)

Edytowano przez Luna the Moon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Rempachi

Wiek:16 lat

Specjalizacja: ( poskramiacz besti walka sztyletem  )

Wygląd:oriental-anime-boy-with-falcom.jpg

Płeć: Mężczyzna

Charakter: Miły, uprzejmy szanuje wszystkich których spotka nikogo nie lekceważy.

Podstawowe Zdolności: 

 

Szybkość: 7/50 

Zwinność: 7/50 

Siła: 5/50 

Witalność: 2/50  

Obrona Tarczą: 1/50 

Wytrzymałość: 2/50 

Samoleczenie: 3/50 

Gotowanie: 1/50

Walka Bronią: 7/50

Edytowano przez SandroX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Isa

 

Wiek:23

 

Specjalizacja: miecz dwuręczny (Blood-Scythe)

 

Wygląd:

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121028190733/blazblue/images/b/b2/Ragna_the_Bloodedge_(Story_Mode_Artwork,_Teenager).png

(Wygląd kiedy zostaje w mieście)

Płeć: Mężczyzna

 

Charakter: Samotnik, Lubi podróżować, Pomaga tylko tym co uzna. Lubi udawać złego chodź ma dobre serce

 

 Szybkość: 2/50 

 

Zwinność: 5/50 

 

Siła: 7/50 ​ 

 

Witalność: 0/50  

 

Obrona Tarczą: 0/50 

 

Wytrzymałość: 4/50 

 

Samoleczenie: 0/50 

 

Gotowanie: 0/50

 

Walka Bronią7/50

Edytowano przez Sakadetsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej ruszamy z tym.

 

 

Na zegarach wybiła godzina 16 czyli godzina w której miał zostać otworzony serwer nowej gry. Jak każdy gracz położyliście się na łóżku i włączyliście Nerve Gear. To co ujrzeliście potem był wielki dziedziniec na którym pojawiali się kolejni gracze. Przed każdym pojawiającym się wyświetlała się tabliczka głosząca:

 

 Witaj w Sword Art Online 

Z okazji wybrania naszej gry dostajesz na start 1000 sztuk złota oraz lekką zbroje skórzana na 1 poziomie.

Życzymy miłej gry i wielu spędzonych z nami godzin.

 

 

Mieliście pieniądze na początkową broń, znajdowaliście się w mieście początków. Mieście gdzie każdy zaczyna od zera. Wiedzieliście że zaraz rozpocznie się zdobywanie doświadczenia i postanowiliście jak najszybciej ruszyć na targowisko gdzie mogliście kupić sobie broń.

 

 

 

Licznik Doświadczenia na Pierwszym Poziomie

 

0/ 200 Doświadczenia.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym Celem zakupów był miecz. Ale musiał być dobrze wywarzony bo musiałem trzymać go 2 rękami i by był swobodny w ruchu. Od razu dałem go na swoje plecy bo był gruby Na dodatek kupiłem eliksiry na zdrowie i zwiedzałem miasto, żeby poznać nowy teren. Na zakupy wydałem prawie 600 golda ale byłem gotowy by wyruszyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu się na serwerze gry Shoko uderzyło piękno tego miejsca,tłumy ludzi.Czuła że tego szukała od zawsze ale to co ujrzała przerosło jej marzenia.Chwilę później otrzęsła się i ruszyła do sklepu po broń,jako że uwielbiała broń ze średniowiecza swojej ojczyzny kupiła piękną naginatę za 750 golda.I ruszył na przeciw niebezpieczeństwu,oczekując wrażeń jakich nie doznała w całym swoich życiu.Była lekko spięta ale mimo to szła przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ara po pojawieniu się w grze przez pewien czas po prostu stała zachwycona, naprawdę była podekscytowana tą grą. Cieszył ją też fakt że dostała podstawowy ekwipunek. Poszła w stronę targowiska aby znaleźć odpowiednią broń, kupiła włócznię za 700 złota i ruszyła na pola aby zdobyć trochę leveli. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( czyli dziki ) gdy tylko wyszedłem z miasta zauważyłem innych już walczących z pierwszymi  mobkami.

Sam zacząłem skrupulatnie atakować dziki atakując je po głowie. Kilka takich ciosów powalało jednego  dzika.

po zabiciu 5 mobków wróciłem do miasta po eliksiry na życie i zamierzałem iść do domu eveliran po pierwszego partnera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(system)

 

Za każdego Dzika dostałeś po 7 Doświadczenia. Wypadło ci z każdego po 10 sztuk złota.  

 

Rempachi 35/200 Doświadczenia Poziom 1  

 

Przed Ara znajdowały się 3 które dawały po 10 punktów doświadczenia.

 

 

 

Cennik Mikstur:

Mała Mikstura Lecząca - MML - 40 Złota - Dodaje 40 punktów zdrowia

Średnia Mikstura Lecząca - SML - 80 Złota Dodaje 80 punktów zdrowia

Duża Mikstura Lecząca - DML - 120 Złota Dodaje 150 punktów zdrowia

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shoko opuściła miasto ciesząc się okolicznymi widokami ale nie tylko dlatego tu była.Chodziło jej głównie o doświadczenie,złoto i przedmioty a także o chęć zdobycia nowych przeżyć jakich do tej pory nie zakosztowała. Pędem ruszyła na grupkę przeciwników,czując wiatr we włosach z całej siły uderzyła pierwszego stwora a następnie zadała mnóstwo szybkich ataków starając się pokonać przeciwników jak najszybciej gdyż taka była jej reguła atakuj nie broń się.

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...