Skocz do zawartości

Decaded

Recommended Posts

Opis gry zajumany z gry-online.pl:

 

RoboCraft to gra multiplayer oparta na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności. Tytuł powstał w niewielkim (trzon zespołu stanowi zaledwie pięć osób) brytyjskim studiu Freejam i jest to pierwszy projekt tego dewelopera. Produkcja łączy w sobie elementy różnych gatunków, korzystając z pomysłów zastosowanych w takich hitach, jak Minecraft czy World of Tanks. Zabawa polega więc nie tylko na drużynowej walce w różnych trybach multiplayer, ale także na tworzeniu rozmaitych pojazdów, którymi wyruszamy na pole bitwy. Z biegiem czasu ulepszamy je, dodając m.in. nowe gadżety, pancerze i inne elementy. Natomiast za zarobione w czasie starć pieniądze kupujemy nowe klocki, wykorzystywane do dalszej ewolucji maszyn wojennych.

 

W grze wcielamy się w pilota własnoręcznie wykonanej maszyny. Na dobry początek przygody dostajemy określoną ilość klocków, z których budujemy wymyślony przez siebie pojazd. Ważnym elementem jest rodzaj posiadanych części, wpływających na właściwości naszego czołgu, okrętu itd. Dzielą się one m.in. na lekkie i pancerne, przy czym dostęp do kolejnych zdobywa się, biorąc udział w potyczkach. Naturalnie maszyny muszą być także odpowiednio uzbrojone, by mogły stawić czoła innym jednostkom. Twórcy oddali do dyspozycji m.in. takie narzędzia mordu, jak działo plazmowe i karabiny laserowe.

 

Walki toczą się na różnych mapach. Deweloperzy zatroszczyli się chociażby o pustynnego i jałowego Marsa czy też większą i skutą lodem planetę GJ1214b. Na rozgrywkę wpływa panująca tam fizyka, a także podłoże, charakteryzujące się odmiennymi właściwościami. Dokładne poznanie wszystkich miejsc jest jednym z kluczy do sukcesu.

 

 

Gra, oraz gameplay, dostępne na platformie Steam: steampowered.com

Strona WWW gry: robocraftgame.com

 

 

Mnie w grze można znaleźć pod nickiem Vivendius.

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, całkiem fajne. Gdy dodali Nano Disruptory, które leczyły, musiałem zagrać. Nick mam bodaj KubaGR8 albo 7. W grze można mnie łatwo poznać po tym, że z tyłu mojego pojazdu zawsze znajduje się krzyż, stworzony z light armor cube. Obecnie nie gram, ale coś czuję, że z okazji przerwy świątecznej powrócę do niej na nieco dłużej. Można tam mieć dość sporą pulę robotów. Jest bodaj pięć rodzajów broni, dodatkowe systemy, a samo poruszanie się może się także odbywać na różne sposoby. Są zwykłe koła, silniki odrzutowe i hoverboard'y, albo jednostki kroczne. Widziałem też kilka razy latające męskie genitalia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Próbowałem. Świetnie się w to gra, chociaż jak na razie trafiam na ludzi, którzy nie rozumieją zasad :P

Najlepszą rzeczą, jaką twórcy zrobili, było dodanie możliwości budowy czołgów samemu. Oto moja "bestia" ( :ming:)

Trast mi, ajem inżynir

bbb8a36943.jpg

Zalety: Działa

Wady: Tym się nie da sterować, ani strzelać do tyłu

Mój nick w grze to ChrisEggII

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Sam kiedyś myślałem o założeniu takiego tematu)

Też gram,lubię obecnie mam około pojazdy tieru 5-7.

Najbardziej lubię pojazdy naziemne,bo nie da się ukryć inni z lubością niszczą części twojego samolotu/hovera i po chwili czeka cię Smoleńsk.

Pamięta ktoś kiedy trzeba było płacić za naprawę pojazdu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

XMASPREM-892178
To samo co powyżej, tylko że daje premium na dwa dni :D

W ciągu tych kilku dni gry stworzyłem wreszcie coś, co naprawdę nadaje się do walki

3d721c69c1.jpg

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wbiciu T10 stwierdzam, że to nie ta sama gra. Wszystko trwa o wiele dłużej, praktycznie nie ma railów, team z większą ilością medyków wygrywa. 

A, i bombowce stają się irytujące kilka razy bardziej przez swoją tankowatość.

Mimo to gra się świetnie.

 

/Edit

Ostatni mój boss battle, klocki T10 są OP.

6987a6a5a3.jpg

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jeden z powodów dla których bardziej lubię tę grę od World of Tanks - ludzie nie siedzą w krzakach 10 minut czekając na śmiałków, tylko od początku nawalają przed siebie, aby zobaczyć co się stanie. Mam nadzieję, że nie jest tak źle jak mówisz.

Co do latających pojazdów, to najbardziej denerwują mnie takie, które wywalają od początku w przestrzeń kosmiczną i stamtąd ostrzeliwują graczy. Wystarczy, że ktoś z ziemi naznaczy ciebie i już po tobie. On ciebie widzi, ty jego już nie.

 

I jeszcze jedno... Ostatnio mam jakiegoś buga, który uniemożliwia mi sterowanie pojazdem. Czasami mi się zatnie gra i nie mogę za nic poruszyć swój czołg. Wszystko inne działa (działka i materiały przewracające), tylko nie mogę się ruszyć. Czasami się zdarza, że zacina się podczas jazdy i jedzie on przed siebie do czasu, kiedy ktoś mnie zestrzeli, albo gra się skończy.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno

Właśnie go usunęli.

 

Also, nowy kod: HAPPY-2015

3 dni premium i miejsce w garażu. Trzeba go zużyć PRZED pierwszym stycznia.

 

 

 

//Edit

Dec wchodzi na czysto. Hue hue.

df4a290a35.jpg

 

2263f75ffe.jpg

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megaboty, jak czytałem, będą to takie duuuuże roboty. Znaczy się, dostajemy dużo większy procesor i powiększony garaż i konstruujemy machinę wojenną z tysięcy bloków!

O, na wiki robocrafta wygrzebałem.

 

 

A pending gamemode involving 30 low-tier players vs. one "Boss", a high-tier robot with 10,000 CPU and special Mega-Motherships, Mega-SMGs, Mega-Wheels, and Mega-Pilot Seats.

Both low-tier players and the Boss will receive extra TP and RP for this gamemode.

 

Znaczy się dla nieangielskich, 30 niskotierowych graczy będzie walczyć z jednym bosem :) Ten boss to wysokotierowy robot, który ma 10000 procesora ( :)), jakieś mega działka, mega koła, i tak dalej...

Albo może zamiast wiki, wygrzebię jakiś filmik. Stary, bo z 2013 roku, ale widać o co chodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=08LANqn1Cj0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

W sumie już dawno, ale dodali sklep z robotami, oczywiście pojawiło się wiele kucyków:
http://imgur.com/a/HYBwS
Dodali inne ciekawe rzeczy jak np Teslę, ostatnio ciężkie mechowe nogi oraz Ranking na BattleArenie.

Obecnie jestem w Brązie z pięcioma gwiazdkami i mam nadzieje awansować do Srebra.  

Mimo wszystko obecnie strasznie popsuli robocrafta i developerzy zastrzegli sobie że dopóki nie ukończą wersji wersji bazująca na nowym unity, to niczego nie naprawią.

Jak wydadzą nową mniej zbugowaną wersję to chętnie wrócę i zaproszę do gry w plutonie, na razie daje sobie spokój z tą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Arpegius napisał:

Teslę

Tesla była wprowadzona na równi z healerami, więc ten... :v

Also, bugów żadnych nie widzę (a przynajmniej takich przeszkadzających w grze). Da się grać normalnie i bardzo płynnie, w porównaniu z tym, co było jeszcze w zeszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Decaded napisał:

Also, bugów żadnych nie widzę (a przynajmniej takich przeszkadzających w grze). Da się grać normalnie i bardzo płynnie, w porównaniu z tym, co było jeszcze w zeszłym roku.

Czo? Częste lagowanie serverów. Desynchronizacjie powodujące duchów strzelających z nikąt. Wierze które nie da się przejąć. Co chwile wywalający się czat. Okienno poddania się które blokuje całą klawiaturę i nie da się zagłosować.  Długo tak jeszcze wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? :wat:

Gram w to praktycznie od początku, z małymi przerwami, i nigdy nie natrafiłem na żaden z wymienionych przez Ciebie błędów. Nigdy.

Kilka razy zdarzyło mi się spaść pod mapę, gdy za mocno wbiłem się w tekstury małym pojazdem (siedzenie z silnikami), albo zatrzymać się na moście, gdy pojazd był zbyt niski. Ale nigdy, przenigdy nie spotkałem się z niczym, co wymieniłeś ._.

Jesteś pewien, że to nie są błędy lokalne, spowodowane błędnym zainstalowaniem aplikacji? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...