Skocz do zawartości

Krótki Manifest Kultu Nightmaremoon.


Vortex

Recommended Posts

Bracia i siostry! Wielbiciele Mroku!

Tego roku dopełnia się nasze proroctwo. Najdłuższej nocy tego roku księżyc będzie w nowiu uwalniając naszą władczynię spod więzów z Luną! Rozpocznie się nowa era! Tego roku dostąpicie zaszczytu dopełnienia powinności wobec nocy! Tego roku po najkrótszym dniu gdy słońce zniknie, a Celestia straci moc oddajcie hołd jedynej prawdziwej Księżniczce Nocy! Nie wierzcie w kłamstwa o jej bezpowrotnym odejściu! Wierni którzy będą trwać przy Nightmare Moon od zmierzchu do świtu dostąpią zaszczytów gdy mroczna strona księżyca uwolni ducha naszej Pani. Wierzcie, że będzie wdzięczna! Świętujcie i radujcie się ciemnością!

My jesteśmy kultem koszmaru!

My wyczekujemy powrotu prawdziwej namiestniczki ciemności!

Rozliczymy heretyków z Nowej Lunarnej Republiki i tak zwane Dzieci Nocy!

Pokażemy im że noc to nie tylko spokój i cisza ale i koszmar i terror!

Nie bójcie się bracia i siostry bo to wy jesteście cieniami i strachem.

Uzurpatorka Luna za swą zdradę odpowie gdy proroctwo się dopełni i Nightmare Moon jeszcze raz zaprowadzi reżim wiecznego mroku!

Tej nocy która nastąpi powstanie Imperium Mroku!

https://m.youtube.com/watch?v=5ChGQrnX1K4

Edytowano przez Vortex
Link do komentarza

Ja nie mogę ludzie to zabawa... To forum o kucykach jasny gwint.

87425-fascynujace.gif

A teraz zjedz sobie jakiegoś prawdziwego mięsa, pooglądaj prawdziwe wybuchy i rób to, co prawdziwy mężczyzna powinien robić.

Siedzieć i szukać postów pod które będę mógł wstawić mema i wysunąć bylejaką tezę profilu psychologicznego żeby podnieść seoją wartość w internecie? Nie... Raczej nie... Chociaż może? Nie no aż tak mi się w życiu nie nudzi.

Edytowano przez Vortex
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...