Skocz do zawartości

Wielka impreza Gwiazdkowo-Sylwestrowa!


Szeregowa WW

Recommended Posts

88.jpg

Heloł ~ Heloł Wszystkim ~

Zbliżają Się święta i w ogóle. W związku z tym wraz z Vinyl postanowiłyśmy urządzić  WIELKĄ IMPREZĘ GWIAZDKOWO-SYLWESTROWĄ!  :vinylspin: 

 

Wszyscy są zaproszeni ~ Forum Calutkie, wszystkie kucyki i ktokolwiek kto tu jeszcze przyjdzie!

Możecie tu robić co chcecie,  ten temat jest wasz ~

Możecie tu rozmawiać, dyskutować, rzucać się ciastkami lub śnieżkami, składać sobie życzenia, biegać z kolorowym łańcuchem choinkowym na szyi, śpiewać, tańczyć ... cokolwiek. Co dusza zapragnie :3
Róbcie tu wszystko co ma związek z tematyką - czyli ze Świętami i Sylwestrem.

Możecie wrzucać tutaj piosenki z YouTube, oczywiście bez żadnych scen gore / clop xDD

Mam Nadzieje że nie pozwolicie przez zapanowała tu cisza!

 

Jak juz wspominałam w Regulaminie Imprez - 


Obowiązuje tu oczywiscie regulamin działu i forum

Bez kłótni

I pamiętajcie - Dobra zabawa przede Wszystkim: 333

 

Jak Maja wyglądać wypowiedzi?

Styl pisania jest dowolny, aczkolwiek pamiętajcie kochani, że to nie sesja tylko Impreza Forumowa ~

 

Impreza kończy się - 02. 01. 15 r.

 

Tak wiec UWAGA UWAGA!

:party:  Imprezę Gwiazdkowo-Sylwestrową czas zacząć ~!  :party: 

 

*Wbiega na salę z czapką Mikołajową na głowie i łańcuchem choinkowym na szyi*

Zaczynamy zabawę!

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza

Wbiega na scenę związany (przez Lyrę) kolorowymi łańcuchami i rzuca śnieżką, kupioną w Biedronce (za 2.99zł) w Avatara, za zepsuty link na głównej :)

Dla Szeregowej - mnóstwo inspiracji, pomysłów na zabawy i dyskusje w prowadzeniu oraz standardowe najlepszego, zdrówka i takie tam :hug3:

A dla Vinyl Scratch od dawnego avatara:

Lubicie "Piratów z Karaibów"? Tiesto też:

O! Byłbym zapomniał o Octavii - dla niej Adagio for Strings (w nieco "Vinylowej" wersji, w końcu to impreza, a nie występ orkiestry dla Luny w Canterlot)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Jakim cudem... Skąd.. Jak ten link się tam wziął to ja nie wiem x"D

:skajzepsu: Wcale nie ja :lie:

 

*rzuca śnieżką z waty cukrowej w Triste Cordis'a* :hug3:

Wszystkiego dobrego, zdrówka, szczęścia, duuuuuuuuuuużo szczęścia, żebyś miał łatwiej w życiu, wszystkiego co najlepsze, dobrego sprawowania się w dziale i spełnienia marzeń ^.^

Wszystkiego dobrego w nowym roku :hug2:

 

Tak btw wesołych i zdrowych dla Skaja, którego prosiłam żeby zmienił obrazek działowy jakiś miesiąc temu, a do tej pory tego nie zrobił : )))

 

Link do komentarza

*Wpada na sale niosąc ze sobą tonę śniegu*

-Czas na bitwę na śnieżki! *krzyczy formując pierwsze śniegowe kule i rzucając je w przypadkowych imprezowiczów. W tym samym czasie przez dach, zrzucone z helikopteru wpadają głośniki i odtwarzacz, zagłuszający całą pozostałą muzykę*

 

Link do komentarza

<TRUTUTUTRUTUTUTU>

 

Na impreze wjechało coś o wyglądzie czołgu połączonym z UFO z dziesięcioma lufami, za sterem w czołgu siedział Deadpool w czapce mikołaja, moja głowa wystawała na szczycie machiny gdzie w kokpicie miałem wielki czerwony guzik z napisem "STRZELAJ". Spider-Man który również siedział w środku kabiny i ładował działa lekko zaskoczony sytuacją już zakładał nauszniki żeby nie ogłuchnąć (Deadpool nie potrzebuje, regeneruje się).

 

-WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!- krzyknąłem- ALE POTRZEBNY WAM PARTY CANON 2000000000!- nacisnąłem guzik a z pięciu dział wyleciały śnieżki a z kolejnych pięciu ciasta i konfetti

Link do komentarza

Lel :v *wyciąga pilot i naciska na nim "aktywuj" po czym z satelity "KCNCS8923" (nazwa nie przypadkowa) wystrzelonej kilka dni wcześniej na orbitę wystrzeliwuje ogromną krówkę prosto w Solarlsa* Hehehe, łapaj tą krówkę :v

 

A tutaj sołndtrak (Inglisz Pałer ) z BF2 na świąteczne lampki z serdecznymi życzeniami dla BiP'a, Tristego, Szeregowej, oraz Uszatki :v

 

- Battlefield 2 ever alive  :yay:
Link do komentarza

-Jako przerwa w magicznym pojedynku może być...- powiedział patrząc na lecącą krówkę po czym krzyknąłem w głąb czołgu- Deadpool, Spidey ulubieńcy moi ustawić się ustawiamy tryb "TO BARDZO ZŁY POMYSŁ"- z wnętrza dobiegły szaleńcze okrzyki radości Wade'a Wilsona i smutne pomruki Petera Parkera. W miejscu gdzie wystawała moja głowa pojawiła się szklana kopuła a krzesło na którym siedziałem zmieniła się w leżak przez co widziałem sufit. Przód pojazdu zmienił się w nogi a dwie lufy się rozłożyły i okazało się że są przyczepione na czymś  w rodzaju ramienia, całość stanęła na nogach, wtedy reszta luf przeszła na plecy.

-Ładować specjalne ogniwo zasilające!- owe ogniwo było...dość niebezpieczne, był to rdzeń ze zbroi Iron Mana, połączony z Okiem Aggamota, deską Srebrnego Surfera, promieniami Gamma oraz Rękawicą Nieskończoności (razem z Kryształami Nieskończoności oczywiście). Kiedy rdzeń trafił na swoje miejsce zbroja najpierw zaburczała, później pojaśniała a na końcu tupnęła w ziemię (tworząc mały krater). Spojrzałem na blisko lecącą krówkę (przez to jak ułożył się pojazd mogłem teraz widzieć jakbym stał na nogach) , wycelowałem i strzeliłem w nią z działa (wielkim radioaktywnym Gamma tortem) który walnął w krówkę tak mocno że razem z nią poleciał tam skąd przyszedł, czyli do satelity która po spotkaniu z tortem wybuchła.

 

-O TAK! Jak ja lubię niepotrzebnie wysadzać duże rzeczy! Dark Episodzie wybacz za satelitę! Mam nadzieje że ubezpieczyłeś ją od tortów! A teraz coś innego- wycelowałem w powietrze po czym z działa wystrzeliła wielka disco kula unosząca się w powietrzu

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...