Skocz do zawartości

[Konkurs] Konkurs na forumową maskotkę


Dolar84

Recommended Posts

Zostało mi powiedziane, że konkurs doczekał się nowego tematu i konkretów, więc wrzucam swoją dawno już narysowaną propozycję na forumową maskotkę i tutaj. W razie wygranej mogę zrobić z nią wektor, czy to na tym szkicu, czy na nowym (moje umiejętności wektorowe można sprawdzić na moim dA, link pod spodem), tylko trzeba mi dać bardzo konkretny, nieprzekraczalny termin wykonania takowego, bo inaczej przez kolejny rok się nie doczekacie (przynajmniej jestem szczera).
EDIT: Zapomniałabym. CMa brak, bo nie miałam pomysłu. Może zostać blank flankiem, mogę coś wymyślić, może ktoś inny coś wymyślić - dorysowanie go nie jest dla mnie żadnym problemem. Tak samo usunięcie rogu, skrzydeł czy obu - jakby was jej alicornowatość miała razić niemiłosiernie, mogę zmienić jej rasę.

oc___mlppolska_forum_by_esc54-d7pm68j.pn

Dziękuję za uwagę, pozdrowienia z zaświatów.

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś termin na oddawanie prac więęęęc... Ja również dodam coś od siebie.

Ogólnie mówiąc praca zajęła mi trochę czasu. Kucyk narysowany w kilku różnych pozach. Od razu przepraszam za to że prawie wszystkie zdjęcia są bokiem i mają kiepską jakość.

Proszę, nie mówicie mi że to poni wygląda jak RD bo już się tego nasłuchałam x"D

1.jpg

2.jpg

3.jpg

2.jpg

4.jpg

1.jpg

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...