Skocz do zawartości

UK PonyCon 2015 - oficjalne ogloszenie


CuteHornyUnicorn

Recommended Posts

WIELKIE SWIATECZNE OGLOSZENIE -
fc,135x135,white.u1.jpgUK PONYCON 2015fc,135x135,white.u1.jpg
DATY I LOKACJA!!



Tak jest, mam dla was wszystkich wielkie swiateczne ogloszenie *Ba-Dum Tsss*

 

Komitet organizacyjny UK PonyCon 2015 ma przyjemnosc poinformowac, ze XII doroczny konwent UK PonyCon odbedzie sie:


Sobota-Niedziela
10-11 Pazdziernika 2015

w hotelu
Mercure 'The Grand' Hotel, Leicester
Leicester, Anglia

 

UK PonyCon to konwent inny niz wszystkie. 12 lat tradycji - najdluzej dzialajacy konwent kucykowy w Anglii (i prawdopodobnie w calej europie) To miejsce, gdzie kazdy fan - brony, kolekcjoner, czy maly fan pastelowych konikow znajdzie cos dla siebie! Wszystko od G1 do fandomowych wariacji na temat G4, malowanie twarzy, gry i zabawy dla najmlodszych i najstarszych, konkursy, loterie i aukcja charytatywna.



UKPC2015_zpse319c77e.jpg



Zaraz, czekaj. CO??????????????????

Dokladnie - po raz pierwszy w 12-letniej historii PonyConu, wracamy do tej samej lokacji co w poprzednim roku.

 

Ale...

 

Tym razem mamy caly hotel dla siebie! - 2 razy wiecej przestrzeni!

 

 

 

Jezeli macie jakies pytania, z checia odpowiem w tym temacie lub na prywatne wiadomosci.

 

Serdecznie zapraszam, naprawde warto! (osobiscie w zeszlym roku bylem na Buck'u i PonyConie. W tym roku jestem w komitecie organizacyjnym PonyConu. To chyba o czyms swiadczy ;) )

 

 

 

Pozdrawiam i wesolych swiat!

 

CuteHornyUnicorn

Event Assistant, UK PonyCon 2015

oraz team UK PonyCon :)

Edytowano przez CuteHornyUnicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przed koncem stycznia oglosimy ceny biletow, ale najprawdopodobniej bedziemy tradycyjnie najbardziej dostepnym finansowo konwentem na wyspach.

W 2014 bylo to 25 funtow za bilet na caly weekend, czyli 1/4 ceny Buck'a. W tym roku najprawdopodobniej bedziemy musieli nieco podniesc cene w zwiazku z kosztami, ktore niestety niezaleznie od nas poszybowaly w gore niemilosiernie (to jeden z powodow, dla ktorego Buck w 2015 sie nie odbedzie), ale przystepnosc to dla nas priorytet.

Do tego Leicester jest duzo bardziej przyjazne cenowo niz miasta jak Londyn czy Manchester w kwestii zakwaterowania + negocjujemy z hotelem, w ktorym odbywa sie konwent znizke na zakwaterowanie dla uczestnikow.

W kwestii totalnie budzetowego zakwaterowania ewentualnie bede mogl polecic cos prywatnie (z wlasnego doswiadczenia), w odleglosci okolo 20 minut pieszo (niecale 2km) od miejsca w ktorym odbywa sie konwent.

Edytowano przez CuteHornyUnicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie sprawdziłem jak się dostać.

Ceny podałem za bilety tam i z powrotem i są uzależnione od kursu funta (8.10.2015 wylot 12.10.2015 powrót).


Najbliżej jest East Midlands Airport, niestety nic tam z Warszawy nie lata. Lata Ryanair z Warszawa modlin, nie wiem jak tego nie znalazłem wcześniej.
Bilety są za 388zł.  Z lotniska jest dojazd megabusem, cena około 70zł.

 

 

Ja najprawdopodobniej odwiedzę Londyn 3-5 Lutego, niby luźno wyjazd służbowy, tylko pewnie znowu nic ciekawego nie znajdę i będę się szwendał po Londynie (Nie jestem fanem zwiedzania). Niestety nie jadę.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z londynu (Victoria Coach Station, glowny dworzec autobusowy) do leicester tanio mozna sie dostac megabus'em. http://uk.megabus.com/ 

Podobnie z Manchester, jesli to komus ulatwi sprawe.

 

Ceny za megabus zaczynaja sie nawet od 6 funtow w jedna strone. I jest to sprawdzony budzetowy przewoznik, szalenie popularny.

 

Z kolei z dowolnego londynskiego lotniska do VCS kursuja co chwile 'normalne' miejskie autobusy, cena zazwyczaj tez kilka funtow. Dodatkowo, w ciagu godziny z VCS mozna dojsc pieszo do Buckingham Palace, potem do Big Bena i jeszcze wrocic spowrotem na dworzec autobusowy (w poblizu jest jeszcze Harrods, stacja metra jak by ktos sobie chcial popatrzec itd) - to tak jak by sie mialo czekac dluzej na megabusa :)

 

Jak macie jakiekolwiek pytania, watpliwosci, problemy - smialo pytajcie, od 5 lat zyje w anglii, wiec jestem z wieloma kwestiami zaznajomiony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam, naprawde warto! (osobiscie w zeszlym roku bylem na Buck'u i PonyConie. W tym roku jestem w komitecie organizacyjnym PonyConu. To chyba o czyms swiadczy ;) )

 

To świadczy tylko o tym, że chwalisz się tym na lewo i prawo, bo osiągnąłeś swój cel i jesteś z niego dumny. O niczym więcej to nie świadczy. To tak jakbym ja się jarał, że byłem jednym ze współorganizatorów III Warszawskiego Ponymeetu, albo jakby ktoś z RSquadu, czy Górnego Śląska miał się jarać, że są w komitecie organizacyjnym MLK, mimo, że te imprezy w porównaniu do UK PonyConu to pryszcze. 

 

Żeby to były wakacje, to może i pokusiłbym się o pognanie tam autostopem. 

Albo nie, mam lepsze rzeczy do robienia w wolnym czasie i do rzucania na nie pieniędzmi niż konwenty kolorowych koników  :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W sumie to niewiele zapamietalem, glownie z tego powodu, ze pojechalem na konwent w celach czysto towarzyskich, i przegapilem wiekszosc paneli.

Ale jesli szukasz wiedzy na ten temat, albo szukasz jakiegos konkretnego kuca, to okazja jest swietna - zwykle sa tam wszyscy bardziej znani europejscy kolekcjonerzy, a oni wiedza doslownie wszystko o MLP.

 

 

Jako, ze w tym roku mamy niemalze 2 razy wiecej przestrzeni, i duzo wiecej bronych wyrazilo zainteresowanie, plan wydarzen bedzie odpowiednio rozbudowany wzgledem zeszlego roku :)

 

Nowe oficjalne ogloszenia niebawem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Dla tych wszystkich, co nie moga sie doczekac na nastepne ogloszenie na temat cen biletow, znizek na hotel, motywu przewodniego i wszystkiego innnego, co dopiero mamy oglosic...

 

Ulatw sobie czekanie, zabij troche czasu (i przy okazji troche 'obcych')...

 

tinyurl.com/pcinvaders

Edytowano przez CuteHornyUnicorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

KOSMOS!

UK Ponycon wybiera sie na eksploracje przestrzeni w poszukiwaniu nowych kucykow, epizodow, i wszystkiego innego, co ma jakikolwiek zwiazek z MLP!

 

 

651_zpsfgn0pzlk.png

 

Tak wiec szykujcie swoje kostiumy, skafandry, skrzydla, aparaty tlenowe, rakiety...

Multum kosmicznych atrakcji dla kazdego :)

 

 

I... Juz mozna zamawiac bilety! :D

 

http://www.freewebstore.org/ukponycon

 

 

Do konca marca obowiazuje specjalna znizka (early bird), tak wiec im szybciej tym lepiej!

 

W tym roku oferujemy rowniez ekstremalnie limitowane bilety VIP!

Jesli chcesz pomoc nam w organizacji (finansowo), a przy okazji miec specjalne przywileje, bilet VIP jest wlasnie dla Ciebie!

 

Wstep o 1 godzine wczesniej niz inni uczestnicy

Zarezerwowane miejsca siedzace przy glownej scenie w pierwszych rzedach

Limitowana 'smycz' na klucze, identyfikator itp, ekskluzywny design tylko dla VIPow

Torba roznosci - konwentowe gadzety i nie tylko

Koszulka UK Ponycon

 

 

Ceny:Early Bird Prices

 

Promocyjne ceny do konca marca lub wyczerpania zapasow:

 

Weekend Normalny - £25 
Weekend Dziecko - £10
Weekend Stolil/Sprzedawca - £55 [wyprzedane]

 

 


Weekend Normalny - £30
Weekend Dziecko - £15
Weekend Rodzinny - £70
Weekend Stolik/Sprzedawca - £60
Weekend Pomocnik sprzedawcy - £22

VIP Weekend - £70 

1 Dzien Normalny - £18
1 Dzien Dziecko - £8
1 Dzien Rodzinny - £40

 

Ponadto, dla uczestnikow konwentu obowiazuje znizka na pokoje hotelowe!

Podczas rezerwacji nalezy powolac sie na 'UK PONYCON'.

Hotel Mercure 'the Grand' Leicester - nr tel do rezerwacji: +448448159012

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...