Skocz do zawartości

Przywitanie zawierające śladowe ilości propagandy


Gronek

Recommended Posts

Po 4 miesiącach obserwacji forum przekonałem siebie, by się zarejestrować i przywitać. Oklaski. A więc...

 

Witam serdecznie użytkowników forum, którzy mają pecha czytać ten prawdopodobnie długi post.

 

Nazywam się Jakub, w internetowych kręgach znany jako Gronostaj, Gronek, Grono, Gronkovvski i Gribistah. Serialem interesuję się od 5 miesięcy.

Należę do wymierającej społeczności Polaków grających w grę zwaną PlanetSide, a dokładniej do jeszcze mniejszej społeczności Polaków grających Vanu (patrz, avatar). Jesteśmy znani jako "Spandex" i "Chłopcy w rajtuzach", ale mamy najlepsze kobitki po tej stronie galaktyki!

 

Wieku nie podam, bowiem...Nigdy nie podaję go na początku. Lubię tak odgrywać swoją rolę, by potem dodano mi parę lat.

Nie lubię pytań typu "Lubisz...?". Lubię wszystko...Dobra, nie lubię czegoś nie lubić (I nie lubię pytań typu "Lubisz,,,,?", ale to było na początku), taki mały paradoks.

 

Ludzie mówią że mam niezłą wyobraźnię, ale kłamią. Ja najnormalniej na świecie nie mam stałej osobowości, przez co stwarzam różne postacie które odgrywam.

Uwielbiam kłamstwa i manipulacje. Kto zgadnie, czy to co napisałem o osobowości jest prawdą...Ten nie zgadnie, bowiem sam tego nie wiem.

Niech nie zmyli was moje zachowanie. To jest moja taktyka która ma na celu pokazać się z jak najlepszej strony. Zawsze działa. Do mojego opisania wystarczy zdanie wymyślone przez mojego znajomego, które brzmi "Psycholog po rozmowie z Gronkiem potrzebuje psychologa". Czyli Gronostaj w jednym zdaniu (Tutaj dodam, że ów osobnik który to zdanie wymyślił...Pełnił swego rodzaju funkcję psychologa dla mnie. Współczuję mu).  W rozmowie ze mną jest jedna zasada. Nie bierz niczego na serio, ale nie bierz wszystkiego za żart. Mieszam prawdę z kłamstwem, przez co mam spore pole do popisu. Osobowość Gronostaja jest kłamstwem, jej nie ma, to jest pułapka.

Nie interesuję się niczym poza serialem, PlanetSide'm, byciem filozofem, myśleniem i oddychaniem. Powiadam Wam, że niczym, więc niczym.

 

Napiszę standardową formułkę na koniec, dla zasady.

Mam nadzieję że miło spędzę czas na forum (Ale najpierw przełam się Gronek i zacznij pisać. Bądź aktywny, a się opłaci). Te parę miesięcy obserwacji forum dało mi dość sporo informacji, więc wiem kogo się obawiac (Chyba role się zamienią, i ten ktoś będzie się obawiał mnie).

Jeśli myślicie, że się rozpisałem...Cóż, piszę to drugi raz, poprzednio przypadkowo usunąłem. Więc pamiętajcie:

 

Technologia to siła!

 

Jesteśmy przyszłością!

 

Jesteśmy Jutrem!

 

Jesteśmy Vanu!

 

Pozdrawiam, nie polecam, przepraszam za zabranie wam czasu na czytanie tego, co nazywam przywitaniem, Gronek "Gronkovvski" z rodu Gronostajów.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.

By nie powiedzieć - bardzo ciekawe. Jeszcze dotychczas nie widziałem takiej.... autoprezentacji. Może być to spowodowane tym, że rzadko zaglądam do tej części forum. Ale ten temat mnie zaintrygował, więc jestem.


Ludzie mówią że mam niezłą wyobraźnię, ale kłamią. Ja najnormalniej na świecie nie mam stałej osobowości, przez co stwarzam różne postacie które odgrywam.

Nie kłamią, przedstawiają swoją błędną opinię.

Aj, gdybyś był taki, jak piszesz, czytałbyś swoje posty choć pobieżnie. Szukając w nich nieścisłości. Jestem pewien ( dysponując swoją skromną wiedzą ), że trochę wyolbrzymiłeś niektóre swoje cechy. I jeśli zwracałeś na cokolwiek uwagę, to na to, by trzymać się "historii". Nie, czy użyłeś dobrych słów. A taki błąd rzuca się w oczy. Idąc dalej - jeśli czytasz, to nie dla warsztatu, tylko świata i postaci w nim żyjących.

 

Więc już wiesz jaką osobą jestem. Najpewniej dopiero teraz, bo nie za bardzo udzielam się w tematach poza grami.

Też kiedyś zacząłem grać w Planetside. I tak szybko, jak zacząłem, tak szybko skończyłem. To nie było dla mnie. 

Ale łap  :cydr: ,  :muffin: i   :takemoney: , jakbyś chciał czegoś innego. 

A ci czerwoni i tak was utopią w ołowiu  :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Bardzo spodobała mi się twa osoba, chętnie mógłbym (jeśli oczywiście pozwolisz :v) cię poznać. Ale teraz do rzeczy, mam dla ciebie zadanie! I to nie byle jakie. Mam dla ciebie, moje standardowe pytanka. Proszę o rozwinięcie spoilera.

Uwaga! Każde prawidłowe i sensowne odpowiadanie na poniższe pytania grozi śmiercią lub kalectwem.. Firma "Wariatkowo" nie odpowiada za zniszczony mózg lub psychikę. ©
Od numero 1 do numero 6 pytania z serii "Ulubione...?"

1. Ulubiona postać?
2. Ulubione ciasio?
3. Ulubiony serial?
4. Ulubiony fanart?
5. Ulubiony fanfik?
6. Ulubione coś czego nie wymieniłem?

Od numero 7 do numero 9 pytania z serii "Od jak dawna...?"

7. Od jak dawna interesujesz się kucykami?
8. Od jak dawna nie napisałeś żadnego posta?
9. Od jak dawna siedzisz na forum?

Od numero 10 do numero 21 pytania z serii "Czy...?"

10. Czy byłeś na promie kosmicznym?
11. Czy użytkownik wyżej lepiej cię przywitał niż ja? :ming:
12. Czy mam fajnego avatara?
13. Czy chcesz żebym kontynuował pytania?
14. Czy jadłeś muffiny o tej konkretnej godzinie i minucie?
15. Czy myślałeś o przejęciu władzy nad światem?
16. Czy chciałbyś zostać szefem szefów?
17. Czy chciałbyś zostać prezesem Microsoftu?
18. Czy korzystałeś kiedyś z karty SD?
19. Czy widziałeś jednocześnie przyszłość i przeszłość?
20. Czy czytałeś z kamienia językiem braila? (cholera wie jak to się pisze :v)
21. Czy oddawałeś już nerkę?

Pytania od numero 22 do numero 26 pytania z serii "Jesteś...?"

22. Jesteś człowiekiem?
23. Jesteś martwy?
24. Jesteś z innego wymiaru?
25. Jesteś Nyan Cat'em?
26. Jesteś władcą czasu?

Pytania od numero 27 do numero 41 pytania z serii "... vs. ...?".

27. Internet vs. Brak internetu?
28. Bfrttt.. vs. Prtt..?
29. Ukraina vs. Rosja ?
30. C2H5OH vs. Etanol?
31. Polska vs. Autostrada?
32. Auto vs. But?
33. Minecraft vs. Mojang? (bez tego się nie obejdzie xD)
34. Kombajn vs. Ciągnik?
35. Świat czarno-biały vs. Świat kolorowy?
36. Avatar vs. Sygnatura?
37. Szyba vs. Okno?
38. Holandia vs. Rower?
39. Afganistan vs. Wietnam?
40. Pakistan vs. Izrael?
41. Moje pytania vs. moja psychika?

Pozdrawiam twe wspaniałe osobowości, oraz użytkownika. 

 

EDIT:

Nie lubię pytań typu "Lubisz...?". Lubię wszystko...Dobra, nie lubię czegoś nie lubić (I nie lubię pytań typu "Lubisz,,,,?", ale to było na początku), taki mały paradoks.

Huh, spokojnie, u mnie tego w pytaniach nie ma więc możesz spać spokojnie... a może i nie?  :notsure:

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.

By nie powiedzieć - bardzo ciekawe. Jeszcze dotychczas nie widziałem takiej.... autoprezentacji. Może być to spowodowane tym, że rzadko zaglądam do tej części forum. Ale ten temat mnie zaintrygował, więc jestem.

 

 

Cóż, mam dar interesowania ludzi.

 

 

Nie, czy użyłeś dobrych słów. A taki błąd rzuca się w oczy. Idąc dalej - jeśli czytasz, to nie dla warsztatu, tylko świata i postaci w nim żyjących.

 

 

Racja, może nie użyłem dobrych słów. Ale każdy może to inaczej interpretować, mam rację? W pewnym sensie to dla mnie dobre, nie muszę się od razu w pełni ujawnić. Mam nadzieję że dobrze zrozumiałem ten fragment, jeśli nie to prawdopodobnie przekracza to moje umiejętności/jestem leniwy.

Ale łap :cydr: , :muffin: i :takemoney: , jakbyś chciał czegoś innego.

A ci czerwoni i tak was utopią w ołowiu :ming:

 

 

Niby złapałem, ale już tego nie ma, zdarza się. Czerwoni powiadasz? Oj, osłabili ich okropnie, ale należy się, komunistom jednym.

 

 

Cóż większość wątków powitalnych zaczyna się od "Hej Jestem ktośtam i lubię kucyki !"

A więc spędź miło czas i baw się dobrze.

 

 

 

Jestem wyjątkowy, czyż nie? Z pewnością spędzę miło czas (szczerze, w pewnym sensie już spędziłem).

 

 

Witaj! Bardzo spodobała mi się twa osoba, chętnie mógłbym (jeśli oczywiście pozwolisz :v) cię poznać.

 

 

Witam również. Widzę, że chcesz spaczyć swój mózg...Cóż, niczego nie zabraniam. Gadanie do siebie (lub różnych "siebie") zaczyna się robić nudne.

 

Od numero 1 do numero 6 pytania z serii "Ulubione...?"

1. Ulubiona postać?

2. Ulubione ciasio?

3. Ulubiony serial?

4. Ulubiony fanart?

5. Ulubiony fanfik?

6. Ulubione coś czego nie wymieniłem?

Od numero 7 do numero 9 pytania z serii "Od jak dawna...?"

7. Od jak dawna interesujesz się kucykami?

8. Od jak dawna nie napisałeś żadnego posta?

9. Od jak dawna siedzisz na forum?

Od numero 10 do numero 21 pytania z serii "Czy...?"

10. Czy byłeś na promie kosmicznym?

11. Czy użytkownik wyżej lepiej cię przywitał niż ja? :ming:

12. Czy mam fajnego avatara?

13. Czy chcesz żebym kontynuował pytania?

14. Czy jadłeś muffiny o tej konkretnej godzinie i minucie?

15. Czy myślałeś o przejęciu władzy nad światem?

16. Czy chciałbyś zostać szefem szefów?

17. Czy chciałbyś zostać prezesem Microsoftu?

18. Czy korzystałeś kiedyś z karty SD?

19. Czy widziałeś jednocześnie przyszłość i przeszłość?

20. Czy czytałeś z kamienia językiem braila? (cholera wie jak to się pisze :v)

21. Czy oddawałeś już nerkę?

Pytania od numero 22 do numero 26 pytania z serii "Jesteś...?"

22. Jesteś człowiekiem?

23. Jesteś martwy?

24. Jesteś z innego wymiaru?

25. Jesteś Nyan Cat'em?

26. Jesteś władcą czasu?

Pytania od numero 27 do numero 41 pytania z serii "... vs. ...?".

27. Internet vs. Brak internetu?

28. Bfrttt.. vs. Prtt..?

29. Ukraina vs. Rosja ?

30. C2H5OH vs. Etanol?

31. Polska vs. Autostrada?

32. Auto vs. But?

33. Minecraft vs. Mojang? (bez tego się nie obejdzie xD)

34. Kombajn vs. Ciągnik?

35. Świat czarno-biały vs. Świat kolorowy?

36. Avatar vs. Sygnatura?

37. Szyba vs. Okno?

38. Holandia vs. Rower?

39. Afganistan vs. Wietnam?

40. Pakistan vs. Izrael?

41. Moje pytania vs. moja psychika?

 

 

Pytania? Lubię pytania. Szczególnie, że na proste pytanie mam wiele odpowiedzi. Zaczynajmy chore odpowiedzi (Uwaga, lubię się czepiać dla żartów).

 

1. Nie zapytałeś czy ulubiona postać z serialu więc...Tyrion Lannister! (A z serialu Twilight)

2. Ciasio? Podejrzewam że karpatka.

3. Poza MLP nie oglądam innych seriali. Wolę książki, w telewizji nie widzę nic ciekawego.

4. Ciężki wybór, jednak chyba nadal nie wiadomo czy związany z kucami. Cóż, każdy który kradnie parę sekund z mojego życia na bezsensowne wpatrywanie się w niego.

5. Pomyślmy..."Past Sins" na podium, "Save me" na drugim miejscu razem z "Fallout:Equestria". Na trzecim miejscu...sam nie wiem. Naprawdę, nie lubię takiego wybierania. Potrafię przeczytać najgorszą ksiąkę z zainteresowaniem...

6. Wszystko czego nie wymyśliłeś prawdopodobnie znajduje się na tym samym miejscu.

7. Od tych 5 miesięcy, a dokładniej od czasu przeczytania "Past Sins". Nawet nie pamiętam jak na to trafiłem.

8. Jeśli dobrze rozumiem to pytanie, to odpowiedź brzmi: Od kiedy nie napisałem ostatniego posta.

9. Na forum nie siedzę, wolę stać. Siedzę na nim od paru godzin jeśli liczy się tylko czas zarejestrowania, a ogółem od 4 miesięcy.

10. Przybyłem jakoś do świata PlanetSide'a, czyż nie? Gram od dawna, więc prawdopodobnie leciałem promem kosmicznym, czyli byłem.

11. Chcesz podzielić mi umysł na dwie części które będą wybierać kto lepszy? Ty draniu... Nie mi wybierać, dla mnie każdy jest na równi.

12. Bardzo. Lubię kolor czarny, a jest tam dużo czarnego. Lubię widzieć zniszczony świat, a Twój avatar  w pewnym sensie to oznacza.

13. A czy chcesz wciąż słyszeć moje bezsensowne odpowiedzi które jutro będą inne?

14. Krótka odpowiedź...Chciałbyś, lubię wszystko rozpisywać. Nie pamiętam, ale chyba nie.

15. By go potem zniszczyć? Jak najbardziej.

16. Mogę zostać szefem szefów, by awansować kogoś na szefa szefa szefów.

17. Jak uda mi się dostać wystarczająco wiele kasy by zniszczyć świat...Tak!

18. Korzystałem, ale nie umiem z niej korzystać.

19. Wyobraziłem sobie ekran, w jednej połowie widziałem puszczę, w drugiej dziurę w ziemi...Tak.

20. Łamałem kamieniem język Braille'a, ale to co Ty wymieniłeś nie.

21. Wszystkie 3!

22. Jestem Gronostajem.

23. Czasem.

24. A skąd wiesz, że każdy z nas nie żyje w innym wymiarze, a każdy wymiar oddziałowywuje na inne?

25. Jestem Gronostajem, czyli nie Nyan Cat'em.

26. Władam swoim czasem, władam tym co robię, ba! Władam swoim wymiarem. Tak.

27. Brak internetu ---> Książka! Wybieram brak!

28. Opcja 3, czyli Nah...

29. Polska. Zdecydowanie.

30. Chyba kropka po vs wygra. Czai się mała, czeka na dogodny moment.

31. Metro wygra, zdecydowanie. Skorzysta z walki pozostałej dwójki.

32. Skrzydła? Wybieram but. Byle nie klapki.

33. Planetsajd...Nie, Simsy.

34. Rolnictwo tak bardzo...Ciągnik.

35. Kolorowy! Nie ma koloru krwi, nie ma purpury, nie ma zabawy!

36. Avatar...Ten niebieski? Nigdy ich nie lubiłem...

37. Dziura w ścianie.

38. Holandia...Podobno tam są serwery PlanetSIde'a...Czas się zabawić.

39. Każdy wie, że USA.

40. Kraj Gronostajów Wierzących.

41. Twoje pytania zostały wykreowane przez Twoją psychikę, w pewnym sensie to jest to samo.

Edytowano przez Gronkovvski
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, w każdym bądź razie - życzę miłego i długiego pobytu na forum. :v

Cóż, a więc ja powininienem podziękować...Dziękować.

 


Grasz w tf2?

 

Kiedyś grałem...Ale jakoś mi nie podeszło. Mam Planeta, może jak już go kompletnie zepsują...


Wolność czy bezpieczeństwo?

 

Wolność. Tak podejrzewam. Jutro pewnie inna decyzja, ale cóż...

 


A jak w ogóle trafiłeś na forum?

 

Kto mnie tam wie...Mam słabą pamięć. Albo po prostu szukałem czegoś o serialu...Albo szukałem czegoś do czytania fanfików. (Zgaduje, że to drugie)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego?

 

Trudne pytanie...A odpowiedź brzmi:

Albowiem "Herbata Gronostaja" będąca magicznym wywarem, działającym tylko na mnie jak alkohol. W ostateczności wychodzi na to, że okropnie szalony Gronkovvski, który lata w samolocie zwanym "Kosa", ubrany w rajtuzy koloru fioletowego z uśmiechem na twarzy zabijający swoich wrogów, a następnie piszący im GG na prywatnej wiadomości, jest niesamowicie dziwnym i tajemniczym zwierzęciem udającym człowieka. Jednak jest ostatnia opcja, czyli: To Gronek, nie ogarniesz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Maniek
7 godzin temu bleflar2 napisał:

O nie! Kropka wiecznego zła i potępienia! Yy. To znaczy witaj na forum. Widzę że też fan zergów?

Ale przejdźmy do pytań.

1.Dlaczego na ten temat od tak dawna nikt nie zaglądał?

2.Czy gdybyś był kim byś nie był bo jesteś tym kto nie jest kimś kto jest tobą ale jednocześnie jest paluszki rybne kimś kto by był tobą gdyby dostał taką możliwość to kim byś był w przyszłości?

4.Gdybyś musiał wybierać między sobą a sobą co byś wybrał?

3.Na czym polega ta cała PlanetSide?

5.Dlaczego moje pytania są w złej kolejności?

6.Loqueris ?

 

 

 

Brawo.

 

6e494a4dc0.jpg

Edytowano przez Maniek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu bleflar2 napisał:

O nie! Kropka wiecznego zła i potępienia! Yy. To znaczy witaj na forum. Widzę że też fan zergów?

Ale przejdźmy do pytań.

1.Dlaczego na ten temat od tak dawna nikt nie zaglądał?

2.Czy gdybyś był kim byś nie był bo jesteś tym kto nie jest kimś kto jest tobą ale jednocześnie jest paluszki rybne kimś kto by był tobą gdyby dostał taką możliwość to kim byś był w przyszłości?

4.Gdybyś musiał wybierać między sobą a sobą co byś wybrał?

3.Na czym polega ta cała PlanetSide?

5.Dlaczego moje pytania są w złej kolejności?

6.Loqueris ?

 

 




e498f777979e.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...