Skocz do zawartości

Warden [NZ][Adventure][Violence]


Pelerynek

Recommended Posts

W pełnej niepokoju i konfliktów Equestrii potrzebne są kuce, które będą tarczą niewinnych i młotem na wrogów porządku zaprowadzonego przez wielkie siostry. Czy Magic Warden- młody śledczy, chcący zostać bohaterem okaże się wystarczająco silny? Czy może przeszkody, które niewątpliwe spotka na swojej drodze złamią go? Przekonajmy się, dołączając do niego w zadaniu odnalezienia kucyka powiązanego z amuletem Alicorna.

 

Część pierwsza: Obowiązek

 

Rozkaz

 

Patykowilki

 

Niewinność

 

Canterlot

 

Demon

 

Część druga: Złamany

 

Przebudzenie

 

Czas pokazać światu, co zrodziłem w trudach, przerywanych nawrotami chronicznego lenistwa i obowiązków zwykłego życia. Na razie skromnie, potem zedytuję ten post na coś bardziej epickiego, z jakąś fajną grafiką w tle.

W każdym razie, życzę miłego czasu spędzonego nad tym tekstem. Jeżeli znajdziecie błędy w pisowni, stylizacji, logice, fabule itd. to nie omieszkajcie się o nich napisać w komentarzach. W końcu dzięki konstruktywnej krytyce stajemy się lepsi.

Edytowano przez Pelerynek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie fanfik ten czyta się przyjemnie :)

Może zamieniłbym styl pisania, ale jak dla mnie jest wciąż dobrze i nie odgania moich oczów.

Mogę też przytaknąć na wykorzystanie rzeczy, które były w samej serii, co wychodzi na plus.

Tak więc nie mogę się doczekać kolejnych przygód detektywa Sherlocka Holmsa Magica Wardena :D

 

Dzięki, ale nie spodziewaj się wielkich tajemnic, gdyż nie wiem, czy będę w stanie coś takiego wymyślić. Wiesz, lepiej być pozytywnie zaskoczonym, niż gorzko rozczarowanym.

Pisząc o stylu pisania miałeś na myśli typ narracji? Tworząc to zastanawiałem się, czy nie lepiej by było w trzeciosobowej, lecz nie wiem czy zdołałbym wyrazić w ten sposób wszystkie rzeczy, na których mi zależy. Drugi rozdział, także jest napisany w pierwszej osobie (Teraz poddawany jest edycji), lecz może trzeci napisze inaczej, dla próby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trzeci rozdział udostępniony (Tu wstaw dźwięki aplauzu). Nikt nic nie pisze o błędach i pomyśle. Są na to tylko dwa wyjaśnienia.

Albo jestem doskonałym pisarzem, albo czytającym nie chce się o nich pisać. Moja samoocena nie pozwala mi wziąć pod uwagę pierwszej opcji.

Śmiało, nie krępujcie się. To nie tak, że z powodu konstruktywnej krytyki będę pochlipywał w kącie (Tylko trochę :fluttercry2: )

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dwie rzeczy. Interpunkcja oraz składnia. Popracuj nad tym, albo zatrudnij do pomocy korektora. Ogólnie czyta się miło, acz błędy przeszkadzają. A dwadzieścia stron opowiadania to nic, Legendarna Przygoda ma 87 czy coś koło tego. W jednym pliku/rozdziale. Daj znać jak będziesz pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak wiem, że długo nic się nie pojawia. Kajam się prosząc o wybaczenie :fluttercry2:

Miałem ostatnio sporo na głowie, ale teraz mam już wystarczająco dużo czasu, by regularnie siadać do pisania. Kolejny rozdział to kwestia najwyżej tygodnia.  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty rozdział gotowy! Sądzę, że ten podkład muzyczny będzie odpowiedni na wejście.

 

Dziękuje za cierpliwość. Wiem, że po tak długiej przerwie można było spodziewać się czegoś dłuższego, lecz nie obawiajcie się! Do końca tygodnia zostanie opublikowany następny rozdział, kończący tą część przygód Magic Wardena!

Tak, dobrze przeczytaliście. Mam zamiar napisać więcej tego nie urywającego plota maszkaronu. W marzeniach myślałem o sadze, która nie zawsze dotyczyła by mojego OC, lecz także świata i innych herosów, lub heroin go zamieszkujących.

Edytowano przez Pelerynek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Kolejny rozdział gotowy (Tu wstaw aplauz). Dodatkowo zmieniłem nazwy rozdziałów z numerycznych na bardziej "klimatyczne" i wcześniejszy rozdział 5 został wchłonięty, przez czwarty (Długość obu była śmiesznie krótka)

Miłego czytania i jak zwykle prośba o pisanie co o tym myślicie. Dobre, złe, nieważne. Byle konstruktywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...