Skocz do zawartości

Pomysły i sugestie.


BiP

Recommended Posts

Witam, w tym miejscu proszę zgłaszać swoje pomysły na zabawy, tematy, konkursy i inne.

Można tu też, wyrażać opinię na temat już istniejących zabaw, a także komentować pomysły dotyczące nowych tematów.

 

CMC, z góry dziękuje za każdy pomysł, czy opinię :cmc:

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na zabawę lub konkurs :P Znaczkowa Liga w Alternatywnym Świecie :P Wiem, że któtko napisane.

 

Jeśli chcesz prowadzić taką zabawę, to możesz ją zakładać, a jeśli chcesz, żebyśmy to my ją prowadzili, to proszę o dokładniejszy opis jej na PW, lub tutaj :sweetiebelle:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejos, Timi chodzilo o 2 post zapewne...

Dobra :| Ogarnąłem :|

Co do tego dokładniejszego opisu: Moim pomysłwm była zabawa lub konkurs ukazujący CMC w alternatywnej wersji.

Co do zabawy to mogłaby ona po prostu polegać na zwykłym wymyślaniu różnych "odsłon" CMC np.: CMC nie zajmujące się zdobywaniem znaczków, a (w innym świecie) zmierzanie się z chordami zombie lub mutantów po upadku cywilizacji. Niebyłaby to skomplikowana zabawa.

A co się tyczy konkursu. To mogłoby być już o wiele atrakcyjniejsze. Przykładowo prace graficzne przedstawiające CMC w wersji Fallout, Gry o Tron czy Skyrim (To tylko przykłady). Jako, że ten temat jest dosyć obszerny to o oryginalność nie byłoby ciężko. Nawet mogłyby z tego powstać dwa konkursy, Rysunkowy oraz literacki opisujący przygody CMC w innych światach.

 

Nie jestem dobry w pisaniu długich postów :/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

W związku ze zmianami w składzie :cmc: możecie teraz wybrać w jakim kierunku ma powędrować dział...

W stronę zabaw, czy może dyskusji, a może konkursy? Wasze opinie pomogą nam w doborze nowej Apple Bloom i pozwoli nam to rozwinąć dział :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze... Jako opiekun dwóch działów, gdzie były dwie skrajne klacze, mam jako takie doświadczenie :P

Dyskusje - Teoretycznie, nawet najbardziej ciekawa dyskusja skończy się na max 10 postach. Te, które na 99% wywołają shitstorm, będą popularne. Będą miały 10... stron po tygodniu. Trzeba znaleźć coś pomiędzy. Dla mnie jeszcze się nie udało :P

Zabawy - najlepiej żeby pozwalały wrócić do dzieciństwa (w końcu CMC to źrebięta). Można też pójść na łatwiznę i dać "przydzielanki" - kilka, żeby nie przesadzić (Dlaczego nie możemy wyłączyć nabijania postów. Wiele osób pisze cokolwiek, aby podbić licznik :/ )

Konkursy - jak widać po innych działach, na 10 chętnych ("zgłaszam się!"), prace oddaje 2-3 osoby. Mimo to muszą być. W przypadku pasujących do działu okazji - koniecznie. Dyskusja, konkursy (literacki/plastyczny) oraz "nabijacz postów". Jeśli ten ostatni zamieni się w dyskusję - pozostawić. Konkurs - wiadomo. Dyskusja - jeśli przetrwa, pozostawić.

Pamiętniki - jak dla mnie muszą być. Nie trzeba pisać wspólnych postów. W końcu Apple Bloom może opisać, co robiła z Applejack, natomiast Scootaloo o podziwianiu trików Rainbow Dash. Swoją drogą, to właśnie dzieciaki prowadzą je w wieku szkolnym   ;)

Dzień dziecka - tego NIE można przegapić, nawet jeśli nie będzie AB. Mamy początek maja. To wystarczająco dużo czasu, aby zorganizować cokolwiek.

 

Odpowiedź na pytanie - zabawy 40%, dyskusje 25%, konkursy 10%, pamiętniki 25% A "przydzielanki"? Można je podpiąć pod zabawy :P

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Dyskusje zasadniczo są w dziale, ale każda taka dyskusja, jak sam napisałeś umiera po 1, lub 2 stronach max. Ewentualnie, później już pojawia się zwyczajowe lanie wody...

 

Przydzielankowe zabawy też mamy, ale coś ostatnio zdechły, (chyba czas na nowe...).

 

Konkursy, ostatnio były dwa i jeden niedoczekał się żadnej pracy (nawet od autora pomysłu, który sam nawet zapowiedział udział), a drugi sam wiesz, 2 prace, na kilku uczestników... Ale już myślałem nad nowymi, ale dopiero po skompletowaniu ekipy.

 

Pamiętnik zacząłem pisać, ale nawet nie wiem, czy ktoś go czyta, a pisanie sam do siebie, działa dość zniechęcająco.

 

Dzień Dziecka, też zamierzamy jakoś uczcić, dlatego już niedługo dokonamy wyboru nowych do działu i wspólnie to ogarniemy!

 

Dzięki za pomysły, napewno je wykorzystamy :cmc:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Coś ucichł nam temat, zatem go odświeżę...

Jeśli macie jakieś pomysły na zabawy, czy tematy, jeżeli czegoś wam brakuje w dziale, to śmiało napiszcie nam o tym tutaj lub na PW, czekamy na wasze sugestie :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...