Skocz do zawartości

Szczęśliwego nowego roku, kuce! :) /)


Octavia Melody

Recommended Posts

Witajcie drodzy broniacy i pegasis! W tym szczególnym dniu, którym jest 1 stycznia roku 2015!!!!! Wow, pow, bhah! :D

 

Chciałabym złożyć wam wszystkim serdeczne życzenia z okazji nowego roku. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla was wszystkich rokiem radosnym, pełnym szczęścia, śmiechu oraz kucyków! /)^.^(\

 

Tym radosnym krokiem zbliżamy się do końca życzeń, które chciałabym podsumować pewnym utworem, przejawiającym radość nowego roku. 

 

A'cappella, Pentatonix!

 

 

/)

  • +1 4
Link do komentarza

"Magii", uczciwości, szczerości, uśmiechu, śmiałości, dobroci, szczodrości, lojalności, kreatywności, twórczości, wiary w każdy nieznany nadchodzący dzień, gdzie można coś zrobić bez względu na wynik, nawet wielkości iskry.

(\

Edytowano przez Mnemonik
  • +1 1
Link do komentarza

Jeśli cały rok, będzie taki jak jego początek to... ech, szkoda słów. Pokaz fajerwerków - mgła, nic nie widać. Powrót do domu, jakiś debil rzucił petardę pod nogi. Na szczęście niewypał. "Masowa impreza" w "centrum"? Pełno ludzi, całe rodziny... idioci zgromadzeni w środku odpalają konkretne fajerwerki w tłumie. A policja? Siedzi na zadku i nic z tym nie zrobi. Ba, impreza odbywała się 5 metrów od komendy!!! "Bezpiecznej zabawy" rzekł burmistrz - zapraszamy do nas, zobaczy pan czym jest pańskie bezpieczeństwo :burned:

 

Pomijając "emocje"... Wszystkiego najlepszego!

 

Ok... nie dotyczy tego roku, ale póki co nie ma nic z imprez 2014/2015 :huhwha: 

Link do komentarza

Aaa, 2015. Życzę wszystkim szczęścia w nowym roku i wytrwałości w spełnianiu noworocznych postanowień. No i wiadomo, żeby sezon 5 przerósł wszelkie oczekiwania :aj5:

A tak na marginesie, patrzcie jaki kwiatek wypatrzyłem wczoraj na rynku we Wrocku (tak tak, Sylwester z dwójką w tle  :twiblush: ) http://kobieta.fakt.pl/moda-i-uroda/margaret-na-sylwestrze-we-wroclawiu-wpadka,artykuly,514020.html
I nie mówię tu o zbyt krótkiej spódniczce :) Jaja były, cała rodzinka się bawi a ja leję z kurtki w kucyble :pinkiehappy:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...