Skocz do zawartości

Photo Finish


Trum

Recommended Posts

Co robiła zanim została fotografem? Ja dobrze wiem... *** WoH - Battles of the Red Baron Misja 2 Kampania Aliancka *** "Wrogi samolot zwiadowczy fotografuje nasze lotnisko, startuj i przechwyć go." :derptongue: :derptongue: :derptongue: (To oczywiście tylko takie żarty...) A tak na serio to nie wiem, może robiła fotomontaże w Photoshopie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też chciałem to wrzucić, kurcze :D Animacja jest świetnie wykonana, bez problemu można by wmówić komuś że to urywek z 3 sezonu :D Pod warunkiem, że nie zna dobrze angielskiego i nie wyłapie "c'mon little mare, you better shake that plot" :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie to żadna autoreklama (proszę o usunięcie tego posta, jeżeli złamię jednak jakiś punkt regulaminu) Gdyby kogoś interesowało tłumaczenie do przedstawionej kilka postów wyżej animacji z Photo Finish, to jest ono tutaj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Była fajną postacią i choć dla mnie wiele wniosła. Poza tym lubię jej akcent. Była miła dla Fluttershy a to też wychodzi na plus bo wiele jest aroganckich znanych person. Ona się tam nie zalicza nawet przez jej orszak. To chyba bardziej dla podtrzymania wizerunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...