Skocz do zawartości

Fallout 3 - prośba


Sowenia

Recommended Posts

Kupiłam niedawno Fallout 3 na steam'a, ale oczywiście nie ma wersji polskiej. Szukam spolszczenia do tejże gry. Na internecie znalazłam tylko spolszczenia do jakiejś GOTY. Gdyby znalazł się ktoś kto takowe spolszczenie posiada i chciałby się podzielić to byłabym bardzo wdzięczna. 

 

I niech to nie będzie GOTA. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Narzedzia_i_dodatki_do_gier-Spolszczenia_do_gier-Fallout_3_spolszczenie/318603

Powinno działać. Poza tym, trzeba było od razu brać z dodatkami, bo drogie nie są a dają naprawdę wiele

 

Bardzo dziękuję c: 

Nie brałam z dodatkami bo było za drogie, a chciałam jeszcze New Vegas i dwie inne gry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie brałam z dodatkami bo było za drogie.

No dobra, niby różnica spora (13zł), ale ja i tak bym wolał całość. Powiedz chociaż, że new Vegas w wersji GOTY?

Edytowano przez Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niby różnica spora (13zł), ale ja i tak bym wolał całość. Powiedz chociaż, że new Vegas w wersji GOTY?

Na zwykłego Fallouta 3 GOTA nie było mnie stać to i New Vegas mam w formie podstawowej. Z resztą nie przepadam za dodatkami, wolę podstawki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych wypadkach też uważam, ze płacenie za dodatkowe bajery to strata pieniędzy, ale akurat w falloutach dodatki są spore i zapewniają dodatkowe godziny grywalności. Mam New Vegas Goty i powiem, ze dodatki są chyba dłuższe niż kampania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Właśnie kupiłem F3 Goty (poczekam aż czwórka doczeka się edycji GOTY). Już miałem kupić wersję PL (napisy, "klucz aktywujący do MUVE") gdy przeczytałem komentarze: ściąga się powoli, klucz nie działa, BOK ma klienta w (_!_). Dobrze, że wziąłem wersję angielską - klucz Steam. Teoretycznie gra nie działa na nowych systemach, ale "wersja demo" na której chciałem sprawdzić czy ruszy udowodniła, że jednak działa. Ba, na moim laptopie hula aż miło :P  Wystarczył tryb kompatybilności z Win Vista Service Pack 1. A spolszczenie (napisy) można pobrać bez problemu. Linki są na "społeczności steam". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak, Triste, bo sam mam trójkę na steamie. Gra potrafi być strasznie humorzasta (wykrywa mi grafikę jako 7900gs i uporczywie ustawia minimalne), lubi się wieszać, blokować w najdziwniejszych miejscach po kilkanaście razy na godzinę. Bywa też, że chodzi płynnie jak na xp. Dlatego jak się wiesza zaraz po wejściu do budynku, wychodzę, szwendam 10 minut op pustkowiach i dopiero wracam  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...