Skocz do zawartości

Krysztalowe Oblezenie [Z][Crossover][WWII][Violence][Adventure][Romans][Sad][Slice of life][Grimdark][Dark][Crystal siege]


Recommended Posts

1 minutę temu StyxD napisał:

A nie szkoda czasu na walkę z ludźmi którym nie szkoda?

Mi  szkoda, dlatego nawet nie czytam tych ścian tekstu, gdzie co chwila przewijają się te same słowa, których cytować nie będę...

38 minuty temu Socks Chaser napisał:

Krytyka kogoś kto ją olewa pomaga innym osobom zobaczyć, jak szajsowate jest "dzieło" autora

Cóż, jakoś to dzieło ma jakiś tam fanów, więc jak się komuś ono nie podoba, to niech nie czyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna robić się spam - proszę o powrót do dyskusji o samym opowiadaniu i związanymi z nim kwestiami, bo takie posty jak te trzy powyżej już za bardzo od tematu odbiegają. Więc albo uporządkujecie tę dyskusję albo ja to zrobię za was.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... tak! Tak samo zniknęły obrazki. Wczoraj wysłałem do Suna wersję "do edycji", a Sun ją przygotuje do druku. Jak znajdę chwilę, to przeredaguję i zaaktualizuję linki w I poście, aby pokryły się z wersją drukowaną. Sun wprowadzi jeszcze ostatnie poprawki do tekstu. Mam nadzieję, że wciągu tygodnia pójdziemy do drukarni, a pierwszy post będzie zaktualizowany.

 

Zatem proszę o jeszcze chwilę cierpliwości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się!

 

Wymagało odrobinę cierpliwości, lecz bardzo się cieszę, w końcu doszliśmy do tego etapu.

Zamówienie na wydruk zostało złożone!

Ostateczna cena za książkę to 30 zł, zatem podwójny drugi tom kosztuje 60 zł.

 

Zamówiony nakład:

I tom (dodruk): 30 sztuk

II tom a: 100 sztuk

II tom b: 100 sztuk

W ciągu maksymalnie dwóch tygodni powinno pojawić się u mnie w domu. Rozpoczniemy wtedy dystrybucję!

Do każdej osoby, która złożyła zamówienie w formularzu, wysyłam maila z dokładnymi informacjami w kwestii wysyłki itd.

Jak coś przypominam, że NADAL MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ. Książek wydrukowałem z zapasem.

Jeszcze raz przepraszam, że to tyle trwało. Mam jednak nadzieję, że warto było!

Przypomnienie numer dwa: zamówienie na KO można połączyć z zamówieniem na Past Sins i opowiadania do Past Sinsów, które składaliście u Suna. Skleimy paczki i wyjdzie taniej. W razie takiego życzenia prosze o kontakt!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu SPIDIvonMARDER napisał:

Przypomnienie numer dwa: zamówienie na KO można połączyć z zamówieniem na Past Sins i opowiadania do Past Sinsów, które składaliście u Suna. Skleimy paczki i wyjdzie taniej. W razie takiego życzenia prosze o kontakt!

Ok, to ja to zrobię tutaj SPIDI - na forum - :) Na GG też ci to wyśle jakby co. Za opowiadania poboczne + wysyłka - to od Suna - zapłaciłem już, to było jakieś 45 goli, on wie dokładnie. Za KO zapłaciłem 5 dych - zaliczki - i 4 gole za przypinkę. Wolałbym to w 1 paczce mieć :) Ile zatem musiałbym dopłacić? Oprócz oczywiście tej dychy do KO?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minuty temu Omega napisał:

Takie rzeczy pisz na privie Accu, nie zaśmiecaj wątku

Napisałem w 2 miejscach spidiemu, tu i na GG. by nie zapomniał. Sam z reszta powiedział, że "lepiej na forum". Ale fakt, mogłem na priv, ale czy zaśmiecam? Przecież to dotyczy tematu zamówienia i fika :) Offtop to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
7 godzin temu Silma napisał:

Kiedy do pierwszego posta wrócą linki z ostatnimi rozdziałami?

Jak zostaną skorygowane :) To zapewne wrócą. Ale jak chcesz te 3 ostatnie, to mogę dać ci na PW linka, jeśli chcesz poczytać, bo je u siebie mam, chcesz? Napisz, jeśli odpowiedź jest twierdząca. Na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

TO ŻYJE!

 



 

W8OdR0a.jpg

 

 

Książka istnieje w formie fizycznej! Zatem zaczynamy dystrybucję!

 

Nakłady?

 

Dodruk tomu I: 31

Wydruk tomu IIa: 102

Wydruk tomu IIb: 103 (jak w "Lekcji Zerowej" - ciasta wyszło więcej, to druknęli dodatkową... a na serio, to zawsze drukuje się z zapasem, jakby coś się popsuło...).

 

 

 

Osoby, które jeszcze nie zapłaciły wszystkiego, są proszone o uiszczenie należności. Tak samo warto się pospieszyć z wyborem gadżetów. Im szybciej wszystko do mnie spłynie, to tym szybciej to wyślę :D

 

Przypominam też o mozliwości łączenia zamowień z "Past Sins" i opowiadaniami od Suna.

 

No i... jak ktoś chce, to nadal można zamawiać dalej :D

 

https://docs.google.com/forms/d/1OSCKAeSIzbqfnYXjSnHpkNSFrC7rMPv6VjxCjCMwhz4/edit

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu SPIDIvonMARDER napisał:

Oh... ciężka sprawa. Muszę skończyć nie tylko jego samego (mam 100 stron z jakiś 300-400), ale też napisać to opowiadanko o U-Bootach (mam z 15 stron z 70). Może w połowie roku będzie? Wydruk zatem może za rok...

Czyli 3 tom będzie najkrótszy ze wszystkich? A drugie pytanko, czy wydasz swoje opki związane z KO, w jakimś zbiorczym tomiku? jest ich kilka podobno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, planuję ten tom jako najkrótszy. Będzie w nim opowiadanie o U-Bootach, gdyż to najpoważniejsze uzupełnienie fabuły. "Żelazny Księżyc" i "Big Flak" już są integralną częścią II tomu, więc nie ma potzreby ich umieszczać jeszcze raz. Różnice między wersjami są niezbyt istotne.

 

Z innych tekstów, to "Zimniej niż w Piekle" to mały tekścik konkursowy, więc nie jest jakiś wybitny. Może jako ciekawostkę go tam wsadzę... Poza tym powstały jeszcze chyba ze 3 teksty, lecz były to commishe i nie jestem pewny, czy zamawiający chcieliby je rozpowszechniać dalej. Ewentualnie zostałyby mocno przebudowane, lecz i tak musiałbym skonsultować się z klientami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...